Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Manchester United 4-0 Dynamo Kijów (07.11.2007) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: CL: Manchester United 4-0 Dynamo Kijów (07.11.2007) (/showthread.php?tid=485)

Strony: 1 2 3


- Ciampel - 07-11-2007 21:39

Alex dał szansę Simpsonowi i Pique, mimo to spokojnie kontrolujemy przebieg meczu. Bramka na 2-0 kwintesencją współpracy Rooneya i Teveza, kolejne niemalże cudeńko. Spotkanie nie stoi na wysokim poziomie, bardziej podchodzi pod pojedynek towarzyski, jednak cieszy prowadzenie i samo oglądanie poczynań UNITED Wink


- WoLaK - 07-11-2007 22:41

Oh United We love You !

Druga polowa byla swietna w wykonaniu Diabelkow.Az usmiech sie na twarzy pojawial na twarzy patrzac na taka gre.Jestesmy jedyna druzyna,ktora zebrala komplet 12 punktow w 4 kolejkach.Z bardzo dobrej strony pokazal sie Tomasz Kuszczak,ktory popisal sie dwoma efektownymi interwencjami.Co tu wiecej pisac,po prostu jestem zachwycony Smile

GLORY GLORY MAN UNITED


- Wojtek3 - 07-11-2007 22:48

WoLaK napisał(a):Oh United We love You !

Druga polowa byla swietna w wykonaniu Diabelkow.Az usmiech sie na twarzy pojawial na twarzy patrzac na taka gre.Jestesmy jedyna druzyna,ktora zebrala komplet 12 punktow w 4 kolejkach.Z bardzo dobrej strony pokazal sie Tomasz Kuszczak,ktory popisal sie dwoma efektownymi interwencjami.Co tu wiecej pisac,po prostu jestem zachwycony Smile

GLORY GLORY MAN UNITED

Druga polowa byla swietna ? Chciales powiedziec okres miedzy 76 a 88 minuta w ktorej mielismy chyba z 8 strzalow na bramke Dynama, wczesniej bylo bardzo slabo.

Tak samo w pierwszej polowie okres 0-30 min, jedno wielkie nieporozumienie, z drugiej strony nie musielismy forsowac gry, bo mecz byl bardzeij towarzyski niz o " cos " mimo wszystko nic nam sie nie kleilo. Simpson jakos chaotycznie, Darren Fletcher przegrywal kazda walke w powietrzu i co druga walke w polu. Wyroznial sie Ronaldo, Rooney, Tevez i Nani czyli standard. Gol Pique bardzo szczesliwy i mam troche watpliwosci co do prawidlowosci tego gola.

Mimo wszystko trzeba sie cieszyc z 4 zwyciestwa z rzedu, teraz wygrana z Sportingiem i prawdopodobnie remis w Rzymie i 1/8 !


- Kuba_^^ - 07-11-2007 22:50

Dzisiaj spokojne zwycięstwo UNITED z Dynamo Kijów, tak jak przed meczem przewidywano. Ferguson dał pograć kilku rezerwowym, zagrali m.in. Simpson, Pique, czy też Kuszczak, który wszedł na drugą połowę i spisał się jak najbardziej prawidłowo. Cieszy mnie oczywiście, że mój ulubieniec Rooney cały czas utrzymuje strzelecką dyspozycję, bramka po ładnej wrzutce Naniego. Awans z grupy Diabły już mają w kieszeni, nie trzeba będzie się stresować trudnym meczem na wyjeździe z Romą, choć nie powiem, że apetycznie wyglądałby komplet oczek 8)

UNITED!


- jabol_phpbb3_import1728 - 07-11-2007 23:05

Muszę przyznac,że mecz był na dosyć średnim poziomie, ale tak jest jak między jedną a drugą drużyną istnieje przepaść pod każdym względem. Dynamo o nic w tym meczu nie walczylo, no może o pierwsze punkty, ale skoro nie zdobyli ich u siebie trudno było przypuszczać, że mogli zrobic to na Old Trafford. Natomiast dla United celem były trzy punkty, które miały przypieczętować awans. Cieszą cztery bramki a przedewszystkim dobra forma naszego trio którzy zdobyli po jednym trafieniu, a czwarte autorstwa Pique. Przed United jeszcze tylko jedno zadanie na ten rok w europejskich pucharach, mianowicie wyjść na pierwszym miejscu z grupy. Stanie się to faktem, jeśli diabełki ograją Sporting i wtedy będą mogli spokojnie jechać już do Rzymu na ostatni mecz z 5 punktową przewagą.


- Skull - 07-11-2007 23:18

Wojtek3 napisał(a):Wyroznial sie Ronaldo, Rooney, Tevez i Nani

Nani i Rooney zdecydowanie najlepsi w dzisiejszym spotkaniu!
Ronaldo również dobrze,Tevez to samo,ale mało skuteczny. Napewno wyróżnił sie dobrym odbiorem po kotrym strzelil gola,bardzo szczesliwie bo po rekach bramkarza. Również można go pochwalic za to przypadkowe zagranie przy 1 golu :wink: Ale patrzac na okolice 57-65 min to bardzo spada jego ocena! Zawalil dwie doskonale sytuacje po bardzo dobrych podaniach,najpierw Roo pozniej Ronaldo.

Dziwi mnie że w tych wyróżniajacych zabrakło miejsca dla Sahy :shock: Wszedl na koncowe 20 min,zapoczatkowal akcje po ktorym Roo strzelil bramke (poslal dobra pilke do Naniego) ,poziej dobry drybling i osmiesza 2 zawodników Dynama,napewno warto pochwalic akcje gdy wyklada w polu karnym pilke Crisowi,a ten jakims cudem przestrzela :shock:

Po 45 min Edwina zastapil Kuszczak,ciekawi mnie czy Alex wpuscil go bo by l juz pewny wyniku i dalszej gry czy to jakis uraz? ale chyba to pierwsze. Tomek mial dwie trudne pilki i je wybronil :roll:

Cieszy mnie to że zapewnilismy sobie awans i że młodzi dostal swoją szanse i mimo że nie zagrali porywająco to pokazali sie z dobrej strony.


- Wojtek3 - 07-11-2007 23:35

Skull napisał(a):Ronaldo również dobrze,Tevez to samo,ale mało skuteczny. Napewno wyróżnił sie dobrym odbiorem po kotrym strzelil gola,bardzo szczesliwie bo po rekach bramkarza. Również można go pochwalic za to przypadkowe zagranie przy 1 golu Ale patrzac na okolice 57-65 min to bardzo spada jego ocena! Zawalil dwie doskonale sytuacje po bardzo dobrych podaniach,najpierw Roo pozniej Ronaldo.

Za surowo. Wyroznial sie, odbior, atak. Nieskuteczny owszem, dwie dobre sytuacje. No, ale nie napisales ze nieskuteczny byl Carrick, Ronaldo czy Simpson. :shock:

Skull napisał(a):Dziwi mnie że w tych wyróżniajacych zabrakło miejsca dla Sahy Wszedl na koncowe 20 min,zapoczatkowal akcje po ktorym Roo strzelil bramke (poslal dobra pilke do Naniego) ,poziej dobry drybling i osmiesza 2 zawodników Dynama,napewno warto pochwalic akcje gdy wyklada w polu karnym pilke Crisowi,a ten jakims cudem przestrzela

Jedyne co to osmiesszyl dwoch zawodnikow. Za malo czasu na pochwaly.

Skull napisał(a):Po 45 min Edwina zastapil Kuszczak,ciekawi mnie czy Alex wpuscil go bo by l juz pewny wyniku i dalszej gry czy to jakis uraz? ale chyba to pierwsze. Tomek mial dwie trudne pilki i je wybronil

Nie no mysle, ze taktyczna zagrywka. Oszczedzic van der Sara na dalsze mecze. Dwie bardzo dobre interwnejce, czy tam 3. Na plus.


- Skull - 07-11-2007 23:40

Wojtek3 napisał(a):Nieskuteczny owszem, dwie dobre sytuacje. No, ale nie napisales ze nieskuteczny byl Carrick, Ronaldo czy Simpson

:lol: Ale Carricka czy Simsona nie wyróżnilem :roll:
A o przestrzelonej setce Ronaldo wspomnialem :wink:


Wojtek3 napisał(a):Jedyne co to osmiesszyl dwoch zawodnikow. Za malo czasu na pochwaly

Wlasnie dlatego go chwale bo zagral krótko a zdążyl sie wyroznic 8)


- Wojtek3 - 07-11-2007 23:45

Skull napisał(a):Wlasnie dlatego go chwale bo zagral krótko a zdążyl sie wyroznic

Zobaczymy jak inni ocenia. Dla mnie niewidzialny praktycznie.


- Skull - 08-11-2007 00:00

Wojtek3 napisał(a):Dla mnie niewidzialny praktycznie

Kazdy ma swoje zdanie. Tak samo ja nie wybralbym Teveza na gracza meczu za te dwie zmarnowane akcje :wink:


- Wojtek3 - 08-11-2007 00:20

Skull napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Dla mnie niewidzialny praktycznie

Kazdy ma swoje zdanie. Tak samo ja nie wybralbym Teveza na gracza meczu za te dwie zmarnowane akcje :wink:

Dziwi mnie tylko, ze dostrzegasz u Sahy przerzutke z jednej strony boiska na druga a nie gol Tevez'a, juz kolejny.


- Skull - 08-11-2007 01:05

Wojtek3 napisał(a):Dziwi mnie tylko, ze dostrzegasz u Sahy przerzutke z jednej strony boiska na druga a nie gol Tevez'a, juz kolejny.

Przerzutke po ktorej pada bramka :wink:
A to że Tevez byl wyroznijacym sie zawodnikiem przeciez potwierdzilem :shock: Tylko napisalem ze nie zasluguje na miano gracza meczu za zmarnowanie dwoch doskonalych akcji,jest malo zwrotny i ma problemy z urwaniem sie przeciwnikowi,mimo wszystko walke i gola docenilem, po prostu dla mnie lepiej zagral Nani czy np Rooney.


- Wojtek3 - 08-11-2007 01:27

Skull napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Dziwi mnie tylko, ze dostrzegasz u Sahy przerzutke z jednej strony boiska na druga a nie gol Tevez'a, juz kolejny.

Przerzutke po ktorej pada bramka :wink:
A to że Tevez byl wyroznijacym sie zawodnikiem przeciez potwierdzilem :shock: Tylko napisalem ze nie zasluguje na miano gracza meczu za zmarnowanie dwoch doskonalych akcji,jest malo zwrotny i ma problemy z urwaniem sie przeciwnikowi,mimo wszystko walke i gola docenilem, po prostu dla mnie lepiej zagral Nani czy np Rooney.

Malo zwrotny jest, szczegolnie pokazal to przy bramce jak zle urwal sie obroncy. Masz Skull chyba ten sam problem co Stojko kiedys ktory probowal komus cos udowodnic, ze Tevez biegac nie potrafi. Coz, ja to widze inaczej, a jego gole i asysty to potwierdzaja Tongue


- Skull - 08-11-2007 02:24

Wojtek3 napisał(a):Coz, ja to widze inaczej, a jego gole i asysty to potwierdzaja

Nie mowie ze jest zły,tylko jak narazie nie udowodnił jeszcze ,lub moze nie pokazal wszystkiego co potrafi,a Ty nie zaslaniaj sie jego bramkami,bo wiele ich nie ma przy tak duzej ilosci rozegranych spotkan,do tego potrafi sie wyróżnic tylko ze slabymi druzynami jak do tej pory (Chelsea sie nie liczy bo grali jak patałachy) a np z Arsenalem nie istnial :? Sporo tez marnuje,np dzis dwie wysmienite 8)


- Wojtek3 - 08-11-2007 02:31

Skull napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Coz, ja to widze inaczej, a jego gole i asysty to potwierdzaja

Nie mowie ze jest zły,tylko jak narazie nie udowodnił jeszcze ,lub moze nie pokazal wszystkiego co potrafi,a Ty nie zaslaniaj sie jego bramkami,bo wiele ich nie ma przy tak duzej ilosci rozegranych spotkan,do tego potrafi sie wyróżnic tylko ze slabymi druzynami jak do tej pory (Chelsea sie nie liczy bo grali jak patałachy) a np z Arsenalem nie istnial :? Sporo tez marnuje,np dzis dwie wysmienite 8)

Pewnie, ze nie pokazal wszystkiego, wszystko jeszcze przed nim, ale jak ma byc lepiej to niech Saha uklada sobie reczniczek na lawce bo bedzie lapal ogony, a golami sie bede zaslanial, a czemu ? Bo nasza gwiezdzina Rooney ma ich nie wiele wiecej ( 2-3 ? ) a jest w klubie juz 4 lata. Tevez 3 miesiace a spisuje sie znakomicie. Zapomnialbym, plus 3 asysty no i powolania do rep Argentyny 8)