Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gracz meczu - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Gracz meczu (/showthread.php?tid=426)



- Wojtek3 - 07-11-2007 23:36

Carlos Tevez - mieszal i mieszal w swoim stylu, aktywny troche z tylu i z przodu, mogl zejsc z hat-trickiem, zszedl z jednym golem. Takiego Tevez'a oczekujemy.


- Kuba_^^ - 08-11-2007 01:01

Nani - był praktycznie wszędzie, dobrze odbierał i dogrywał piłki kolegom z zespołu, ładna asysta przy bramce Roo. Moim zdaniem zasługuje na miano gracza meczu Wink


- WoLaK - 08-11-2007 08:23

Teves jedyny w pierwszej polowie,ktory dawal z siebie wszystko.Strzelil gola i w drugiej polowie takze pokazal sie z dobrej strony.


- basz08 - 08-11-2007 13:37

Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem na boisku w ostatnim meczu z Dinamem byl Ronaldo. Moze nioe byl on tak widoczny jak Tevez czy Roo ale robil tzw. mrówczą robotę. Myślę ze głównie za jego sprawą Man. Utd. wygral. Oczywiscie reszta zespołu nie grała zle:D:D. Ogólnie to cała dróżyna zagrała bardzo dobre spotkanie:):)


- Zashi - 08-11-2007 14:03

Rooney - za gol, za doskonałą akcje z Tevezem, po ktorej Argentycznyk wpakował bramke, za walke, za charakter.

A tak w ogole to ja głosuje - seria trwa. 8) :lol:


- ziomo - 08-11-2007 15:03

Dla mnie nie ma zawodnika który miałby być wyróżniony,w pozytywnym znaczeniu oczywiście 8).Ale jeśli już to tym graczem jest....TEVEZ który znowu stzrela gola co mnie bardzo cieszy.


- Ciampel - 08-11-2007 15:10

Tevez - sporo sytuacji strzeleckich, z czego tylko jedna bramka, choć widać w jego grze olbrzymi postęp. Na początku wyraźnie brakowało mu "ikry", co było - jak się okazuje - kwestią czasu. Do tego współpraca z Rooneyem na plus, ten duet niezwykle mnie cieszy.


- Pejter - 08-11-2007 18:33

Carrick - chyba oglądałem inny mecz Smile Spodziewałem się, że chociaż niektóre osoby zagłosują na niego albo Pique (i to nie z powodu bramki, ale z powodu jego gry w obronie), ale jak widać nikt się nie pofatygował. Mi się bardzo podobała gra Carricka, szczególnie w odbiorze. W rozegraniu też kilka niezłych przerzutów w jego stylu. Dobrze, że po kontuzji od razu widać oznaki dobrej formy.


- WoLaK - 11-11-2007 18:09

MU-B`Burn

Giggs Caly czas w swietnej formie.Dzisiaj asystowal przy pierwszej bramce oraz w drugiej polowie czarowal obromcow Rovers.


- Kuba_^^ - 11-11-2007 18:37

Ronaldo - wyróżniająca się postać, dwie bramki, był bliski strzelenia hat-tricka, szkoda, że mu nie wyszło, jednak i tak IMO najlepszy na boisku.


- Pejter - 11-11-2007 18:40

Ronaldo - głównie za dwie bramki. Dobrze, że wziął ciężar strzelania na siebie w obliczu straty Rooneya.


- Zashi - 11-11-2007 20:08

Zagłosowałbym na Rooneya, ale kurde nie grał :wink: W tym wypadku pozostaje tylko Ronaldo. Dwie bramki przemawiaja same za siebie.


- ziomo - 11-11-2007 21:07

Tak jak przedmówcy głosuje na Portugalczyka.Dwie bramki w dwie minuty.To jest wyczyn.Oby tak dalej strzelał przynajmniej do powrotu Wazzy!


- Skull - 11-11-2007 21:12

Ronaldo - uważam że komentarz jest zbędny...


- Ciampel - 11-11-2007 22:11

Ronaldo - co prawda w środę miał mały problem z trafieniem do siatki, ale dzisiaj ta słabsza dyspozycja odeszła w zapomnienie. Reasumując, "szybka robota" w wykonaniu Portugalczyka. Szkoda, że nie pokusił się o hat-tricka, bo w obliczu czerwonej kartki i nie najlepszej gry Blackburn było to możliwe, ale nie będę przecież żądać wszystkiego naraz Wink