Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gracz meczu - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Gracz meczu (/showthread.php?tid=426)



- Zashi - 27-10-2007 22:31

Rooney - Ja Głosuje, Roo strzela. Nie moge przerwać Big Grin


- Kuba_^^ - 27-10-2007 23:10

Nani - znakomity występ, ładna bramka, asysta po walce do końca, imponujący występ Portugalczyka. To gracza meczu można byłoby wyznać także Tevez i Rooneya, jednak IMO Nani zagrał najlepiej Smile


- zaga92 - 28-10-2007 10:44

Tevez- Kolejny wystep Argentynczyka, w ktorym strzela gola i bardzo dobrze.


- Skull - 28-10-2007 14:13

zaga92 napisał(a):Tevez- Kolejny wystep Argentynczyka, w ktorym strzela gola

Takie jest jego zadanie,musi strzelac !

Tevez - za dwie bramki i walke


- zaga92 - 03-11-2007 15:58

Wybieralem sposrod Andersona i Ronaldo. Pierwszy swietnie walczyl w srodku pola, a drugi asystowal przy jednym i strzelil drugiego gola i to Cristiano wybieram jako gracza meczu.


- Grzeho - 03-11-2007 16:54

Ja wybieram Evre mimo ze popelnil kilka bledow, to dzis zagral wedlug mnie bardzo dobrze, choc do samoboja bylo blisko :wink:


- Skull - 03-11-2007 17:11

Rooney - gol i walka :!:


- Pejter - 03-11-2007 18:18

Anderson - wykonywał robotę Hargreavesa w środku boiska, świetnie odbierał, walczył. Ten chłopak mnie naprawdę zadziwia. To w końcu Brazylijczyk Big Grin Dodatkowo kilka razy ładnie rozprowadził piłkę. Przyszłość w środku rysuje się bardzo ciekawie.


- Kuba_^^ - 03-11-2007 19:14

Anderson - zagrał, jakby w Premiership grał od lat, ostre, zdecydowane wejścia, walka do końca. Jego gra naprawdę może się podobać, na razie śmiało można powiedzieć, że wydane na jego pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto, zobaczymy co z późniejszymi występami, które miejmy nadzieję, że będą jeszcze lepsze Smile


- Wojtek3 - 03-11-2007 19:56

Cristiano Ronaldo - gol i asysta.


- Zashi - 03-11-2007 20:21

Rooney - ja głosuje, seria strzelecka trwa. Nie moge tego przerwać... 8)


- Gracek_11 - 03-11-2007 22:41

Anderson- walczył za dwóch, nie odpuszczał, rozgrywał. W moim odczuciu zaprezentował się dzisiaj po prostu najlepiej.


- WoLaK - 04-11-2007 17:55

Anderson - pokazal,ze ma diabelski charakter i wklada max. sil i serca w gre


- Ciampel - 04-11-2007 19:02

WoLaK napisał(a):Anderson - pokazal,ze ma diabelski charakter i wklada max. sil i serca w gre

Gracek_11 napisał(a):Anderson- walczył za dwóch, nie odpuszczał, rozgrywał. W moim odczuciu zaprezentował się dzisiaj po prostu najlepiej.

Kuba_^^ napisał(a):Anderson - zagrał, jakby w Premiership grał od lat, ostre, zdecydowane wejścia, walka do końca. Jego gra naprawdę może się podobać, na razie śmiało można powiedzieć, że wydane na jego pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto, zobaczymy co z późniejszymi występami, które miejmy nadzieję, że będą jeszcze lepsze Smile


Pejter napisał(a):Anderson - wykonywał robotę Hargreavesa w środku boiska, świetnie odbierał, walczył. Ten chłopak mnie naprawdę zadziwia. To w końcu Brazylijczyk Very Happy Dodatkowo kilka razy ładnie rozprowadził piłkę. Przyszłość w środku rysuje się bardzo ciekawie.

Nic dodać, nic ująć, choć chciałem jeszcze zaznaczyć, że poniekąd "wymusił" żółtą kartkę Fabregasa na arbitrze, bo chciał okręcić się na piłce, na co dał się nabrać Hiszpan. Gdyby po prostu próbówał prowadzić futbolówkę, co pewnie zrobiłoby 75% zawodników, skończyłoby się z lepszym skutkiem dla rywali Wink


- Skull - 07-11-2007 23:30

Nani - Zastanawialem sie miedzy nim a Roneyem,ale wybralem Portugalczyka mimo iz nie zdolal strzelic bramki to bardzo podobala mi sie jego gra w meczu z Dynamo.