Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gracz meczu - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Gracz meczu (/showthread.php?tid=426)



- marcelo - 07-05-2007 06:15

Ja swój głos oddam na Edwina, ponieważ uratował nasz zespół przed utratą punktów w niemal końcówce meczu broniąc karnego


- Stojkovic - 08-05-2007 21:59

Ja zagłosowałem na Cristiano... mimo fenomenalnej parady VDS-a jednak laur Motm przypadnie portugalczykowi za swoją waleczność i upór w dązeniu do strzelenia bramki.


- Ciampel - 10-05-2007 10:01

vs Chelsea :!:

Moim zdaniem Wesley Brown - skała nie do przejścia. Dzięki niemu brak Rio i Vidica nie rzucał się zbytnio w oczy. Z tyłu na "0" - kolejny czynnik, który przemawia za jego świetnym występem we wczorajszy wieczór. Gdyby prezentował się na takim poziomie zawsze, to walka o pierwszy skład byłaby jeszcze bardziej zacięta.


- Wojtek3 - 10-05-2007 12:31

Christopher Eagles - prawdziwy Diabeł, koncówka sezonu w wykonaniu Chris'a fantastyczna, ładny wystep z Evertonem, teraz porządny wystep przeciwko Chelsea, sfrustrowany Mikel w ogole sobie nie radził z Anglikiem. Podobał mi sie ten wystep, nieustepliwy, cwany Eagles. Nowy sezon będzie w wykonaniu Anglika zapewne jeszcze lepszy.


- man utd fan - 10-05-2007 12:33

Wesley Brown-Rozegrał bardzo dobry mecz w jego wykonaniu jesteś(według mnie) bohaterem meczu Wesley graj tak dalej a daleko zajedziesz :wink: .


- Stojkovic - 10-05-2007 13:42

Alan Smith (wahałem się między nim a Eaglesem) - prawdziwa walka i profesjonalne i co najważniejsze skuteczne wślizgi podczas meczu, skutecznie uprzykszał życie graczom Chelsea, dobrze rozprowadzał piłki i naprawdę wkładał wczoraj w grę bardzo dużo serca...


- Kuba_^^ - 10-05-2007 14:12

Brown - solidny występ w defensywie, trudny do przejścia, kilka razy ratował zespół z opresji, przerywał groźne akcje. Pewne spotkanie Wesa.


- ziomo - 10-05-2007 15:22

KUSZCZAK-Uchronił nas przed sromotnym laniem w dupę.Mimo złych interwencji na przedpolu i troche szczęścia wybronił kilka nieprawdopodobnych piłek.Ale ciężki byl wybór gracza meczu.


- Grzeho - 10-05-2007 19:18

Wesley Brown- bardzo dobry mecz Angielskiego obroncy. Gdyby nie jego interwencje na pewno stracilibysmy gola na Stamford Bridge. Nie popelnial zbytnio bledow. Ogolnie solidny wystep.( Ja rowniez wahalem sie na Eagelsem)


- Pejter - 11-05-2007 19:53

Wes Brown - świetny występ w obronie. Bardzo dobrze kierował naszą defensywą pod nieobecność Rio i Vidica. Według mnie, zdecydowanie najlepszy piłkarz meczu.


- Ciampel - 13-05-2007 20:45

v West Ham United!


- Pejter - 13-05-2007 21:16

John O'Shea - według mnie, bardzo dobre zawody Johna na prawej obronie. Nie dał pograć przeciwnikom, ładnie włączał się w akcje ofensywne, dobrze współpracował z Rooneyem. Jeden z lepszych jego występów w tym sezonie.


- Kuba_^^ - 13-05-2007 21:23

Trudno mi kogoś wybrać, ale też zagłosowałem na O'Shea, ponieważ dobrze chodził na prawym skrzydle, dobry w ofensywie i defensywie. Widoczny praktycznie przez cały meczy, raz nawet chyba był faulowany w polu karnym... :roll:


- Stojkovic - 13-05-2007 21:35

Janek "Rambo" O'Shea - koleś biegał jak na dopingu. Fajnie kręcił obroną WHU i zaskakująco dobrze w ofensywie.
Tym razem można spokojnie napisac, że był graczem meczu.
Mam nadzieję, że to nie jest tylko pojedynczy występ dobry.
Może coś z niego bedzie Smile


- Wojtek3 - 14-05-2007 06:16

Darren Fletcher - wspaniałe zawody w środku boiska, był wszedzie, z przodu a także na skrzydle. Miejsce w składzie na finał FA Cup mysle, że zapewniony.