Redcafe.pl - Manchester United Forum
Carlos Tevez - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Carlos Tevez (/showthread.php?tid=47)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


Re: Carlos Tevez - Kula - 12-05-2009 15:11

Jasne i oni zapłacą za niego 30 mln F ? Jak tak to się będę bardzo zadowolony...

@Redlucas, czyli Berbatov i tak jest lepszy Wink


Re: Carlos Tevez - matys - 12-05-2009 15:12

Tylko czy Liverpool stać na taki transfer? Benio żeby kogoś kupić, to najpierw chyba musi sprzedać. Za kogo Wy wytargacie 32 mln Ł? A raczej ilu graczy musicie sprzedać, żeby taką kwotę uzbierać? Jeszcze do tego poważnie interesujecie się Downingiem i Barrym. Jakoś mi się to nie widzi.

Za Alonso dostaniecie około 20 baniek myślę, góra 25, Lucas około 5, Riera z 7-8, może Babel, też koło 8 i Degen 2. Trochę kasy byście nazbierali, tylko za rok z taką okrojoną kadrą chuja wygracie.


Re: Carlos Tevez - panopticum - 12-05-2009 15:12

Dziobak, nie masz się co jarać, odchodził już do Barcelony i Madrytu.


Re: Carlos Tevez - Kula - 12-05-2009 15:13

matys napisał(a):, tylko za rok z taką okrojoną kadrą chuja wygracie.

A co teraz coś wygrali ? Smile


Re: Carlos Tevez - matys - 12-05-2009 15:17

Kula napisał(a):A co teraz coś wygrali ? Smile
To może inaczej. Marzenia o tryumfie w lidze można by włożyć między bajki.


Re: Carlos Tevez - PepePanDziobak - 12-05-2009 15:23

matys napisał(a):Tylko czy Liverpool stać na taki transfer?

Nie stać nas na taki transfer.

matys napisał(a):Jeszcze do tego poważnie interesujecie się Downingiem i Barrym

O Barrym słyszałem ale o Downingu nie.

pan_opticum napisał(a):Nie masz się co jarać, odchodził już do Barcelony i Madrytu.

Ja się nie jaram,tylko jeśli ta plotka była by prawdą to bym się ucieszył.

Kula napisał(a):A co teraz coś wygrali ?

A co wy wygraliście,jeszcze możecie być bez niczego.


Re: Carlos Tevez - panopticum - 12-05-2009 15:45

Tarczę Dobroczynności, Klubowe Mistrzostwa Świata i Carling Cup. A jak tam nad Mersey?


Re: Carlos Tevez - Miko - 12-05-2009 15:48

PepePanDziobak napisał(a):A co wy wygraliście,jeszcze możecie być bez niczego.

Tarcza Dobroczynności, Carling Cup oraz KMŚ. Moim zdaniem całkiem udanie a do tego w 2 pozostałych rozgrywkach walczymy o końcowy TRYUMF.

Marzę o tym aby Manchester United nie wyłożył tych 20/30 mln za Teveza. Po pierwsze będą to zmarnowane pieniądze. Przez dwa sezony pokazał, że zasługuje na solidnego zmiennika. Jeśli by tu gdybać, to w akademii są ciekawi gracze. Moim zdaniem za "prawdopodobne pieniądze Carlosowe" można kupić MŁODEGO aczkolwiek dobrze rokującego zawodnika.


Re: Carlos Tevez - Chudy - 12-05-2009 15:49

I tym samym pokazać Machedzie,Campbellowi czy Wellbeckowi że ich nie chcemy :roll:


Re: Carlos Tevez - ryba - 12-05-2009 15:57

Może właśnie ewentualne przejście Teveza do Liverpoolu zadziała na Fergusona i ten będzie chciał zatrzymać Apacza, żeby nie wzmacniać znienawidzony Livepool. Kto wie ... może to tylko taka gra Teveza. Tak czy inaczej powinien zostać. Nie wolno spisywać zawodnika na straty po jednym słabszym sezonie (przypadek sezonowców Smile).

pozdr.


Re: Carlos Tevez - Kula - 12-05-2009 16:54

Jeśłi gadka Teveza jest prawdziwa i jeszcze do tego ma być gierką, to SAF powinien go wykopać ze skutkiem natychmiastowy,

Polemizowałbym czy transfer Teveza to wzmocnienie.


Re: Carlos Tevez - sebos_krk - 12-05-2009 16:57

Jeszcze wczoraj the sun twierdził, że idzie do Spurs, czytałem również, że jest w Milanie. Teraz przechodzi do liverpoolu. Nie ma sensu się podniecać, bo to zwykłe pieprzenie gazet.


Re: Carlos Tevez - Miko - 12-05-2009 16:59

Chudy napisał(a):I tym samym pokazać Machedzie,Campbellowi czy Wellbeckowi że ich nie chcemy :roll:

Napisałem, że można a nie trzeba kupić dobrego, aczkolwiek młodego zawodnika. Nie ma w tym żadnej filozofii. Czy ja gdzieś piszę, że nie chce ich? ^^,


Re: Carlos Tevez - Chudy - 12-05-2009 16:59

Kula napisał(a):Jeśłi gadka Teveza jest prawdziwa i jeszcze do tego ma być gierką, to SAF powinien go wykopać ze skutkiem natychmiastowy,

Polemizowałbym czy transfer Teveza to wzmocnienie.

niech idzie do LFC, osłabi zespół.

A jak to odbiorą właśnie Ci 3 młodzi, zdolni zawodnicy kiedy SAF kupi kogoś w wieku 20-24 lata czyli młodszego od Teveza a starszego od nich.


Re: Carlos Tevez - ryba - 12-05-2009 17:08

Kula napisał(a):Polemizowałbym czy transfer Teveza to wzmocnienie.

Kupienie Teveza wzmocnieniem na pewno nie będzie, ponieważ on już gra na Old Trafford i to nie pierwszy sezon. Natomiast jeżeli Tevez odejdzie to... to wtedy można mówić o osłabieniu.

Z tego co widzę niektórzy z was zapomnieli już, że Tevez grał ostatnio dla nas jak Berba i Rooney byli poza grą. Fakt jest taki, że z różnym skutkiem.