Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United - Fulham (03.12.2007) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: Manchester United - Fulham (03.12.2007) (/showthread.php?tid=493)

Strony: 1 2 3


PL: Manchester United - Fulham (03.12.2007) - Wojtek3 - 27-11-2007 23:25

Juz za 6 dni w poniedzialek 3 grudnia o 21 na Old Trafford w wieczornym meczu zagra z Fulham ktore w tym sezonie spisuje sie srednio, czyli tak jak przez ostatnie 3-4 sezony. Ostatni mecz uleglismy z Boltonem 0-1 przez co Arsenal uciekl w tabeli. Meczy na Old Trafford zazwyczaj UNITED nie oddaje bez walki co pokazal zreszta dzisiejszy mecz, mam nadzieje, ze Fulham wyjedzie bez punktu.

Zapraszam do dyskusji.


- Pejter - 27-11-2007 23:30

Ten mecz musimy wygrać. Fulham to nie Bolton. Mimo że w tabeli zajmuje lepszą pozycję, to właśnie "Kłusaków" uważam za dużo lepszy zespół.

Spokojne 2-0, jeśli nie popełnimy głupich błędów w tyle tak jak w ostatnich dwóch meczach.

P.S. Wojtek, zmniejsz trochę szerokość twojego avatara, bo rozwala stronę :lol:


- WoLaK - 28-11-2007 14:36

Ja bym chcial zebysmy uzyskali wynik jak w poprzednim sezonie czyli 5:1.Oczywiscie najwazniejsze jest to zeby wygrac ten mecz i zainkasowac 3 punkty.Warto zmyc plame ze spotkania z Boltonem(spotkanie ze Sportingiem moim zdaniem bylo polowicznym rozgrzeszeniem)
Bardzo bym chcial zebysmy ten mecz wygrali wysoko,bo wlasnie tego troche mi zawsze brakuje,takiego spektakularnego zwyciestwa.


- zaga92 - 28-11-2007 15:11

Mecz u nas, wiec nie wchodzi w gre inny wynik, niz nasze zwyciestwo. Nadal nie zagra Rooney, ale pewnie pojawi sie Ronaldo. Z nim poradzimy sobie na 100%

WoLaK napisał(a):bo wlasnie tego troche mi zawsze brakuje,takiego spektakularnego zwyciestwa.

Juz takich w tym sezonie pare bylo Smile


- WoLaK - 28-11-2007 15:26

zaga92 napisał(a):Juz takich w tym sezonie pare bylo Smile
Spektakularne to bylo 6:0 Arsenalu,7:0 Arsenalu czy 8:0 L`poolu.Wiem,ze to troche marzenia scietej glowy,ale miloby bylo.


- Kuba_^^ - 28-11-2007 15:34

Wygranie 4:0, albo nawet 3:0 moim zdaniem jest wystarczające by śmiało powiedzieć, że drużyna w danym meczu przeważała i zasłużyła sobie na zwycięstwo, nie musi być od razu 7, czy tam 8:0... Oczywiście z Fulham oczekuję dobrego spotkania i przede wszystkim zwycięstwa, wynik dla mnie się zbytnio nie liczy, oczywiście fajnie by było, gdyby UNITED wysoko wygrali, jednak takie 2:0 po spokojnej i dobrej grze wystarczałoby mi absolutnie.

COME ON UNITED!


- Ciampel - 28-11-2007 15:46

Siedem czy osiem to już kanonada i jak sam powiedziałeś, marzenia ściętej głowy. Połowa tego rezultatu swobodnie wystarcza, aby zamknąć buźki nawet najbardziej pesymistycznym kibicom Wink

A Rooney na Fulham będzie już gotów, co prawda na pewno nie spodziewajmy się jego gry w pierwszym składzie, ale powoli może zacząć wchodzenie na końcówki, żeby był w pełni formy na wycieczkę do Liverpoolu...


- Skull - 28-11-2007 15:54

Ciampel napisał(a):A Rooney na Fulham będzie już gotów, co prawda na pewno nie spodziewajmy się jego gry

Jest jakies potwierdzenie? Lepiej jeszcze nie ryzykowac i trzymac go na Liverpool. Co do Fulham to uważam tak samo jak ktos napisał wyżej,że mimo lepszej pozycji w tabeli to Bolton był gorszym przeciwnikiem. Do tego teraz gramy na własnym stadionie! 2:0 Ronaldo ,Giggs .


- Ciampel - 28-11-2007 15:59

Skull napisał(a):Jest jakies potwierdzenie?

Ja nigdy nie rzucam słów na wiatr 8)

Kod:
"Wayne's making good progress," Sir Alex said after United's 2-1 win over Sporting Lisbon on Tuesday.

"He did some running last week and he has resumed training this week.

"We are looking at him making his comeback against Fulham."

Z jednej strony trzymanie Roo na Anfield ma sens, bo rekonwalescencja potrwa dłużej, ale z drugiej? Nie wyobrażam sobie takiej gry "na sucho" po kontuzji właśnie w "Bitwie o Anglię" przeciwko Liverpoolowi, nie ma takiej opcji po prostu.


- Gracek_11 - 28-11-2007 16:14

Przystępując do tego spotkania będziemy znać pozostałe wyniki z tej kolejki Premiership. Moim zdaniem Arsenal w końcu straci punkty, bo jedzie na Villa Park. trzeba to spotkanie wygrać, a najlepiej w jak najlepszych rozmiarach. Fulham w poprzednim sezonie ograliśmy 5:1 i na pewno większość życzy sobie podobnego rezultatu. Mnie jednak pasuje nawet takie 3:0, bo odkąd pamiętam uwazam właśnie zwycięstwo 3 bramkami za okazały rezultat, a więcej to już są wysokie zwycięstwa, pogromy etc. Przepędzić "Wieśniaków" na Craven Cottage :!:

3:0! Ronaldo, Tevez, OH :twisted:


- Zashi - 28-11-2007 20:51

Ciampel napisał(a):
Skull napisał(a):Jest jakies potwierdzenie?

Ja nigdy nie rzucam słów na wiatr 8)

Kod:
"Wayne's making good progress," Sir Alex said after United's 2-1 win over Sporting Lisbon on Tuesday.

"He did some running last week and he has resumed training this week.

"We are looking at him making his comeback against Fulham."

"Kocham" Cie za tę informacje...

Atak się ożywi jeszcze bardziej i różnica 3 lub wiecej bramek nie będzie czymś wielkim. A bez Roo może być ciężko...


- KanT - 30-11-2007 21:41

Zashi, schowaj swój optymizm do kieszeni Tongue Jak Roo zagra to pewnie wejdzie w jakiejś 70 minucie, chociaż i to dobre :roll:

Odnośnie samego spotkania - trzy punkty to chyba oczywistość jest, ale ważny będzie też styl, jaki pokażemy. Ostatnie spotkania nie były pod tym względem zadowalające, dlatego w poniedziałek ma być fajna gra :wink:

I ładny doping poprosze :mrgreen:


- Skull - 01-12-2007 00:18

KanT napisał(a):ma być fajna gra

KanT napisał(a):I ładny doping poprosze

Co to ,list do Mikołaja? :lol:

Ten mecz bedzie dobrym sprawdzianem przed starciem z Liverpoolem, Fulham to były klub Sahy więc on musi grac :wink: Co do Rooneya to osobiscie bym wolal by odpoczywał,chociaz te 10-15 minu moglby zagrac o ile jest w pełni gotowy!


- KanT - 01-12-2007 14:40

Skull napisał(a):Co to ,list do Mikołaja? :lol:

Jeśli wszystko zakończy się po naszej myśli to nie widzę przeciwwskazań 8)

Skull napisał(a):Fulham to by�y klub Sahy wi�c on musi grac

Zagrać pewnie zagra, ale to nie będzie jego pierwszy mecz przeciw dawnemu klubowi, więc nie musi :wink:


- WoLaK - 03-12-2007 23:05

Zwyciestwo mnie cieszy,ale styl w jakim je odnieslismy nie bardzo.Po pierwszych dzisieciu minutach zapowiadalo sie naprawde obiecujaco,ale jednak tak sie nie stalo.W drugiej polowie tez nie bylismy wpsnialej gry United,ale najwazniejsze,ze strzelilsmy druga bramke i objelismy spokojne prowadzenie 2:0.Na pochwale zasluguja Ronaldo,Anderson,Giggs Hargreaves oraz defensywa wlacznie z Edvinem,ktory raz uratowal Dibaly przed strata gola.

Natomiast wielki opieprz powinien dostac Teves.W drugiej polowie gral strasznie samolubnie.Widac,ze zalezalo mu tylko na wlasnej bramce,a nie przypieczetowaniu zwyciestwa calej druzyny.Byly podajze ze 3 sytuacje,w ktorych mogl podac do Crissa,ktory stal nie pilnowany przez obroncow.Sam ciagnal dalej akcje,wdawal sie w bezproduktywne dryblingi i w konsekwencji nic z tego nie wychodzilo.Mam nadzieje,ze SAF powie mu to i CArlos wyciagnie wnioski i zrozumie,ze gra dla druzyny,a nie dla siebie.