Redcafe.pl - Manchester United Forum
Louis Saha - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Louis Saha (/showthread.php?tid=49)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Louis Saha - Giggsy - 26-01-2008 00:05

[Obrazek: Louis-Saha_1360095.jpg]

LOUIS SAHA

Data urodzenia: 08 Sierpień 1978
Miejsce urodzenia: Paryż, Francja
Narodowość: Francuz
Pozycja: Napastnik
Wzrost: 181 cm

Poprzedni klub: Fulham
Debiut w MU: 31 Styczeń 2004 v Portsmouth (H)



Re: Louis Saha - dybek - 26-01-2008 11:46

Prawda jest taka, że po zakończeniu tego sezonu Saha musi odejść. Kolejny rok, w którym więcej czasu spędza na leczeniu kontuzji niż na graniu to przegięcie pały. Manchester nie może sobie pozwolić na to aby mieć w składzie takiego zawodnika.
Moja cierpliwość w przypadku Sahy już się wyczerpała... ile można ?


Re: Louis Saha - Ronny Ackermann - 26-01-2008 12:07

Świetny napastnik ale jego "kontuzjogenność" bardzo denerwuje. Lubie go jako zawodnika bo kiedy jest w formie gra naprawdę bardzo dobrze. Ale niestety los nie jest mu łaskawy i najprawdopodobniej kiedyś Sir. Alex go sprzeda żeby zakupić innego napastnika ktory będzie mogł spokojnie wytrzymywać trudy całego sezonu.


Re: Louis Saha - Tedunio - 26-01-2008 12:10

A mi się jednak wydaje,że zostanie. Po co SAF miałby go sprzedawać skoro z napastnikami nie jest za dobrze. A nie będzie kupował 2 napastników. Louis jak się znowu wyleczy będzie błyszczał,gdyby nie te kontuzje byłby jednym z lepszych napastników Premiership.


Re: Louis Saha - Ronny Ackermann - 26-01-2008 12:15

Tedunio napisał(a):A mi się jednak wydaje,że zostanie. Po co SAF miałby go sprzedawać skoro z napastnikami nie jest za dobrze. A nie będzie kupował 2 napastników. Louis jak się znowu wyleczy będzie błyszczał,gdyby nie te kontuzje byłby jednym z lepszych napastników Premiership.

Nie chodzi mi o najbliższą przyszłość np. to okno lub następne w lecie. Ale taka zmiana nastąpi bo kto da gwarancję że Saha nie bedzię miał jeszcze 5, 6 kontuzji? Ferguson przecież może team wzmacniać stopniowo. Nie trzeba kupować na hura.


Re: Louis Saha - Manu8 - 06-02-2008 13:19

Może Saha to nowy amulet SAF'a?? taki Ole Gunar S. ale wg mnie powinien być sprzedany, chyba mniej gra niż OGS :|


Re: Louis Saha - sebos_krk - 06-02-2008 14:31

Manu8 napisał(a):Może Saha to nowy amulet SAF'a?? taki Ole Gunar S. ale wg mnie powinien być sprzedany, chyba mniej gra niż OGS
Nie wiem co ma Saha wspólnego z Ole.
Chyba nie to, że norweg po ciężkiej kontuzji zakończył karierę. Ale nie powiedziałbym, że Solskjaer mało grał w czasie swojego pobytu na Old Trafford.
W ogóle nie ma jak porównać tych piłkarzy.


Re: Louis Saha - Czaplak - 06-02-2008 22:04

Dla mnie piłkarz już skreślony, w kadrze potrzeba 23 dość zdrowych i przygotowanych piłkarzy, a jak Saha jest gotowy na 20 w tym musi dojść do formy, w letnim okienku się z nim pożegnamy, jak dobrze pamiętacie tę kontuzje co ma teraz miała trwać wg. Gilla dość krótko, media donosiły coś innego...

A tak w ogóle co jest Francuskiemu napastnikowi tym razem, będę wdzięczny za powiadomienie mnie w tym temacie.

No chyba że Saha będzie 4 napastnikiem po przyjściu jakiegoś snajpera, ale powątpiewam :|


Re: Louis Saha - Arken - 06-02-2008 22:43

Mimo iż Saha jest świetnym napastnikiem to moim zdaniem jego kariera w MU dobiega końca. Potrzebni są nam zawodnicy zdrowi, gotowi do gry przez cały sezon lub przynajmniej jego większą część. To niestety dyskwalifikuje Francuza z powodu jego kontuzjogenności. Wydaje mi się, że w najbliższym czasie trzeba będzie kogoś sprowadzić, bo Rooney i Tevez nie są w stanie zagrać w każdym meczu w sezonie i być przez cały czas w formie.


Re: Louis Saha - MU_fan - 07-02-2008 12:09

Czaplak napisał(a):Dla mnie piłkarz już skreślony, w kadrze potrzeba 23 dość zdrowych i przygotowanych piłkarzy, a jak Saha jest gotowy na 20 w tym musi dojść do formy,

Mówisz, że Saha jest w sezonie gotowy na 20 spotkań, tak zgadzam się nie jest inaczej, ale zauważ, iż on nie potrzebuje dużo czasu na dojście do formy i jak dostanie swoją szansę to ją wykorzysta.


Re: Louis Saha - Czaplak - 07-02-2008 15:03

MU_fan napisał(a):Mówisz, że Saha jest w sezonie gotowy na 20 spotkań, tak zgadzam się nie jest inaczej, ale zauważ, iż on nie potrzebuje dużo czasu na dojście do formy i jak dostanie swoją szansę to ją wykorzysta.

No wiesz ostatnimi czasy grał i nie zachwycił <cwaniak>


Re: Louis Saha - MU_fan - 07-02-2008 16:42

Czaplak napisał(a):No wiesz ostatnimi czasy grał i nie zachwycił <cwaniak>

Ee tam...Bredzisz Panie Czaplak.


Re: Louis Saha - Czaplak - 07-02-2008 17:09

Bredzę :?: Pokaż mi więc kolego jego statystyki, Louisa cenię, ale to jego ostatnie chwilę na OT, ile można się leczyć, za zasługi się w klubie nie jest a tym bardziej jak więcej się przesiaduje po operacji na trybunach bądź u lekarza niż na boisku.
Ma 4 bramki w lidze..


Re: Louis Saha - MU_fan - 07-02-2008 17:15

Czaplak napisał(a):Ma 4 bramki w lidze..

A ile rozegrał meczy? Może za dużo nie gra, ale jest skuteczny, ale to nie zmienia faktu, że powinniśmy w kogoś zainwestować.


Re: Louis Saha - Czaplak - 07-02-2008 18:03

No więc prosiłem cię o podanie szerszej statystyki, ja poszukałem gole w lidze, powinien nam pomóc, nasi pomocnicy oprócz "7" strzelają bardzo mało goli, Rooney sami dobrze wiemy jak u niego w tym sezonie jest, a Saha zdrowy byłby świetnym graczem i uzupełnieniem układanki, niestety zawodzi...