Redcafe.pl - Manchester United Forum
Carlos Tevez - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Carlos Tevez (/showthread.php?tid=47)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


Re: Carlos Tevez - maju - 05-03-2009 20:15

Wątpię, aby cena spadła. To nie jest kwestia negocjacji między klubami. Dobrze o tym wiemy. Tevez należy teraz do jednej z amerykańskich firm, i trzeba to powiedzieć: jest ich produktem, za który wymagają pewnej kwoty. To tak, jakbyś poszła do spożywczego po masło i powiedziała: ale zbijmy cenę o 50 gr, bo często tu kupuję, a jest kryzys a muszę kupić jeszcze kilka rzeczy (utrzymać resztę drużyny). No kurwa, wierzyć w to, że zbijemy z ceny, to tak jakby żyć nadzieja, że Kaczyńscy jeszcze urosną.


Re: Carlos Tevez - branka - 05-03-2009 20:23

Ale ta firma jest prawie bankrutem i będzie sie musiała zgodzić na każda kwotę, bo więcej za Teveza nikt nie da, no chyba że City, a on się będzie zapierał żeby tam nie pójść. Poza tym jej szef może pójdzie siedzieć i nie będzie problemu Wink
Ja uważam, że Fergie będzie umiał wynegocjowac cenę. Ile razy już było tak, że negocjacje się z kims przedłużały, że mieliśmy wydac kupę kasy a kończyło sie na jakichś śmiesznych kwotach. Ja uważam, że cena spadnie, ale zobaczymy jak będzie pod koniec sezonu.


Re: Carlos Tevez - Minh - 05-03-2009 20:34

branka napisał(a):Ja uważam, że Fergie będzie umiał wynegocjowac cenę. Ile razy już było tak, że negocjacje się z kims przedłużały, że mieliśmy wydac kupę kasy a kończyło sie na jakichś śmiesznych kwotach. Ja uważam, że cena spadnie, ale zobaczymy jak będzie pod koniec sezonu.

Jakiś przykład, bo sobie nie przypominam?


Re: Carlos Tevez - panopticum - 05-03-2009 20:54

maju napisał(a):Wątpię, aby cena spadła. To nie jest kwestia negocjacji między klubami. Dobrze o tym wiemy. Tevez należy teraz do jednej z amerykańskich firm, i trzeba to powiedzieć: jest ich produktem, za który wymagają pewnej kwoty.
No to są negocjacje między klubem a firmą. Jest jakieś prawo, które zabrania zbijać proponowaną przez firmę cenę? Bo ja o takim nie słyszałem. A od jakiego klubu oni zamierzają wyciągnąć te 30 mln funtów? Bo mogą sobie zaśpiewać 30, 40 albo i 50 milionów funtów. Tylko kto im tyle forsy da?


Re: Carlos Tevez - Lucas - 05-03-2009 21:52

branka napisał(a):Ale ta firma jest prawie bankrutem i będzie sie musiała zgodzić na każda kwotę, bo więcej za Teveza nikt nie da, no chyba że City, a on się będzie zapierał żeby tam nie pójść. Poza tym jej szef może pójdzie siedzieć i nie będzie problemu Wink
Klauzula jest sztywno ustalona?


Re: Carlos Tevez - Queiroz - 08-03-2009 13:39

Ceny nie zbije, ale powinien na nią pojsc, nie mozna dopuscic do sytuacji z samym Welbeckiem w obwodzie, a kupno kogos pokroju Teveza za 30 melonów jest niemożliwe, on naprawde pasuje do tej druzyny i nie zamienilbym go na tych rozmanierowanych pilkarzykow, takich jak Benzema...


Re: Carlos Tevez - Lukas - 08-03-2009 14:08

Tevez we wczorajszym meczu wreszcie pokazał kawałek dobrego futbolu. Może przeciwnik nie był zbyt wymagający, ale Argentyńczyk starał się bardzo i wreszcie znalazł drogę do bramki.
Ciekawy jestem czy ten mecz będzie początkiem powrotu do formy, czy też taki chwilowy wyskok jak w innym meczu pucharowym z Blackburn?
Ważne jest również wejście w ten rytm meczowy- zagrać kilka całych meczów pod rząd, ale na razie nie jest to chyba możliwe przy fenomenalnej formie Roo i niewiele gorszej dyspozycji Berbatova.
A co do ankiety to zagłosowałem na 2 opcję- na stan obecny wydaje mi się że płacić 30 baniek to chyba jednak trochę dużo, patrząc na poczynania do tego czasu, ale sezon w pełni i mam nadzieje że Carlos przekona wszystkich, iż warto mieć go w swoich szeregach za niemalże każde pieniądze.


Re: Carlos Tevez - Carlito - 08-03-2009 14:37

Podobnie jak Lukas, zagłosowałem na drugą opcję. Tevez jest naprawdę wartościowym zawodnikiem i udowodnił to już w niejednym meczu, ale w chwili obecnej, kiedy to mecze zaczyna na ławce, nie jest wart tych 30 mln.
Mam nadzieję, że mecz z Fulham to było takie przełamanie lodów jeśli chodzi o strzelanie bramek Smile


Re: Carlos Tevez - dsw_MUszyna - 08-03-2009 14:42

Zagłosowałem na opcję numer 2. To co Argentina pokazał wczoraj jest zapewne warte 30000000Ł, ale niestety nie pokazuje tego w każdym meczu.
Poza tym i tak na ten moment to zmiennik, jednak dał wczoraj wyraźny znak Dymitarowi, że jego miejsce w ataku nie jest takie pewne. Uwielbiam zdrową rywalizacją Big Grin


Re: Carlos Tevez - sir_matt - 08-03-2009 14:57

W chwili obecnej 30 milionów nie wchodzi w grę. Warto mieć jednak takiego zawodnika w kadrze. Carlos jest nieobliczalny i może jeszcze w tym sezonie pokazać, że potrafi regularnie rozgrywać świetne mecze. Mam nadzieję, że mecz z Fulham był tym przełomowym i Apacz ustrzeli trochę bramek Smile


Re: Carlos Tevez - Damian91 - 08-03-2009 16:02

To prawda że wczoraj Carlos zagrał dobre zawody ale jedna jaskółka wiosny nie czyni bo było też tak po meczu z Blackburn gdzie strzelił 4 gole. Każdy wierzył że wrócił do formy że zacznie dobrze grać ale jak wiemy nie grał potem najlepiej. I tym razem może być podobnie. Poczekajmy troche, niech zagra kilka meczy pod rząd i dopiero można będzie coś powiedzieć.

Ale jak na razie ja też głosuję na opcję nr 2 bo chciałbym żeby Carlos został ale 30 mln to troche za dużo.


Re: Carlos Tevez - dende - 08-03-2009 17:02

Wg mnie jest wart 30mln. Skoro na flegmatycznego Berbatova znalazły się takie pieniądze, to na Teveza tym bardziej.

Przez przypadek zagłosowałem na opcję nr 2 :/


Re: Carlos Tevez - panopticum - 08-03-2009 18:13

Queiroz napisał(a):Ceny nie zbije
Czemu?


Re: Carlos Tevez - sebos_krk - 08-03-2009 22:26

dende napisał(a):Skoro na flegmatycznego Berbatova znalazły się takie pieniądze, to na Teveza tym bardziej.
Z całym szacunkiem, ale to jednak trochę inny rozmiar kapelusza. Chciałbym, żeby Carlos został, ale aż takiej forsy nie jest wart na pewno.


Re: Carlos Tevez - Minh - 08-03-2009 22:53

dende napisał(a):Wg mnie jest wart 30mln. Skoro na flegmatycznego Berbatova znalazły się takie pieniądze, to na Teveza tym bardziej.

Berbatov jest o jakąś klasę lepszy od Teveza.