Redcafe.pl - Manchester United Forum
Gracz meczu - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Gracz meczu (/showthread.php?tid=426)



- Pejter - 21-08-2007 15:01

Ciampel napisał(a):vs Pompey!

Paul Scholes - otworzył worek z bramkami w nowym sezonie, szkoda że ów worek równie szybko się zamknął. W głównej mierze ten gol zadecydował o moim wyborze, choć Tevez także zanotował przyzwoity występ (jak na zawodnika, który później rozpoczął treningi i słabo znał się z drużyną).

vs City!

Bezapelacyjnie Owen Hargreaves. Wszędzie było go pełno, niezwykle udany "oficjalny" debiut. Szkoda tylko wyniku i braku zdobyczy bramkowej z jego strony, ale to obowiązek innych zawodników. Swoje zadania wykonał na piątkę z plusem.

Dokładnie takie samo mam zdanie, więc moje głosy również lecą do Scholesa i Hargreavesa Tongue


- Kuba_^^ - 21-08-2007 15:07

O meczu z Portsmouth nic powiedzieć nie mogę, bo go nie oglądałem, więc wybaczcie, ale nie zagłosuję Smile

Za to derby już miałem przyjemność obejrzeć, no i nie zaświecę nowością i również głosuję na Owena, powód taki sam jaki dał Ciampel, świetny debiut Smile


- Zashi - 21-08-2007 16:21

Ciampel napisał(a):vs City!

Bezapelacyjnie Owen Hargreaves. Wszędzie było go pełno, niezwykle udany "oficjalny" debiut. Szkoda tylko wyniku i braku zdobyczy bramkowej z jego strony, ale to obowiązek innych zawodników. Swoje zadania wykonał na piątkę z plusem.

Nic dodać, nic ując. Czekam na wiecej takich meczu, w ktorych sie pokaze z dobrej strony.


- Mates - 21-08-2007 16:26

Evra - waleczny, twardy, szybki, dobrze rozgrywał i podawał, ambitne spotkanie w wykonaniu Francuza.

vs Pompeys nie oglądałem :/


- Skull - 21-08-2007 17:28

WES BROWN - może nie był to jakis porywający wystep,ale zastepuje pewnie Garego i potrafi swietnie rpzegrac w ofensywie ,podobalo mi sie jego jedno zagranie piętką do ktoregos z partnerów zaraz przy polu karnym City, ograł przeciwnika niczym profesor. Oby tak dalej.


- ziomo - 21-08-2007 18:42

Nie kto inny jak OWEN HARGEAVES

Tak jak napisaliście,wszędzie go było pełno,starał sie,wałczył.Ogólnie bardzo udany "oficjalny"debiut w barwach "Red Devils".


- Wojtek3 - 21-08-2007 18:49

Owen Hargreaves - wykonal wszystkie zadania taktyczne w 101 %, oby wiecej takich meczy, bole w kolanach pokazuja tylko jak bardzo sie staral i walczy. OWEN IS A RED!


- Ciampel - 27-08-2007 09:18

vs Spurs!

Luis Nani - takim uderzeniem nie dysponuje byle kto, gdyby nie zdecydował się na uderzenie z tej znacznej odległości, to być może zdobilibyśmy tylko jeden punkt. Portugalczyk pokazał się z dobrej strony i jak już kilka osób gdzieniegdzie powiedziało, pieniądze wydane na niego się spłacają. Oby tak dalej.


- ziomo - 27-08-2007 09:20

Według mnie,najlepszym graczem meczu międzi MU a Totenhamem był....OWEN HARGEAVES.Wymiatał w środku,wszystko ładnie czyścił,coraz odważniej podłączał sie również to akcji ofensyfnych,czego brakowało mi w meczu z City u niego.Ogólnie kolejny występ na ++.


- Skull - 27-08-2007 09:25

Zdecydowanie Nani ,grał świetnie w tym spotkaniu, do tego zdobył bramke z czym mamy ostatnio problemy, był wszedzie , doskonały wystep - zapewnil nam 3 pkt


- zaga92 - 27-08-2007 09:26

Luis Nani- uwazam tu podobnie jak moj poprzednik Ciampel wiec nie bd przepisywal. Bardzo sie ciesze, ze takl szybko wprowadzial sie do druzyny.


- Kuba_^^ - 27-08-2007 11:47

Zdecydowanie Nani, nie tylko za piękną bramkę, ale ogólnie za bardzo dobry występ w meczu, niech tylko trzyma tą formę (a z pewnością będzie jeszcze lepszy), a pożytek z niego będzie i to spory Wink


- Thevil - 27-08-2007 13:53

ziomo napisał(a):OWEN HARGEAVES.Wymiatał w środku,wszystko ładnie czyścił,coraz odważniej podłączał sie również to akcji ofensyfnych
Inna sprawa, że w tych akcjach nie bardzo sobie radził.

Gracz meczu oczywiście Nani, dość aktywny, ale oprócz pięknej bramki nie grał nic specjalnego, ale wiadomo - początki w klubie, jeszcze nie do końca zgrany z resztą teamu.


- Pejter - 27-08-2007 14:38

Nani - zaważyła głównie bramka. Gdyby nie ona, miałbym problemy z wyborem.


- Mates - 27-08-2007 19:00

NANI - Za bramke, za zaangażowanie, za akcje, za dośrodkowania, za WSZYSTKO!

Pozdrawiam Wink