Redcafe.pl - Manchester United Forum
Nani - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2005/2006 (/forumdisplay.php?fid=33)
+---- Wątek: Nani (/showthread.php?tid=442)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Maro11 - 26-12-2007 22:07

Mnie dziwiła absencja naniego w lidze tyle czasu, ciekawe czy dpadł go jakis kryzys czy cos innego.

Teraz bea walczyc z parkiem o miano 1 zmienikka na skrzydło. dobrze nic tak znakomicie nie wpływa jak rywalizacja.


- Stojkovic - 26-12-2007 22:16

Kuba_^^ napisał(a):Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że Nani też miał trochę odpoczynku od gry w pierwszym składzie UNITED

W sumie taki sam argument możemy wytoczy co do Parka, który zaprezentował się w moich oczach dużo lepiej. Wydaje mi się, że Nani podobnie jak Cristiano kiedy był w jego wieku nie mają ustabilizowanej formy, no i do tego nie zapominajmy, że to pierwszy sezon Naniego w Premier League. Ma sporo czasu na obeznanie się z ligą i sposobem gry na wyspach.


- ziomo - 27-12-2007 10:18

Maro11 napisał(a):Teraz bea walczyc z parkiem o miano 1 zmienikka na skrzydło.

Nie zgadzam się.Nani jest lewoskrzydłowym,a Parkowi raczej odpowiada prawa flanka :wink:.


Stojkovic napisał(a):Ma sporo czasu na obeznanie się z ligą i sposobem gry na wyspach.

Tutaj musze się zgodzić.Liga portugalska jest głównie oparta na technice,natomiast w Anglii trzeba trochę "masy"a Nani jej z pewnością nie posiada.


- Marek - 27-12-2007 11:52

W przypadku Naniego powtarza sie po prostu historia z Ronaldo. Poczatkiem sezonu udowodnil, ze ma spory potencjal, Ronaldo podobnie zaczal swoja przygode z United. Zaczal dobrze, ale nie zawsze dostawal szanse w pierwszym skladzie. Musial nabrac 'masy', jak to napisal ziomo i po prostu obeznac sie z liga, jak to napisal Stojko.

Obysmy mieli z Naniego jak najszybciej taki pozytek, jaki w tej chwili mamy z Rona. Ma wysmienitego nauczyciela - Giggsa - i rodaka, ktory tez musial przez to wszystko przejsc. Dzieki temu jestem pewien, ze juz niedlugo bedzie odgrywal wazna role w zespole Manchesteru United :twisted:


- Stojkovic - 27-12-2007 12:33

Cytat:Tutaj musze się zgodzić.Liga portugalska jest głównie oparta na technice,natomiast w Anglii trzeba trochę "masy"a Nani jej z pewnością nie posiada.

Posiada, posiada, ale nie tak okazałą jak np. taki Rio Smile
Z tego co oglądałem Naniego w rep. Portugalii i jeszcze Sportingu, przyzwyczajony jest do spokojnego rozgrywania i tego, że z piłką można trochę pociągną w pole karne. Na wyspach nie ma szans na dłuższe zabawy w drybling, a jeśli nawet ktoś się bawi (tak jak na poczatku Ronaldo) to musi liczyc sie z tym, ze sędzia nie odgwizduje za każdym kontaktem z przeciwnikiem faulu.


Marek napisał(a):Dzieki temu jestem pewien, ze juz niedlugo bedzie odgrywal wazna role w zespole Manchesteru United
Nani pokazał już że ma świetną technikę i też potrafi kropnąc z dystansu o czym swiadczy bramka z początku sezonu.To młody chłopak i nie ma jeszcze wyklarowanego stylu gry jak Ryan.


- Pejter - 27-12-2007 13:19

ziomo napisał(a):Nie zgadzam się.Nani jest lewoskrzydłowym,a Parkowi raczej odpowiada prawa flanka

Głupoty. Obaj są prawonożni, ale potrafią grac po obu stronach boiska. To, jak są ustawieni, zależy tylko od Alexa.


- Maro11 - 27-12-2007 14:47

w kwesti na ktorym skrzydle, park i nani moga grac na obu.


Nani przyszedł do MU w wieku 21 lat . Ronaldo miał 18. wiec az 3 lata roznocy, wiec po Nanim mozna wymagac wiecej, Ronaldo bedac w jego wieku czyli sezon temu juz demolował lige.
Smiem twierdzic ze nani nigdy nie dorowna klasie Ronaldo bo ten jest piłkarzem o nieprawdopodobnych umiejetnosciach i potenciale, Nani bedzie swietnym skrzydłowym jednak do tego dluga droga oj długa.


- Zashi - 27-12-2007 17:04

Maro11 napisał(a):Nani przyszedł do MU w wieku 21 lat . Ronaldo miał 18. wiec az 3 lata roznocy, wiec po Nanim mozna wymagac wiecej, Ronaldo bedac w jego wieku czyli sezon temu juz demolował lige.


Ale CR7 przez te 3 lata doskonale poznał lige, nabrał siły. W poprzednim sezonie nie przewracał się tak często jak na początku przygody z Premiership (jednak nadal za czesto).


- Wojtek3 - 27-12-2007 17:55

Maro11 napisał(a):Mnie dziwiła absencja naniego w lidze tyle czasu, ciekawe czy dpadł go jakis kryzys czy cos innego.

Teraz bea walczyc z parkiem o miano 1 zmienikka na skrzydło. dobrze nic tak znakomicie nie wpływa jak rywalizacja.

Mysle, ze jednak Park nie ma szans na wygranie tej rywalizaji Smile Jedyne co ma na swoj plus koreanczyk to wiekszy staz w UNITED, zreszta jest po ciezkiej kontuzji. Nani jest swierzutki jak makrela z puszki, nie dawalbym za duzo szans Parkowi na gre w tym sezonie.


- Skull - 27-12-2007 19:25

Wojtek3 napisał(a):Nani jest swierzutki jak makrela z puszki, nie dawalbym za duzo szans Parkowi na gre w tym sezonie.

Mi sie raczej wydaje ze Nani bedzie zmiannikiem dla Giggsa ,a Park bedzie wchodzil za Ronaldo ,gdy wynik meczu bedzie już pewny,tak jak z Sunderlandem. Przeciez Cristiano nie miał żadnego dobrego zmiennika! Fletcher raczej wchodzil w srodek jak defensywny,a Eagles sobie nie radzi (mimo ze w meczach przedsezonowych wypadl swietnie) teraz jest Park ktory potrafi podtrzymac poziom.


- Wojtek3 - 27-12-2007 20:01

Zauwaz Skull ze zmiana dwoch skrzydlowych w jednym meczu jest praktycznie niemozliwa, rzadko sie zdarza w naszym przypadku, a jak juz do niej dochodzi to na linii Gigss - Nani i inne tam roszady. Park zreszta nie powinien sie dziwic, ze zbyt duzo sobie w tym sezonie nie pogra, no chyba, ze jakas tfu tfu, plaga kontuzji.


- Maro11 - 27-12-2007 20:05

Park sobie pogra spokojnie, akurat skrzydłowi musze miec odpoczynek wiec rotacja bedzie i to spora, ronaldo wiecznie grac nie moze i pewnie bedzie miał odpoczynek w jakims meczu.
To to znaczy nabrał siły? ja mowie o samym talencie zawodnika bo u ronaldo juz od 1 meczu było widac jakie ma mozliwosci a miał 18 lat.Parka nie skreslajcie jak dojdzie do formy bedzie ogromnie pozyteczny w sezonie.


- Skull - 27-12-2007 21:43

Wojtek3 napisał(a):Zauwaz Skull ze zmiana dwoch skrzydlowych w jednym meczu jest praktycznie niemozliwa

Źle mnie chyba zrozumiales,bo mi nie chodzilo o to by ich obu wpuszczac w jednym meczu,tylko że Park może wchodzic za Ronaldo gdy losy meczu są juz przesądzone,a Nani chwytał by pozycje Giggsa - myślalem o tym by obaj nie rywalizowali ze sobą bo jest kogo zmienic :wink:


- zaga92 - 27-12-2007 22:45

Skull napisał(a):myślalem o tym by obaj nie rywalizowali ze sobą bo jest kogo zmienic

Taka rywalizacja jest bardzo dobra, bo wtedy obaj kandydaci na dana pozycje daja z siebie mozliwie najwiecej.


- Skull - 27-12-2007 22:53

zaga92 napisał(a):Taka rywalizacja jest bardzo dobra, bo wtedy obaj kandydaci na dana pozycje daja z siebie mozliwie najwiecej.

No a np by zmienic Ronaldo czy Giggsa to co? Tez trzeba sie starac,rywalizacja tak czy siak bedzie,bo Alex nie bedzie puszczał obu ,bo jest wielu chętnych ktorzy palą sie do gry,a szanse dostaną Ci w najlepszej formie :wink: Moim zdaniem rywalizacja o ktorej Ty mowisz jest dobra dla zawodników którzy zakisili na stałe w składzie,muszą czuc zagrożenie ze strony kolegów i podnosic swoje umiejetnosci ,bo Ci ktorzy się nie mieszczą w składzie starają sie by wogóle znalezc sie na ławce rezerwoej,więc każdy chyba staje na głowie by sie jakoś wyróżnic i zasłużyc na pochwały szefa (czytaj Fergusona)