Redcafe.pl - Manchester United Forum
CL: Manchester United 2-1 Sporting Lizbona (27.11.2007) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: CL: Manchester United 2-1 Sporting Lizbona (27.11.2007) (/showthread.php?tid=491)

Strony: 1 2 3 4 5


CL: Manchester United 2-1 Sporting Lizbona (27.11.2007) - Wojtek3 - 25-11-2007 02:03

Juz za 2 dni mierzymy sie w 5 meczu grupowym w LM, awans zapewniony, ale jak wiadomo, lepiej wyjsc z I miejsca i zlapac slabszego przeciwnika ( choc ja nie ukrywam, ze chcialbym, zeby UNITED wylosowalo w 1/8 kogos z Hiszpanii, wyjazd na mecz bylby egzotyczny 8) ). Sporting bodajze dalej walczy o PU wiec na pewno nie odpuszcza, po wczorajszym meczu mam malutkie obawy co do wygranej, ale w sumie gramy na Old Trafford, wiec uspokajam sie. Co z Ronaldo ? Wraca na ten mecz, wiadomo cos w ogole ? Mysle, ze Anderson od poczatku potrzebny w tym meczu, Carrick na lawke, po meczu z Klusakami lekko sie zawiodlem. Zapraszam do dyskusji.

COME ON LADS! 8)


- Ciampel - 25-11-2007 11:31

Kod:
“Ronaldo had a little strain on the inside of his thigh and Nemanja [Vidic] missed Serbia's game on Wednesday while on international duty,” United boss Sir Alex Ferguson told MUTV. “We’ll see what they are like for Tuesday but they were not fit for Saturday.”

Może we wtorek go zobaczymy, ale osobiście nie widzę takiej potrzeby. Fergie powinien dać szanse przede wszystkim drugiemu garniturowi uzupełnionemu jedynie przez kilku doświadczonych graczy.

Simpson, Pique, Kuszczak, Fletcher - im to spotkanie wyjdzie na dobre bez względu na wynik. Z kolei Vidic powinien znów "wkręcić" się w rytm meczowy.


- WoLaK - 25-11-2007 11:45

Ja uwazam,ze ten mecz trzeba wygrac.Po porazce z Boltonem nastroje nie sa najlepsze i wlasnie dlatego wartoby je podbudowac na Sportingu.Oni wciaz walcza o awans i bardzo im bedzie zalezalo na wywiezieniu z Old Trafford punktow.Trzeba zagrac tak jakbysmy jeszcze nie mieli zapewnionego awansu.


- Kuba_^^ - 25-11-2007 13:07

Ferguson zdecyduje się na nieco rezerwowy skład, wiadomo, wyjście z grupy już zapewnione, więc Boss nie będzie męczył tych ważniejszych zawodników. Sporting walczy nadal o puchary, jednak zostaje nim jedynie UEFA, ponieważ wątpię, żeby wyprzedzili Romę. Oczywiście miło będzie zobaczyć zwycięstwo, jednak gdy wynik będzie inni nie będzie trzeba narzekać. No chyba, że gra UNITED jakaś wyjątkowa nie będzie, walka zawsze musi być Smile

COME ON UNITED!


- Skull - 25-11-2007 14:09

Trzeba dac zagrac rezerwowym,a nasi wczorajsi przegrani niech sobie odpoczną i przemyslą co zrobili nie tak :roll:
Nawet jesli przegramy nic sie nie stanie,a jedynie ciekawsze bedzie spotkanie z Roma :twisted:


- Wojtek3 - 25-11-2007 14:11

Dalbym takie cos :

Kuszczak

Brown - Pique - Rio - Evra

Eagels - Anderson - Carrick - Nani

Tevez - Saha

Tak jak pisalem Sporting jeszcze walczy o puchary i na pewno nie przyjada na Old Trafford zeby oddac nam mecz. Na pewno nie zagra Ronaldo i Vidic.


- Skull - 25-11-2007 14:50

Wojtek3 napisał(a):Kuszczak
Brown - Pique - Rio - Evra
Eagels - Anderson - Carrick - Nani
Tevez - Saha

Dałbym odpocząc Tevezowi,Anderson mogłby wejsc z ławki,Brown tez potrzebuje odpoczynku ro samo Rio.

Do tego skladu dorzucilbym Simpsona,Evansa i Fletchera ,Saha niech gra z Dongiem (ostatnio sporo strzela w rezerwach)


- Wojtek3 - 25-11-2007 14:56

Skull napisał(a):Dałbym odpocząc Tevezowi,Anderson mogłby wejsc z ławki,Brown tez potrzebuje odpoczynku ro samo Rio.

Do tego skladu dorzucilbym Simpsona,Evansa i Fletchera ,Saha niech gra z Dongiem (ostatnio sporo strzela w rezerwach)

Na pewno SAF nie zostwi Pique i Evans'a samych w obronie bo w 5 min mozemy dostac 2 gole i wtedy wlasnie potrzebny bedzie Rio ktory to wszystko uspokoi, przy dwoch mlodych niedoswiadczonych zawodnikach moze to sie zle skonczyc.

Co do Dong'a to ta opcja na pewno nie wejdzie w gre. Zapewne zobaczymy atak Saha - Tevez. Jak nie to pewnie zagramy 4-5-1 i wtedy przegramy mecz na pewno.


- Skull - 25-11-2007 15:23

Wojtek3 napisał(a):Na pewno SAF nie zostwi Pique i Evans'a samych w obronie

No pewnie nie,ale warto było by tego spróbowac,wiedzielisbysmy na czym stoimy,bo drugiej takiej okazji nie bedzie by sprawdzic obu na raz (w CC na juz nie ma) awans juz mamy,wiec moze zagrali by bez nerwów i cos by im wyszlo.

Wojtek3 napisał(a):Co do Dong'a to ta opcja na pewno nie wejdzie w gre

Dlaczego? to powiedz mi kiedy on ma distac szanse?
Wtorkowy mecz bedzie chyba najlepszy jesli chodzi o sprawdzenie takich zawodników jak Dong.


- WoLaK - 25-11-2007 15:30

Skull napisał(a):Wtorkowy mecz bedzie chyba najlepszy jesli chodzi o sprawdzenie takich zawodników jak Dong.

Ja tez jestem zdania,ze moznaby dac Dongowi szanse we wtorkowym meczu.Conajmniej na lawce powinien sie pojawic.
Fajnie bybylo gdyby Chris Eagles dostal szanse,bo ostatnio nic nie gral,a moim zdaniem jest to zawodnik z perspektywami na przyszlosc.


- Wojtek3 - 25-11-2007 15:37

Skull napisał(a):Dlaczego? to powiedz mi kiedy on ma distac szanse?
Wtorkowy mecz bedzie chyba najlepszy jesli chodzi o sprawdzenie takich zawodników jak Dong.

Kiedy ? No w CC i poczatkach FA Cup a jak wiemy ciezko o to teraz bedzie. Dlatego tak masowo sa wypozyczani zawodnicy do innych klubow. Dong zostaje juz na sytuacje awaryjna. Mecz ze Sportingiem nie jest do konca meczem o nic, nikt nie chce UNITED z 2 miejsca. Jak zagra Dong to bede bardzo zdziwiony, przynajmniej od poczatku.

Skull napisał(a):No pewnie nie,ale warto było by tego spróbowac,wiedzielisbysmy na czym stoimy,bo drugiej takiej okazji nie bedzie by sprawdzic obu na raz (w CC na juz nie ma) awans juz mamy,wiec moze zagrali by bez nerwów i cos by im wyszlo.

Jesli do tego dojdzie to tez sie zdziwie a kto widzial mecz z Coventrz to wie o cyzm mowie, jedno wielkie nieporozumienie na srodku Wink

Na pewno zagra kilku rezerwowych, ale az tak gleboko chyba SAF nie siegnie Wink


- Gracek_11 - 26-11-2007 12:23

Awans jest, ale nie ma co przesadzać z rezerwami. Myślę jednak, że tak jak w spotkaniu z Dynamem szansę powinno dostać kilku rezerwowych, może nie od pierwszych minut, ale w drugiej części spotkania. Bo porażce z Boltonem wszystkim poprawiłyby się humory, gdyby "Czerwone Diabły" w ładnym stylu pokonały Sporting, jednak trzeba brać poprawkę na to, że Portugalczycy łatwo się na OT nie poddadzą, a i nie wiadomo jak do tego spotkania podejdą nasi ulubieńcy, którzy w głowach mają z jednej strony komfort psychiczny spowodowany zapewnionym awansem do dalszej fazy, ale także chęć rehabilitacji za sobotni mecz z Boltonem.


- adingh - 26-11-2007 15:04

Skład na ten mecz będzie mieszanką tych młodych, którzy nie grają z niektórymi podstawowymi zawodnikami Smile W sumie to jak dla mnie to mogliby grać tylko młodzi, bo awans mamy i to jest najważniejsze. Z tym kalkulowaniem to różnie może być bo równie dobrze z drugiego miejsca może wyjść lepsza drużyna niż z pierwszego, a młodzieży ogranie zawsze się przyda Smile Myślę, że całkiem rezerwowym składem też można by powalczyć ze Sportingiem o wygraną, a o remis to już na pewno.


- Roy_v_beck - 26-11-2007 15:13

Niech ten cały Pique się wykaże w końcu, zwłaszcza że Portugalska piłka to taka do hiszpańskiej podobna. Zarówno Saha jak i Tevez powinni zwyczajnie wejść, aby postrzelać, gdyż wierzę w ofensywną grę sportingu, który bądź co bądź będzie walczył o zwycięstwo, które niestety nam przypadnie Smile


- jabol_phpbb3_import1728 - 26-11-2007 18:57

Mecz ze Sportingiem, jest okazją do podbudowania morali po sobotniej porażce. Jest także szansą na zapewnienie sobie 1 miejsca w grupie i spokojny wyjazd do Rzymu stałby się faktem. Wystarczy tylko wygrać. Myślę, jednak, że nikt nie będzie naciskał, awans mamy już zapewniony, więc zagramy w lekko rezerwowym składzie. Dla nas ten mecz ma średnie znaczenie, dla Sportingu podobnie, gdyż awans do 1/8 finału jest już raczej po za zasięgiem piłkarzy Paulo Bento. Sprełnionych musiało by zostać kilku warunków. Sporting ogrywa nas na OT, pózniej my wysoko pokonujemy Romę, bo zwycięstwa jednej i drugiej ekipy nad Dynamem można wkalkulować, aczkolwiek nie wiem czy awans Sportingu jest jeszcze możliwy, bo nie wiem czy nie decudują czasem bezpośrednie mecze, w których Roma ma lepszy bilans. Jeśli tak to ten mecz będzie miał poziom meczu towarzyskiego i myślę że zakończy się podziałem punktów. Miejmy nadzieję, że widowisko dostarczy oczekiwanych emocji.