Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Portsmouth 1-1 Manchester United (15.08.2007) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: Portsmouth 1-1 Manchester United (15.08.2007) (/showthread.php?tid=465)

Strony: 1 2 3 4


PL: Portsmouth 1-1 Manchester United (15.08.2007) - Wojtek3 - 12-08-2007 21:55

Juz w srode wyjezdzamy na Fratton Park, gdzie przez ostatnie 3-4 lata Portsmouth potrafilo pokonac nas nie raz, niestety, ale po remisie z Reading czeka nas ciezka przeprawa z Pompeys na poludniu Anglii. Powinien juz wystapic Tevez, bo Rooney raczej nie wystapi.

Zapraszam do dyskusji.


- zaga92 - 12-08-2007 22:20

Z tego co wiem to ostatni mecz z Portsmouth na wyjezdzie przegralismy 1:2. W srode Tevez musi wystapic bo nie wyobrazam sobie ponownie takiej sytuacji jak dzisiaj bez nominalnego napastnika. Pewnie niestety znowu bedziemy musieli zagrac to 4-5-1 czy 4-4-2 z cofnietym Giggsem co nie daje skutkow. Mam nadzieje, ze Scholes zagra tak jak potrafi, a nie jak dzisiaj gdzie nic mu nie wychodzilo. Albo moze w Premiership zadebiutuje Owen. Moze po dzisiejszym dobrym wystepie zobaczymy od pierwszych minut zobaczymy Naniego. Zdaje sobie sprawe, ze nie bedzie to latwy mecz ale mysle, ze wywieziemy 3 punkty.


- Wojtek3 - 12-08-2007 22:24

Ostatni mecz z Portsmouth mielismy pod koniec poprzedniego sezonu, wtedy przegralismy 1-2 po bardzo dobrej grze, szczegolnie Rooney'a i Ronaldo, jednak braklo skutecznosci.

Wczesniej jeszcze wygrana po golach Ronaldo.

Portsmouth takze slabo zaczelo sezon, remis z slabiutkim Derby. Muismy przywiesc 3 pkt do Manchesteru.


- ziomo - 13-08-2007 08:09

Trzy punkty muszą być!Jeśli myślimy o tym,żeby dogonić CFC,Liverpool i "Kanonierów"musimy wygrać,tymbardziej że gotowy do gry będzie Tevez.Chciałbym żeby debiut zaliczył Owen.Myślę że z Portsmouth nie będzie łatwo,ale łatwiej niz z Reading.


COME ON UNITED


- Skull - 13-08-2007 10:07

Czy Tevez bedzie juz dostepny na to spotkanie? bo cos mowili ze dopiero na City??? Mam nadzieje że wystapi bo jak znowu zabraknie nominalnego napastnika to bedzie kiepsko.
Nawet nie dopuszczam do siebie mysli ze zawalimy drugi mecz.


- Kuba_^^ - 13-08-2007 10:22

Jeśli jeszcze Tevez nie będzie gotowy to nawet nie mogę sobie wyobrazić kto zagra z przodu w napadzie? Solkjaer i Saha niby już wrócili do treningów, ale czy Ferguson zdecyduje się z nich od razu skorzystać? Kompletnie nie mam pojęcia, mam nadzieję, że Carlitos już wystąpi z Portsmouth, zawsze będzie napastnik, a nie tylko jakiś "fałszywy". Będzie trudno o dobry wynik, ale oczywiście wierzę w 3 punkty, które są bardzo potrzebne.

C'MON UNITED !


- stal_mielec - 13-08-2007 10:24

Miejmy nnadzieje ze Czerwone Diably w meczu z Portsmouth zdobeda latwo te 3 pkt!! :wink: Mam takze nadzieje ze swoj debiut zaliczy Tevez i ze Rooney bedzie gotowy do gry :!: :!: To bylby DIABELSKI atak :twisted:
Mecz z Reading byl zlym poczatkiem dobrego :mrgreen:
Zdobedziemy Mistrzostwo :!: :!: :twisted:

Manchester United do boju :!: :!: 8)
Pozdro dla wszytskich fanow Manchester United!!


- WoLaK - 13-08-2007 16:31

Jest juz wiadomo w jakim skladzie wybiegna United ?
Rywal wymagajacy choc jako druzyna walczaca o europejskie puchary nie popisala sie w swoim pierwszym meczu, ktory zagrali z beniaminkiem z Derby.Mecz wazny aby podbudowac morale zarowno druzyny jak i kibicow, a tym bardziej nie dac wiekszej przewagi prestendentom do mistrzowskiego tytulu.


- Thevil - 13-08-2007 19:13

Ten mecz może być cholernie ciężki, Wazza z Saha na pewno nie wystąpią, a Tevez miał zagrać dopiero w derbowym meczu z City i w trybie awaryjnym będzie musiał zaliczyć debiut wcześniej niż planowano. Mam nadzieję, że Ferguson nie wpadnie na pomysł grania Dongiem na szpicy :lol:
Ciekawe kto zagra na lewej obronie, Silvestre w defensywie zagrał bardzo dobrze, trochę gorzej było z wyjściami do przodu, więc Evra może znowu zawitać na lewym skrzydle, bo Giggsy pewnie znowu zagra cofniętego napastnika.

Portsmouth też słabo zaczęło sezon i trzeba z Fratton Park urwać te cenne 3 punkciki


- Pejter - 13-08-2007 22:33

Ja proponuję:

Edwin

Wes, Rio, Vida, Evra
Ronaldo, Scholes, Carrick, Giggs
Nani
Tevez

Nani na pewno lepiej zagra tego fałszywego niż Giggsy, a Ryan będzie miał okazję na rozwinięcie skrzydeł po lewej stronie. Ewentualnie można pomyśleć jeszcze coś z Owenem, np. zamiast Scholesa, który słabo zagrał z Reading.


- zaga92 - 13-08-2007 22:37

Pejter napisał(a):Ja proponuję:

Edwin

Wes, Rio, Vida, Evra
Ronaldo, Scholes, Carrick, Giggs
Nani
Tevez

Zgadzam sie, ale dalbym szanse Owenowi zamiast Scholesa, ktory zagral bardzo slabo z Reading. I czemu ma nie grac Silvestre, ktory w zagral dobry mecz w obronie?


- Pejter - 13-08-2007 22:39

zaga92 napisał(a):I czemu ma nie grac Silvestre, ktory w zagral dobry mecz w obronie?

Bo Giggsy nie jest już tak przebojowy na skrzydle i potrzebuje pomocy w postaci Evry. Silvestre dobrze zagrał w obronie, ale w ataku nic. A Patrice gwarantuje nam grę ofensywną.

Ale pewnie i tak wyjdziemy z fałszywym Giggsem, Evrą na lewej i Sylvkiem w obronie.


- Wojtek3 - 13-08-2007 22:45

Pejter napisał(a):Ja proponuję:

Edwin

Wes, Rio, Vida, Evra
Ronaldo, Scholes, Carrick, Giggs
Nani
Tevez

Nani na pewno lepiej zagra tego fałszywego niż Giggsy, a Ryan będzie miał okazję na rozwinięcie skrzydeł po lewej stronie. Ewentualnie można pomyśleć jeszcze coś z Owenem, np. zamiast Scholesa, który słabo zagrał z Reading.

Zgadzam sie ale zamiast Giggs'a na skrzydle Nani bo z Reading zagral obiecujaco, a z przdu Tevez i Giggs, zadnych falszywych, proste 4-4-2 ktorym UNITED gra najlepiej, FERGIE pomysl w koncu !!


- zaga92 - 13-08-2007 22:48

Pejter napisał(a):A Patrice gwarantuje nam grę ofensywną.

Zgadzam sie, ale nieco gorzej radzi sobie w defensywie

Wojtek3 napisał(a):Zgadzam sie ale zamiast Giggs'a na skrzydle Nani bo z Reading zagral obiecujaco, a z przdu Tevez i Giggs, zadnych falszywych, proste 4-4-2 ktorym UNITED gra najlepiej

Dobry pomysl, ale zeby tak zagrali watpie.


- Pejter - 13-08-2007 22:51

Wojtek3 napisał(a):zamiast Giggs'a na skrzydle Nani bo z Reading zagral obiecujaco, a z przdu Tevez i Giggs, zadnych falszywych, proste 4-4-2 ktorym UNITED gra najlepiej

Tyle tylko, że Giggs jako normalny napastnik też nie będzie czynił cudów. Uważam, że Nani się tam lepiej zaprezentuje, czy jako fałszywy, czy jako normalny.