Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Manchester United 4-0 Dynamo Kijów (07.11.2007) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: CL: Manchester United 4-0 Dynamo Kijów (07.11.2007) (/showthread.php?tid=485)

Strony: 1 2 3


CL: Manchester United 4-0 Dynamo Kijów (07.11.2007) - Ciampel - 01-11-2007 18:37

Ukraińcy przyjeżdżają na Old Trafford bez większych aspiracji i nadziei, bo teoretycznie są już za burtą. Faworyta potyczki wskazać niezwykle łatwo, oszczędzę to sobie Wink Jeśli w środę wygramy, to awans do fazy pucharowej będziemy mieli w kieszeni, co da Fergusonowi większe pole manewru podczas 5 i 6 kolejki (w tych samych tygodniach mamy dość istotne starcia w Premier League). Choć, nie powiem, kusi mnie komplet 18 "oczek" Wink


- Pejter - 01-11-2007 19:15

Dużo w tym meczu będzie zależało od spotkania z Arsenalem, które już za 2 dni. Jeśli wygramy, jestem spokojny o zwycięstwo z Dynamem. Jeśli przegramy, może (choć nie musi) to się odbić na naszym występie w LM. Poczekajmy do soboty, wtedy będziemy mieć lepszy przegląd sytuacji.


- Skull - 01-11-2007 21:24

Jesli zagramy podstawowym składem to wygramy bez problemu!
Jestem dobrej mysli,sytuacja w naszej grupie napawa optymizmem 8) Damy rade :twisted: 3:0 !


- ziomo - 02-11-2007 09:27

Skull napisał(a):Jesli zagramy podstawowym składem to wygramy bez problemu!
Ja myślę,że po tym meczu z Arsenalem SAF da odpocząć kilku podstawowym graczom.

Mezc powinien być łatwy,ponieważ gramy u Siebie a Dynamo na wyjazdach nie jest dobrym zespołem.Ja sądzę,że będzie kilka roszad w składzie.Np.może bronić Kuszczak.Na lewej/prawej flance Nani,i inne.Liczę na łatwe zwycięstwo UNITED,a także na bardzo dobrą grę.


- Skull - 02-11-2007 12:16

ziomo napisał(a):Ja myślę,że po tym meczu z Arsenalem SAF da odpocząć kilku podstawowym graczom.

Może i tak byc,ale patrzac wstecz na ostatnie edycje kiedy musielismy sie najesc sporo nerwów ,teraz Alex bedzie chcial szybko awansowac,ale oczywiscie kilku piklarzom mozna dac odsapnąc i postawic na zmienników (Kuszczak,Simpson,Eagles,Saha)


- Pejter - 02-11-2007 13:02

Skull napisał(a):Saha

Jaki Saha? On jest kontuzjowany znowu i nie ma żadnej jasnej informacji dotyczącej jego powrotu. Obawiam się, że niedługo usłyszymy o kolejnej operacji.


- Rutes - 02-11-2007 14:14

Mimo meczu z Arsenalem mysle ze zagramy w podstawowym skladzie a w 5 i 6 kolejce wystapia zmiennicy z czego bylbym zadowolony poniewaz chcialbym obejrzec 90 - minutowe wystepy paru mlodych zawodnikow w LM jak Eagles, Simpson, itd Bardzo chcialbym zobaczyc ponownie Tomka Kuszczaka chociaz w jednym pelnym meczuSmile a co do dynama to raczej przyjada tu bez wiekszych nadzieji a my odprawimy ich z kwitkiemSmile Marzy mi sei 18 oczek na koniec fazy grupowiej mam nadzieje ze latwe zwyciestwo ze slabiutkim Dyname u siebie to przyblizy pozdrawiamSmile


- jabol_phpbb3_import1728 - 02-11-2007 14:25

Zgadzam się Rutesem. Bez wzlędu na mecz z Arsenalem SAF będzie chciał mieć po cztrech meczach 12 punktów i pewny awans, więc nie bedzie rotował składem chyba, że na Emiraetes przeydarzą sie kontuzje. Pokonanie Dynama to tylko formalność, wic myślę, że możemy zobaczyć na OT mały festiwal strzelecki.


- Ciampel - 02-11-2007 15:15

Ostatnie wyjazdowe spotkanie z Dynamem wyglądało naprawdę przyzwoicie, kontrolowaliśmy przebieg meczu, a wiadomo, że dominacja UNITED na OT to rzecz oczywista 8) Choć może sztab szkoleniowy Ukraińców już pogodził się ze swoim losem i spróbuje powalczyć o trzecie miejsce w grupie gwarantujące grę w UEFA Cup, stąd mimo wszystko trzeba do tej potyczki podejść z pełną koncentracją.

EDIT - Pejt, Saha jest już w kadrze na jutro.


- Kuba_^^ - 03-11-2007 22:26

W tym meczu nie powinno być jakiś większych problemów z trzema punktami, bo nie ma co się oszukiwać - UNITED jest w formie, na Old Trafford trudno pokonać Diabłów, Dynamo nie jest jakąś świetną drużyna w Europie, więc i teraz nie powinno być inaczej. Ciekawe, czy Ferguson da komuś odpocząć po trudnym spotkaniu z Arsenalem, pewnie ktoś sobie usiądzie na ławce rezerwowych, jednak jakimiś głębokimi rezerwami rzec jasna nie zagramy Wink Może Tomek, Simpson, Pique, Eagles? :wink:


- Gracek_11 - 03-11-2007 22:39

Tym meczem możemy zapewnić sobie awans do dalszej fazy, więc nie należy nic kombinować i po prostu wygrać. Nie wiem czy Dynamo jeszcze chce walczyć o Puchar UEFA( moim zdaniem szanse mają marne), ale jeśli tak to będą gryźć trawę na Old Trafford i postarają sie o lepszy wynik niż ten z 23.X. Zadaniem "Czerwonych Diabłów" jest wybić im to z głowy i pewnie zdobyć kolejne 3 punkty, a zarazem postawić kropkę nad i w sprawie awansu do kolejnej fazy Champions League.

2:0 :twisted:


- WoLaK - 04-11-2007 17:53

Moim zdaniem bez problemu pokonamy Dynamo na Old Trafford i tym zapewnimy sobie awans do dalszej fazy Champions League.O ile w meczu w Kijowie mogla zdarzyc sie jakas nimila niespodzianka,to teraz wszystko przemawia na nasza korzysc.Ja oczekuje dosyc wysokiego zwyciestwa.


- Virus - 07-11-2007 20:06

Myślę, że chłopcy patrząc na wynik Liverpoolu będą jeszcze bardziej zmotywowani do strzelania bramek i mam nadzieję, że ustrzelą ich naprawdę dużo!
Mecz już za 40 minut, więc trzymajmy kciuki za naszych Diabełków :twisted:


- Zashi - 07-11-2007 21:33

Narazie 2-0. Powiem, ze nie jestem do konca zadowolony. Przeciez zagłosowałem na Roo, a on jeszcze nie strzelił. Licze, ze wpakuje w drugiej połowie. Ale Liverpool wygrał 8-0 :| Musimy ich dogonic :wink:


- WoLaK - 07-11-2007 21:36

No ja tez mam mieszane uczucia.Za bardzo rozluznieni jestesmy.Malo walki i zacietosci.Jedynie Teves ostro haruje ,ale wazne,ze prowadzimy.