Redcafe.pl - Manchester United Forum
Mistrzostwa Świata 2010 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Archiwum ogólne (/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Mistrzostwa Świata 2010 (/showthread.php?tid=490)

Strony: 1 2 3


Mistrzostwa Świata 2010 - zaga92 - 19-11-2007 18:36

Mysle, ze to juz pora zeby zalozyc takowy temat. Bo w Ameryce, Afryce i Azji eliminacje juz rozpoczete, a w Europie losowanie juz 2 grudnia. Wczoraj akurat ogladalem mecz Urugwaju z Chile. Byl to bardzo ladny spektakl, zreszta poludniowcy staraja sie grac efektownie i wczoraj im to niezle wychodzilo. Pierwsza braka dla bardzo nieskutecznych gospodarzy padla w 44 minucie, a strzelcem gola byl Suarez. Na poczatku drugiej polowy do ataku ruszyli goscie i dalo to efekt. Po rajdzie jednego ze skrzydlowych pilke w siatce efektownym szczupakiem umieszcza Salas. Dziesiec minut pozniej Chile prowadzi 2:1. Rzut karny wykorzystuje Salas. Urugwaj jako faworyt i gospodarz nie dal za wygrana i zaczal oblezenie bramki. Efektem tego byla bramka Abreu. Na wiecej bramek zabraklo czasu, a moze szczescia.

Ps. Czy ktorys z modow moze podkleic topic??


- Skull - 19-11-2007 23:50

zaga92 napisał(a):pilke w siatce efektownym szczupakiem umieszcza Salas

zaga92 napisał(a):Rzut karny wykorzystuje Salas

Kurde Marcello dalej gra,nawet nie wiedzialem :roll:
A czy Zamorano tez dalej nagina czy dał sobie spokój?

Z tego co widziałem w tv to Brazylia zremisowała (chyba z Peru) własnie w tych eliminacjach.


- Pejter - 20-11-2007 00:04

Skull napisał(a):Kurde Marcello dalej gra,nawet nie wiedzialem

Mi się wydaje, że to inny Salas. O ile dobrze pamiętam to też kiedyś myślałem, że to Marcelo, ale sprawdziłem i to nie był on. Ktoś potwierdzi?


- zaga92 - 20-11-2007 17:52

Pejter napisał(a):Ktoś potwierdzi?

Tak to Marcelo Salas. To jest sklad Chile
Claudio Bravo; Cristian Alvarez (60-Ismael Fuentes), Waldo Ponce, Miguel Riffo, Gonzalo Jara; Arturo Vidal, Hugo Droguett, Matias Fernandez, Marcelo Salas, Humberto Suazo (72-Rodolfo Moya), Eduardo Rubio (46-Carlos Villanueva)

Skull napisał(a):A czy Zamorano tez dalej nagina czy dał sobie spokój?

On juz arczej nie gra, przynajmniej podczas meczu go nie widzialem.


- Maro11 - 20-11-2007 18:47

Marcelo ten ktory tak pyknał 2 bramki włocha na mundialu we francji, kiedys jeden z moich ulubionych gracz ,swego czasu był bardzo bliski przyjscia do Manchesteru, popularny ,,el matador,, Big Grin


- Skull - 20-11-2007 20:12

Maro11 napisał(a):Marcelo ten ktory tak pyknał 2 bramki włocha na mundialu we francji,

Dokladnie ,mozecie zobaczyc :wink:

http://pl.youtube.com/watch?v=8bqOefPpFQY&feature=related


Tevez cos stękał że bedzie bardzo zmęczony po tych spotkaniach,więc chyba samą podróżą bo w 25 min zobaczył czerwoną kartke :twisted:


- Pejter - 21-11-2007 18:27

Ile Salas ma lat? Ja myślałem, że on już od dobrych kilku sezonów na emeryturce sobie siedzi. W takim razie pogratulować mu tych dwóch bramek. Niesamowite...


- zaga92 - 21-11-2007 18:44

Pejter napisał(a):Ile Salas ma lat?

Salas ma chyba 35 lat. Wydaje mi sie, ze powrocil do kadry po rocznej absencji. Watpie, zeby nawet w przypadku awansu Chile Salas dociagnal na mundial.


- jabol_phpbb3_import1728 - 21-11-2007 19:30

Pejter napisał(a):Ile Salas ma lat?

Z oficlajnej noty piłkarza wynika, że ma 33 lata(rocznik 1974). Napisane też jest, że jakoby miał zakończyć karierę w reprezentacji w 2005. Jak widac to się na razie nie potwierdza.

zaga92 napisał(a):Watpie, zeby nawet w przypadku awansu Chile Salas dociagnal na mundial.

Tu się nie mogę zgodzić, jeśli piłkarz jest podstawowym w reprezentacji, zdobywa gole i wywalczy awans na mundial to będzie chciał w nim zagrać, zresztą w 2010 roku będzie miał 36 lat tak więc nie jest to jeszcze taki wiek żeby wieszać buty na kołku


- Skull - 21-11-2007 19:42

Skull napisał(a):Tevez cos stękał że bedzie bardzo zmęczony po tych spotkaniach,więc chyba samą podróżą bo w 25 min zobaczył czerwoną kartke

No i Argentyna wczoraj dostala lanie od Columbii 2:1 :lol:
Jedynego gola dla gosci zdobyl L.Messi :roll:

Swietny mecz w Venezuelii,przegrywali do 80min z Boliwią 2:3 a ostatecznie wygrali 5:3 8)

p.s - jeszcze jakby Zamorano wrocil i razem z Salasem dali by rade :mrgreen:


- Wojtek3 - 22-11-2007 01:12

Dodam tylko, ze w 24 min popis podkladnia nogi dal Carlos Tevez i z miejsca dostal czerwony kartonik, moze to i dobrze bo bedzie bardziej wypoczety na Bolton.

Pierwsza porazka Argentyny..


- Maciek - 22-11-2007 14:37

Losowanie grup eliminacji do MŚ2010 w strefie europejskiej odbędzie się 25 listopada tego roku więc za kilka dni Wink


- zaga92 - 23-11-2007 19:52

Aoto podzial na koszyki
Koszyk 1: Włochy, Hiszpania, Niemcy, Czechy, Francja, Portugalia, Holandia, Chorwacja, Grecja.

Koszyk 2: Anglia, Rumunia, Szkocja, Turcja, Bułgaria, Rosja, Polska, Szwecja, Izrael.

Koszyk 3: Norwegia, Ukraina, Serbia, Dania, Irlandia Północna, Irlandia, Finlandia, Szwajcaria, Belgia.

Koszyk 4: Słowacja, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Mołdawia, Walia, Macedonia, Białoruś, Litwa, Cypr.

Koszyk 5: Gruzja, Albania, Słowenia, Łotwa, Islandia, Armenia, Austria, Kazachstan, Azerbejdżan.

Koszyk 6: Liechtenstein, Estonia, Malta, Luksemburg, Czarnogóra, Andora, Wyspy Owcze, San Marino.

I stalo sie Anglia, poprzez serie nieudanych spotkan wyladowala w drugim koszyku razem z Polska. Chcialbym, zeby Polska trafila na jakiej cywilizowane kraje, a nie jezdzic po jakis Kazachstanach i Armeniach. Najlepiej cos okolo srodka Europy. Z tych najsilniejszych druzyn chetnie trafilbym na Wlochow, Francuzow, albo Hiszpanow.


- WoLaK - 23-11-2007 21:00

Moja grupa marzen to :

Polska,Grecja,Belgia.Moldawia,Azejbejdzan i San Marino

No to bybylo piknie gdybysmy mieli taka grupe Smile


- Wojtek3 - 23-11-2007 21:09

Portugalia, POLSKA, IRLANDIA ( Big Grin ), Walia, Lotwa, Andora.

Taka grupa by mi najbardziej przypasila, przywitac Polakow tutaj w Dublinie fajna sprawa Wink Mozna trafic na mocna a mozna i na slabsza, znajac zycie, szczescie nam nie bedzie sprzyjac i w tym losowaniu Wink