Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gracz meczu - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Gracz meczu (/showthread.php?tid=426)



- Pejter - 28-04-2007 20:20

Rooney - dwie bardzo ważne bramki. Resztę powodów podaliście :wink:


- Ciampel - 29-04-2007 09:37

vs. Everton!


- Grzeho - 29-04-2007 10:03

Ryan Giggs- moim zdaniem w meczu z Evertonem zaprezentowal sie najlepiej z naszego calego zespolu. Moze nie byl to fenomenalny mecz w jego wykonaniu, ale na pewno zasluguje na miano MOtM.


- Kuba_^^ - 29-04-2007 10:34

Ja już po raz kolejny typuje na Rooneya. Moim zdaniem wczoraj zaprezentował się najlepiej, ładne wykończenie i świetne podanie do Eaglesa. Miał jeszcze wcześniej kilka okazji na bramkę, ogólnie bardzo aktywny.


- Wojtek3 - 29-04-2007 10:35

Wayne Rooney - gol na 2-3 dzięki ktoremu mamy 3 punkty. Do 60 min spisywał sie średnio, jednak ostatnie 30 min to majstersztyk.


- Stojkovic - 29-04-2007 11:05

Rooney - spokój, opanowanie i zmysł strzelca uratował nam tyłki w wielu ważnych meczach, ale wczoraj strzelił chyba najważniejszego gola w karierze diabelskiej, ponieważ ten gol daje nam ogromną przewagę psychiczną i punktową nad Chelsea.


- man utd fan - 29-04-2007 11:43

Eagels-Można powiedzieć debiutant a już w pierwszym meczu gol i to w cztery minuty graj tak dalej Eagels :wink: .

Wojtek3 -> chyba do konca nie wiesz na czym to wszystko polega...


- Zashi - 29-04-2007 13:44

Scholes - moze nie genialny mecz, ale bardzo dobrze wywiazał sie ze swojego zadaia. Piłki byly dobrze rozdrzelanie.


- Pejter - 29-04-2007 19:55

Scholes - dostałby Rooney, gdyby nie to, że dobrze grał tylko przez 30 minut. Paul bez polotu, ale równo przez cały mecz.


- Gracek_11 - 30-04-2007 08:14

Scholes- dzielił i rządził w środku pola. W drugiej połowie grał po profesorsku. Pare błędów mu się zdarzyło, ale występ może zaliczyć do udanych. I przede wszystkim zagrał lepiej pod presją wyniku, niż chociażby w meczu z M'brough, gdzie poczynania Diabłów pomimo remisu stały sie zbyt nerwowe.


- marcelo - 30-04-2007 08:32

Mój głos stawiam na Rooneya, ponieważ jest on zdobywcą bardzo cennej bramki, która dała nam prowadzenie w tym niezwykle emocjonującym spotkaniu. Bramka ważna, dlatego ważny też jej zdobywca. Poza tym, Wazza rozegrał dobry mecz co tylko podkreśla moja decyzję.


- Ciampel - 03-05-2007 09:50

vs Milan!

Bezapelacyjnie Edwin van der Sar. Może ostatnio miał wahania formy i często zawodził, to wczoraj ponownie pokazał swój nieprzeciętny kunszt bramkarski. Gdyby nie jego kapitalne parady, to pewnie polecielibyśmy do Manchesteru z jeszcze większym bagażem goli, a tak wynik 3-0 jeszcze jest do przyjęcia. Brawo EDWIN!


- Wojtek3 - 03-05-2007 09:52

van der Sar - choć wg mnie nie powinien nikt dostać miana piłkarza meczu. Widzieliscie ich gre ? Widzieliscie oceny MEN ? 7 dostał edwin, wszyscy po 4,5. W sumie Edwin obronił na poczatku dwa strzały a pozniej grał bo grał. Ale niech dostanie to miano...


- Kuba_^^ - 03-05-2007 09:57

Trudno po takiej porażce i bardzo słabej grze United wybrać kogoś na gracza meczu wśród piłkarzy Fergusona. Ja jednat również zagłosowałem na Van der Sara, obronił kilka groźnych strzałów, szczególnie pamiętam ten z początku meczu, kiedy jeszcze było 0:0, a Edwin przerzucił piłkę nad poprzeczką. Później już był bezradny, lecz jakieś interwencje jeszcze były...


- Grzeho - 03-05-2007 10:02

Edwin van der Sar- chociaz zaden z pilkarzy United nie zasluzyl na miano Man of The Match. Jednym z niewielu,ktorzy nie zagrali rozczarowywujaco byl Holender, ktory nieznacznie wyroznial sie na tle swoich kolegow. Gdyby nie on strcilibysmy wiecej goli.