Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pojedynki piłkarzy - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2006/2007 (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Wątek: Pojedynki piłkarzy (/showthread.php?tid=445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- ziomo - 08-06-2007 12:48

Dla mnie obaj bramkarze są prawie identyczni pod każdym względem aczkolwiek Anglik jest minimalnie lepszy od Fina.Robinson broni na dobrym ,wyrównanym poziomie a Jaaskelainen ma raz dobry mecz i wyciąga niemożliwe praktycznie piłki do wybronienia a czasami ma mecz kiedy broni bardzo słabo i prawie każdy strzał to błąd nie koniecznie kończący się utratą bramki ale zawsze błąd i niepotrzebne nerwy.

Robinson-Jaaskelainen 3-0


- Valverde - 08-06-2007 12:49

A niech i będzie Paul, chociaż bramkarzyna z niego co najwyżej dobry. Do goalie Boltonu nie mam żadnych negatywnych uczuć, jednak Robinson to bramkarz Anglików.

4:0 Rob


- Stojkovic - 08-06-2007 13:14

Robinson - jeden z nielicznych bramkarzy obecnie, kóry tak drze mordę po obrońcach za każdy błąd...

5:0


- Kuba_^^ - 08-06-2007 13:19

Landreau - Casillas

Sympatią nie ma się co kierować, bo do obu nic nie mam, więc głosuję na Casillasa. Powód jest prosty: jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie, bardziej doświadczony i ogólnie lepiej grający.

Casillas 1:0 Landreau


- ziomo - 08-06-2007 13:45

Dla mnie Hiszpan jest już trochę "przeterminowany" a Landreau jest dobrym obiecujacym bramkarzem.Coś jak Ben Foster tylko że Ben to Anglik a Landreau to Francuz.


- gollaz - 08-06-2007 13:56

Tu chyba nie ma czego porównywać. Casillas jest klasę lepszym zawodnikiem.

Casillas 2:1 Landreau


- man utd fan - 08-06-2007 14:10

Casillas o wiele lepszy od Landreau klasowy bramkarz tyle wystarczy.

Casillas-Landreau 3-1


- Pejter - 08-06-2007 14:33

ziomo napisał(a):Robinson broni na dobrym ,wyrównanym poziomie a Jaaskelainen ma raz dobry mecz i wyciąga niemożliwe praktycznie piłki do wybronienia a czasami ma mecz kiedy broni bardzo słabo i prawie każdy strzał to błąd nie koniecznie kończący się utratą bramki ale zawsze błąd i niepotrzebne nerwy.

Ciekawy jestem, czy widziałeś aby 3 mecze Jaaskelainena...

Casillas i Landreau to niebo i ziemia. Hiszpan zdecydowanie lepszy.

Casillas 4-1 Landreau


- Zashi - 08-06-2007 15:40

Casillas czasami fajne bledy robi Big Grin Ale w kazdym aspekcie gry bramkarskiej lepszy od Landreau.

Casillas 5-1 Landreau


- gollaz - 08-06-2007 16:45

Doni - Canizares

Canizares za całokształt swojej długiej i dość owocnej kariery. Doni jeszcze ma dużo przed sobą, jeśli osiągnie tyle co Santiago to będzie dobrze dla niego.

Doni 0:1 Canizares


- Kuba_^^ - 08-06-2007 16:58

Cainzares, taki sam powód jak gollaz, po prostu Hiszpan jest jak na razie o wiele lepszy, a Doni się dopiero rozwija i w tym momencie nie dorasta do pięt Santiago.

Doni - Canizares 0:2


- marcelo - 08-06-2007 18:10

Canizares, czyli ogromne doświadczenie i fach w ręku. Co prawda najlepsze lata ma już chyba za sobą, ale za to co osiągnął zagłosuje na niego.

Doni - Canizares 0:3


- Valverde - 09-06-2007 12:50

0:4, po prostu bardziej przepadam za charyzmatycznym Santiago.


- Ciampel - 09-06-2007 12:58

W głowie została mi przede wszystkim sytuacja, która wydarzyła się przed Mistrzostwami Świata w Azji pięć lat temu, kiedy to Canizares miał przykry wypadek - poharatał sobie bodajże dłoń szkłem, co uniemożliwiło mu bronienie w reprezentacji. Z mojej strony to prezent za ówczesne niepowodzenia Wink

0:5


- Kuba_^^ - 09-06-2007 13:02

Hildebrand - Abbondanzieri

Ja pokieruję się sympatią, tak więc stawiam na Hildebranda, ponieważ jeszcze nie tak dawno grał w mojej ulubionej drużynie z Niemiec VfB Stuttgart, a teraz wiadomo, że od nowego sezonu będzie bronił w hiszpańskiej Valencii.

Hildebrand 1:0 Abbondanzieri