Redcafe.pl - Manchester United Forum
Carlos Tevez - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Carlos Tevez (/showthread.php?tid=47)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


Re: Carlos Tevez - matys - 29-05-2009 13:36

Burżuj napisał(a):Tevez pozostanie w naszym sercu na długo i długo będą traktowały o nim przyśpiewki na OT
Jak odejdzie do LFC albo Shitty to wątpię, że zostanie w naszych sercach. O pochwalne przyśpiewki też łatwo nie będzie.

Co do transferu, to mam nadzieje, że jeszcze zbiją tą kwotę, bo nie chce mi się wierzyć, że zapłacimy za Teveza 35 baniek :shock: .


Re: Carlos Tevez - Burżuj - 29-05-2009 13:55

matys napisał(a):Jak odejdzie do LFC albo Shitty to wątpię, że zostanie w naszych sercach. O pochwalne przyśpiewki też łatwo nie będzie.
Taa... a te wszystkie spekulacje to na pewno w 1000% prawdziwe i Ferguson potajemnie knuje za plecami z włodarzami Citizens.

A dla LFC i tak Tevezio za drogi jest, lepiej przecież wydać 30 mln na 30 zawodników, niż 30 na jednego. Polityka Rafy rlzzz


Re: Carlos Tevez - branka - 29-05-2009 13:59

Dzisiaj znowu pojawił sie wywiad, że przyszłość Carlosa jest juz przesądzona i że on uważa, ze powinnien grac od pierwszej minuty - zawodnik nie powinien udzielac takiego wywiadu, w którym sugeruje, że trener wystawił zły skład, Ronaldo też pewnie dostanie zjebke za podważanie taktyki z finału - bo niby jaka miała byc inna, po prostu piłkarze zagrali źle, a taktyka była sprawdzona w LM, nie ma co dyskutowac, że nie była dobra... Chyba, że to są artykuły z The Sun, wtedy to równie dobrze mogli powiedzieć, coś kompletnie innego Wink
Bez sensu będzie oddanie Teveza za darmo - będzie trzeba kogoś kupić za dużą kasę -kogo? Znowu sie będzie aklimatyzował cały sezon, bo w United to naprawdę mało kto przychodzi i od razu gra super, nawet jak jest wielkim piłkarzem. Troche sie to nie pyli, nic nnie zarobić na transferach a jeszcze wydawać i ni ebyć pewnym jak nowy piłkarz będzie sobie radził. A klub powiedział, że nie ma kasy na kilka transferów, bo jest kryzys. Ech głupie to wszystko.


Re: Carlos Tevez - matys - 29-05-2009 14:03

Burżuj napisał(a):
matys napisał(a):Jak odejdzie do LFC albo Shitty to wątpię, że zostanie w naszych sercach. O pochwalne przyśpiewki też łatwo nie będzie.
Taa... a te wszystkie spekulacje to na pewno w 1000% prawdziwe i Ferguson potajemnie knuje za plecami z włodarzami Citizens.

A dla LFC i tak Tevezio za drogi jest, lepiej przecież wydać 30 mln na 30 zawodników, niż 30 na jednego. Polityka Rafy rlzzz
Mówie czystko hipotetycznie. Sam mówił, że chce zostać w Anglii i rozważyłby ofertę City i Poolu, czy coś w ten deseń.

Co do tych wypowiedzi pomeczowych Teveza to -> :lol: . Skończ waść...


Re: Carlos Tevez - Chudy - 29-05-2009 14:21

Cytat:Chciałem znaleźć się w podstawowym składzie, ale decyzja pozostawała w rękach menedżera - miał mówić Tevez. - Jednak, gdybyśmy od pierwszej minuty zaprezentowali bardziej ofensywną strategię, wynik być może byłby zupełnie inny.

- Ten sezon nie był dla mnie dobrym czasem. Myślę, że powinienem otrzymywać więcej minut. Moja przyszłość rozstrzygnie się w najbliższych dniach. Negocjacjami zajmują się moi agenci, ja oczekuję na jakieś wiadomości.


Nie ma tutaj niczego nadzwyczajnego.


Re: Carlos Tevez - zyga18 - 30-05-2009 13:10

Według mnie Tevez powinien zostac w Manchester United. Jest energiczny, wkłada całe swoje siły w grę i potrafi biegac bez ustanku przez 90 min. Wg mnie jest bardziej wartościowym piłkarzem niż Berbatov. Takie jest moje zdanie.


Re: Carlos Tevez - matys - 30-05-2009 13:24

zyga18 napisał(a):Jest energiczny, wkłada całe swoje siły w grę i potrafi biegac bez ustanku przez 90 min.
Tak, bo w tym sporcie chodzi o to, żeby gonić za piłką, jak pies za patykiem, przez 90 minut.


Re: Carlos Tevez - zyga18 - 30-05-2009 13:35

A poza tym jest znacznie tańszy niż Berbatov...


Re: Carlos Tevez - matys - 30-05-2009 13:37

zyga18 napisał(a):A poza tym jest znacznie tańszy niż Berbatov...
Znowu się z Tobą muszę zgodzić, bo 30 mln Ł za Berbatova jest kwotą wyższą niż jakieś 35 mln Ł za Carlosa. Czysta matematyka.


Re: Carlos Tevez - zyga18 - 30-05-2009 13:41

Za Teveza chyba 20mln. Ale ja mogłem nieuważnie słuchac Szpakowskiego...


Re: Carlos Tevez - Miko - 30-05-2009 13:43

zyga18 napisał(a):Za Teveza chyba 20mln. Ale ja mogłem nieuważnie słuchac Szpakowskiego...

Słuchaj matysa, on nie od wczoraj siedzi w transfermarkecie więc wie co mówi.

Alana też kochaliśmy za waleczność, a ta przydaje się w obronie najcześciej.


Re: Carlos Tevez - zyga18 - 30-05-2009 13:45

OK. Ustąpie, ale i tak myślę, że Tevez bardziej się przyda Manchester United niż Berbatov...


Re: Carlos Tevez - matys - 30-05-2009 13:45

zyga18 napisał(a):Za Teveza chyba 20mln. Ale ja mogłem nieuważnie słuchac Szpakowskiego...
:lol: :lol: :lol:

To dużo wyjaśnia.


Re: Carlos Tevez - sebos_krk - 30-05-2009 13:53

zyga18 napisał(a):OK. Ustąpie, ale i tak myślę, że Tevez bardziej się przyda Manchester United niż Berbatov...
No ale poprzyj to jakimiś argumentami, co? Wink

Cytat:Ale ja mogłem nieuważnie słuchac Szpakowskiego...
to on jeszcze żyje?


Re: Carlos Tevez - Burżuj - 30-05-2009 13:56

Denerwuje mnie porównywanie Teveza do Berbatova. OK, do Rooneya prędzej, ale jak można porównywać typowego walczaka o wielkim duchu walki [edit:masło maślane mi wyszło coś], do technika, który woli niewiele robić, ale jak już coś robi to perfecto i uważane to coś jest za sztukę (no chyba, że jest nie w formie).

Rozumiem, że z reguły grają na tej samej pozycji, jako napastnicy, ale są różne gatunki atakujących.. gdyby traktować identycznie Solskjaera, Cantone i Ronaldo żaden z nich nie zbliżyłby się do rangi piłkarza świetnego, bo każdy ma inne wady i inne zalety.
No chyba, że patrzyć przez pryzmat tylko i wyłącznie skuteczności, to w takim razie nie wiem po jakiego czorta Ferguson sprowadza napastników, którzy nie są typowymi "30 bramek w sezonie".