Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pojedynki piłkarzy - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Pojedynki piłkarzy (/showthread.php?tid=445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- Ciampel - 07-06-2007 11:58

Mnie dla odmiany niekiedy denerwował Isaksson, natomiast Buffon to klasa sama w sobie. Owszem, ostatnio coraz mniej o nim słychać, do tego się starzeje, ale nawet z czystego szacunku mój głos leci na jego konto - IMO sobie zasłużył.

2:2


- Kuba_^^ - 07-06-2007 15:55

Buffon - doświadczony bramkarz, który broni bardzo pewnie, praktycznie nie popełnia błędów. Isaksson jak na razie nie dorasta Włochowi do pięt.

Isaksson 2:3 Buffon


- marcelo - 07-06-2007 18:01

Buffon - zawsze darzyłem go sympatią i uważałem za najlepszego bramkarza świata. Tak twierdzę do dziś i pewnie taka myśl pozostanie mi jeszcze przez jakiś czas.

Isaksson - Buffon 2:4


- Zashi - 07-06-2007 20:57

Buffon - poza tym, ze jest lepszy od Isakssona to takze jest wierny swoim barwom. Dzisiaj przedluzył kontrakt z Juventusem.

Isaksson 2-5 Buffon


- Valverde - 07-06-2007 21:15

Coupet - Ricardo

1-0 - Ricardo czyli zmora Anglików, a kysz... Wink


- Ciampel - 07-06-2007 21:21

Ricardo - oczywiście zabrzmi to trochę subiektywnie (choć przecież można kierować się sympatiami), ale niezwykle imponuje mi swoim instynktem przy bronieniu rzutów karnych, zresztą często starałem się go naśladować. Zmora Anglików, aczkolwiek i za kadrą Scolariego przepadam, dlatego w tej kwestii bym tego nie rozpatrywał Wink

1-1


- Pejter - 07-06-2007 21:29

Coupet nie ma u mnie zbyt wielkiego poważania. Francuzi nie mają lepszego bramkarza, dlatego jego kreuje się na świetnego goalkeepera, a tak nie jest.
Ricardo trochę pajacuje na boisku, ale dobrze broni karne, ogólnie bramkarz dość wysokiej klasy.

Coupet 1-2 Ricardo


- Stojkovic - 07-06-2007 21:32

Coupet ma mój głos dlaczego? Ponieważ jest zdecydowanie większym profesjonalistą niż Ricardo, któremu zdarzają się takie błędy, że głowa mała... a to się poślizgnie, a to minie z piłką... ogólnie w swoim klubie słyszałem, że niezłe cyrki wyczynia.

wynik 2:2


- Kuba_^^ - 07-06-2007 21:44

Ricardo czasami ma dobre mecze, a czasami potrafi grać padlinę. O Coupet wiem wsumie mało, bo nie interesuję się ligą francuską, ani na poważnie nie slędzę poczynań reprezentacji Francji. Trudno w tym momencie komuś dać punkt, ale niech będzie Ricardo za dobre bronienie rzutów karnych.

Ricardo 3:2 Coupet


- Zashi - 07-06-2007 21:48

Moj głos wedruje do Coupeta. Odladalem ostatnio mecz reprezentacji Francji. Moze goalkipper Lyonu nie miał fantastycznych save`oe, ale bronił dobrze. To solidna firma.

Coupet 3-3 Ricardo


- ziomo - 08-06-2007 07:04

Obaj bramkarze są światowej klasy ale jednak "gola"zdobywa Ricardo,ponieważ Coupet już nie broni tak dobrze jak jak 2,3 lata temu a po drugie jego gwiazda już tak nie świeci jak kilka lat temu.Ricardo natomiast nie robi z siebie wielkiej gwiazdy a nią jest.


Coupet 3-4 Ricardo


- man utd fan - 08-06-2007 08:05

Głosuje na Coupeta dlatego ,bo według mnie jest lepszym bramkarzem ogólnie bramkarz świetny dobry refleks mało wpuszczonych szmat,lepszy od Ricardo i tyle wystarczy jak dla mnie.

Edit Kuba_^^: piszemy wynik, żeby się później nie pomyliło Wink

Coupet 4:4 Ricardo


zapomniałem :oops:


- gollaz - 08-06-2007 09:12

Coupet 5:4 Ricardo

Francuz jest świetnym bramkarzem, a mógłby być jeszcze lepszym gdyby nie wiadomo czemu trenerzy kadry przez szereg lat nie stawiali na pewnego łysego pana. Może i postawiłbym na Ricardo, ale on ma 31 lat, a nigdzie poza Portugalią nie grał.


- Kuba_^^ - 08-06-2007 09:32

Robinson - Jaaskalainen

Stawiam na Robinsona, jest moim zdaniem bardziej doświadczonym i lepszym bramkarzem niż Fin, choć nie powiem, że Jaaskalainen również broni dobrze, ale to głównie przebłyski, bo czasami gra słabo, a Paul tych występów ma więcej lepszych niż gorszych.

Robinson 1:0 Jaaskalainen


- gollaz - 08-06-2007 12:17

Także stawiam na Robinsona, choć bardziej lubię Jussiego. Tym razem kieruję się umiejętnościami obu piłkarzy, a te Paul ma większe.

I jak coś to bez tych fińskich kropek to i tak się Fin nazywa Jaaskelainen.

Robinson 2:0 Jaaskelainen