Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Bolton 1-0 Manchester United (24.11.2007) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: Bolton 1-0 Manchester United (24.11.2007) (/showthread.php?tid=488)

Strony: 1 2 3 4


PL: Bolton 1-0 Manchester United (24.11.2007) - Ciampel - 11-11-2007 22:19

Pierwszy mecz po przerwie na spotkania reprezentacyjne. "Kłusaki" zawodzą na całej linii i siedzą sobie spokojnie gdzieś w okolicach strefy spadkowej. Z kolejki na kolejkę główni pretendenci do zasilenia szeregów The Championship. Czy taki zespół jest w stanie zagrozić UNITED w "Teatrze Marzeń"? Zapraszam do dyskusji.


- jabol_phpbb3_import1728 - 11-11-2007 22:42

Ten mecz to chyba ma się odbyć na Reebok Stadium a nie na Old Trafford. Tak przynajmniej wynika z terminarza zamieszczonego na oficjalnej stronie Premier League i innych źródeł. Jeśli była zmiana gospodarza to sorry za tego posta, jednak nic o zmianie nie słyszałem.


- Skull - 12-11-2007 02:33

Obstawic Anelke i nie powinno byc problemów,bo chyba tylko on tam cos strzela :lol: Grają bardzo słabo w tym sezonie,jest okazja by sobie postrzelac :roll:

Moj typ - 4:0 :!:


- ziomo - 12-11-2007 14:15

Dla mnie ekipa z Reebok Stadium jest najbardziej negatywną niespodzianką.W tamtym sezonie zachwycali, grali dobrze,a teraz to jest kompletna kaszana.Licze na wysokie i łatwe zwycięstwo.Jeśli strzelimy więcej niż 2 bramki to będzie gites malines,ale przecież nie ważne ile goli,ważne zeby zwyciężać!


UNITED!!


- WoLaK - 12-11-2007 14:59

W poprzednim sezonie dwukrotnie bardzo pewnie ich pokonalismy,a wtedy byli calkiem niezla ekipa.Teraz ich wystepy sa ponizej krytyki i dlatego powinnismy odniesc wysokie zwyciestwo.


- Pejter - 12-11-2007 17:52

Jabol napisał(a):Ten mecz to chyba ma się odbyć na Reebok Stadium a nie na Old Trafford.

No jasne. U nas na stronie popełniłem błąd. Przepraszam :wink:

Mecz musi być zwycięski. A może Rooney się wykuruje w dwa tygodnie? 8) Już raz nas zaskoczył szybkim powrotem, a teraz kontuzja jest teoretycznie mniej poważna, więc kto wie? Wolałbym jednak, żeby nie ryzykować jego zdrowia, bo rywal nie jest wymagający.


- Grzeho - 12-11-2007 19:38

Pejter napisał(a):Wolałbym jednak, żeby nie ryzykować jego zdrowia, bo rywal nie jest wymagający.

Dokladnie, lepiej dac wykazac sie powracajacemu po kontuzji Francuzowi Saha. Niech w meczu z teoretycznie slabszym rywalem pokaze na co go stac.


- Zashi - 16-11-2007 14:50

Co ty gosciu z tym avkiem wylatujesz!? Po drugie to jest Virusa i jestem ciekaw czy zabrałes to bez pozwolenia...

Oby zawodnicy nie byli "przybici" po meczach reprezentacyjnych. Przez Anglia moze odpasc...


- Grzeho - 17-11-2007 09:51

Zashi napisał(a):Co ty gosciu z tym avkiem wylatujesz!? Po drugie to jest Virusa i jestem ciekaw czy zabrałes to bez pozwolenia...

Spokojnie Zashi :wink: Do takich ludzi trzeba miec cierpliwos, a po drugie watpie, zeby bylo to PRACA Virus'a, tylko kogos innego, wiec wlazły ma takie samo prawo z niego kozystac, jak Virus, jesli to nie jest praca Virus'a, bo jesli tak, to zwracam honor.

Odnosinie meczu, to mysle, ze najwiekszym zagrozeniem bedzie Francuz Anelka, ale on sam rowniez nic nie zrobi, wiec trzeba go najlepiej odcinac od podan. Bolton w tym sezonie gra ponizej oczekiwan i mysle, ze jesli United zagra na swoim optymalnym poziomie, to nie powinnismy miec z nimi problemow.


- Ciampel - 17-11-2007 15:44

Nie zrozumiał kolega prośby, to usunąłem jego posta, proste.

Napastnik w pojedynkę meczu nie wygra, tym bardziej że ostatnio słychać o nim coraz rzadziej. Jeszcze w poprzednim sezonie co tydzień pojawiały się nowe plotki na temat zmiany miejsca pracy i o ile kiedyś może by nam się przydał, o tyle teraz nawet przez myśl mi nie przychodzi jego transfer - słabo się prezentuje, mamy zgrany atak, no i nie wiem, jak zareagowaliby kibice na byłego zawodnika Citizens... 8)


- KanT - 17-11-2007 19:21

Bolton będzie walczył jak "tarzany" bo ich pozycja ligowa jest bardzo słaba i każdy punkt się liczy. Spodziewam się ciężkiej przeprawy, ale klub, który ma aspiracje mistrzowskie, a właściwie takie wymagania, nie może się obawiać rywala zza miedzy.


- Wojtek3 - 18-11-2007 03:29

Po ostatnich meczach UNITED w lidze zapewne wszyscy oczekuja zwyciestwa, to normalne. Gramy naprawde dobrze, nie tracimy goli, na razie 6 na rowno z scousers. Bolton ma 19 pozycje i nie gra w tym sezonie kompletnie nic, majac Jaskalainena czy Nolana albo Anelke powinno sie troche wyzej celowac. Na pewno postawia wysoko poprzeczke, bo na pzyklad inaczej sie bedzie szlo w gore gdy wygra sie na Old Trafford z UNITED 0-1 a co innego jak wroca do Boltonu z bagazem 5 w plecach 8) :lol:


- Gracek_11 - 19-11-2007 15:22

W poprzednim sezonie o ile mnie pamięć nie myli dwukrotnie pokonaliśmy Bolton aplikując im aż 4 bramki, na Old Trafford 4:1 i na Reebok Stadium 4:0. Biorąc pod uwagę fakt, że forma United jest cały czas bardzo dobra, a "Kłusaki" zawodzą na całej linii (no może oprócz remisu w UEFA z Bayernem :wink: ), to śmiało można pokusić się o wytypowanie okazałego zwycięstwa MAN UTD. W moim odczuciu po przerwie reprezentacyjnej, "Czerwone Diabły" wrzucą tylko 3 bramki gospodarzom, ale mam nadzieję, że ligowa seria pokaźnych zwycięstw trwać będzie jak najdluzej, tym bardziej, że w 3 najbliższych kolejkach mamy "ogórków" - Bolton, Derby i Fulham.

Mój typ 0:3 :twisted:

Ronaldo, Giggs, Tevez :!:


- Ciampel - 19-11-2007 21:07

Nie możemy sobie tutaj pozwolić na stratę punktów, bo cała stawka z górnej części tabeli również "gości" samych kelnerów i wygląda na to, że każdy z naszych rywali odniesie łatwe zwycięstwo. Tak obserwuję też bilans bramkowy i fajnie by było w końcu strzelić gola więcej od Arsenalu, tracąc przy tym o jedno trafienie mniej aniżeli Liverpool - w takim wypadku byśmy rządzili dosłownie i w przenośni Wink


- Kuba_^^ - 20-11-2007 22:52

Powinno pójść łatwo, jednak wiadomo, że te słabsze zespoły lubią się mobilizować podwójnie na wielkie kluby. Diabły często traciły z takimi "słabiakami" punkty, jednak teraz jesteśmy na fali i nie ma mowy o jakiejkolwiek porażce, nawet remisie Wink Takie mecze trzeba wygrywać, w zeszłym sezonie poszło pięknie, na Reebok Stadium hat-tricka zdobył Rooney Smile Tym razem tego nie dokona, no ale ostatnio dużo strzela Ronaldo, może on? :wink:

COME ON UNITED!