Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United 4-1 Middlesbrough (27.10.2007) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: Manchester United 4-1 Middlesbrough (27.10.2007) (/showthread.php?tid=483)

Strony: 1 2


PL: Manchester United 4-1 Middlesbrough (27.10.2007) - Ciampel - 21-10-2007 13:02

Po wycieczce na wschód Europy przyjdzie nam zagrać u siebie z Boro. Podopieczni Southgate'a kręcą się wokół strefy spadkowej i zdecydowanie zawodzą, bo w zeszłym sezonie na Riverside szło znacznie lepiej.

Co do historii - w marcu mało brakowało, a wylecielibyśmy z FA Cup dzięki sobotnim rywalom - rzut karny Ronaldo uratował nam wtedy tyłek i zapewnił rewanż na OT, wygrany również po jedenastce zresztą Wink

Zapraszam do dyskusji.


- Skull - 21-10-2007 16:18

Mimo że nie są w dobrej dyspozycji nie wolno ich lekceważyc!
Z nimi zawsze szło nam ciężko,ale to że w ostatnim sezonie udało sie ich ograc i to że forma naszych zawodników rosnie i z kazdym meczem jestesmy coraz silniejsci ,napawa mnie optymizmem!


- WoLaK - 21-10-2007 17:01

Moim zdaniem nie powinnismy miec zadnych problemow ze dobyciem 3 punktow.Co wiecej licze na wysokie zwyciestwo.Jestesmy w wysokiej formie,gramu u siebie,a M`borough zupelnie odwrotnie.W poprzednim sezonie grali niezle i czesto sprawiali sensacje.Natomiast w tym sezonie sa zaprzeczeniem druzyny z tamtego roku.


- ziomo - 22-10-2007 10:08

Ja również uważam,ze UNITED pewnie wygra z ekipą Soutghate'a.M'Boro gra fatalnie,są zupełnie bez formy,w przeciwieństwie do nas.Myśle,że wygramy więcej niż jedną bramką,nie tracąc przy tym żadnej.







UNITED!


27 . 10 . 2007 - Manchester United - Middlesbrough FC - Greggy - 24-10-2007 11:04

No cóż kolejne spotkanie już w sobotę . Boro w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań lecz nie wolno United ich zlekceważyc..Szczególne zagrożenie może nam ustanowić 3 pomocników - Stewart Downing _ Gaizka Mendieta _ Fabio Rochemback .. Również ciężko może być z ich obroną : rządzi tam przecież były defensor Galacticos Jonathan Woodgate a do pomocy ma Roberta Hutha - były obrońca Chelsea .. W bramce czuwa znany Australijczyk - Mark Schwarzer .. Szykuje się jednostronne widowidko którego nie mogę się doczekać...


- Gracek_11 - 24-10-2007 19:35

Jak wspomniał Ciampel w pierwszym poście, M'brough napsuło nam sporo krwi w FA Cup. Również w lidze udalo im się urwać nam punkty i to na Old Trafford (pamiętny incydent z kontuzją Rio). Na dzień dzisiejszy jednak podopieczni Southgate'a skazani są na porażkę w Manchesterze, a osobiście liczę, że nasi ulubieńcy zapakują "Boro" pokaźną liczbę bramek. Ostatnio z przodu idzie świetnie, może być jeszcze lepiej, a z tyłu należy zachować czyste konto, bo z Wigan na 0, z Villą na 1 i teraz z Dynamo na 2, więc niech ta statystyka zostanie przelamana.

Mój typ 3:0 :twisted:

Ronaldo, Rooney, Tevez :!:


- stal_mielec - 26-10-2007 19:01

Po zwyciestwie nad Dynamem nie powinnismy miec problemow z wygraniem tego meczu! Big Grin


- Kuba_^^ - 26-10-2007 19:43

Z Boro w zeszłym sezonie dość ciężko nam szło, jednak teraz jesteśmy w dobre dyspozycji, strzelamy dużo bramek, więc myślę, że teraz będzie o wiele łatwiej. Jakoś jestem spokojny o wynik jutrzejszego spotkania, jednak mam nadzieję, że piłkarze nie zlekceważą rywala. Jest szansa zmniejszyć dystans do Arsenalu, więc trzeba zgarnąć 3 punkty Smile

COME ON UNITED!


- N3M3SIS - 26-10-2007 20:29

punkty zgarnąć trzeba - to prawda i na pewno się uda! może Tevez coś by znów ustrzelił?
a Arsenal gra z Liverpoolem, no no, może być ciekawie :?
najważniejsze, że gramy z Arsenalem za tydzień a przede wszystkim to tam trzeba goli nawbijać i 3 pkt wziąć...

edit:

jak wszyscy mówiliśmy, tak się stało, a przy okazji moja nadzieja się spełniła - Tevez zdobył dwie bramki! niestety meczu tak jak każdego innego oglądać nie mogłem, bo brak mi anteny satelitarnej, ale źle na pewno nie było... teraz czeka nas bój o lidera z Arsenałkiem 8)


- jabol_phpbb3_import1728 - 27-10-2007 18:13

Zwycięstwo nad Middlesbrough było juz ósmym z rzędu w tym sezonie. Cieszy fakt, że diabły się przełamały i zdobały pokonac po raz pierwszy od 4 lat ekipę Boro w meczu ligowym na Old Trafford. Radosna jest także wysoka skutecznośc, która od 4 spotkań wynosi 4 bramki, miejmy nadzieje, że po meczu na Emirates nie ulegnie spadkowi.


- Grzeho - 27-10-2007 18:50

Cieszy kolejne wysokie zwyciestwo, oraz dwie bramki Teveza, ktory mam nadzieje utrzyma forme strzelecka do nastepnego meczu. Roo juz nie wiem w ktorym meczu z rzedu strzela kolejna bramke, co swiadczy o jego dobrej dyspozycji. Moge sie zalozyc, ze z the Gunners tyle bramek nie strzelimy, ale wazne, zebysmy wygrali :wink:


- WoLaK - 27-10-2007 19:04

Idziemy jak burza.W ostatnich 4 spotkaniach strzelilismy 16 bramkek.W dzisiejszym spotkaniu nie dalismy szans Boro.Przeprzeprzecudna bramka Naniego na 1:0.Rooney jak zawsze nieustepliwy i walczeny.2 bramki Teveza swiadcza o jego wysokiej formie.Udany powrot po kontuzji zaliczyl Hargreaves.

Niech Arsenal sie szykuje na srogie lanie :twisted:

GLORY GLORY MAN UNITED


- Grzeho - 27-10-2007 19:47

WoLaK napisał(a):Przeprzeprzecudna bramka Naniego na 1:0.

Zgadzam sie, ladna bramka mlodego Portugalczyka, ale wedlug mnie wspaniala byla rowniez bramka na 3-1 podanie Andersona do Teveza, ktory, z pierwszej pilki gra do Rooney'a obiega go, a wtedy Anglik zagrywa na wolne pole do Carlosa pietka i Tevez pakuje pilke do siatki.


- Kuba_^^ - 27-10-2007 23:05

Gdy Aliadiere strzelił na 1:1 myślałem, że będzie trudno z Boro, że powtórzy się to, co miało miejsce w zeszłym sezonie, jednak na szczęście tak się nie stało. Po raz kolejny Diabły świetnie się spisały, 4 bramki, w tym ładny strzał Naniego i dwie bramki Tevez, które oczywiście cieszą, bo nasz napad jest w imponującej formie. Oby tak dalej, choć za tydzień będzie na pewno ciężko :roll:

UNITED!


- zaga92 - 28-10-2007 10:47

Kolejny mecz w ktorym strzelamy 4 gole. Cieszy taka postawa w perspektywie meczu z Arsenalem, w ktorym nie mozna sie nastawiac na obrone, a strzelac gole. Swietny mecz Naniego, Roo i Teveza.