Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: West Ham United 2-1 Manchester United (29.12.2007) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: West Ham United 2-1 Manchester United (29.12.2007) (/showthread.php?tid=506)

Strony: 1 2 3 4


PL: West Ham United 2-1 Manchester United (29.12.2007) - morhołt - 26-12-2007 19:20

29 grudnia o godzinie 15:00 na Upton Park odbedzie sie mecz MU z popularnymi 'Młotami'.Na mecz z nami nie bedzie ich trzeba specjalnie mobilizowac.Jak w kazdym meczu gramy o 3 punkty i mam nadzieje,ze je wywalczymy.Ciekawe jak kibice przyjma Teveza,ktory w tamtym sezonie uratowal ich przed spadiem?
Wszystko na temat meczu Smile


Re: West Ham United - Manchester United - WoLaK - 26-12-2007 20:03

morhołt napisał(a):.Ciekawe jak kibice przyjma Teveza,ktory w tamtym sezonie uratowal ich przed spadiem?

Ja liczę na to,że Carlos będzie ciepło przyjęty przez sympatyków Młotów.Mniej więcej tak jak Ronaldo został powitany w Lizbonie,kiedy to United grało ze Sportingiem.

Z pewnością będzie to bardzo ciężki mecz.W poprzednim sezonie dwukrotnie ulegliśmy West Hamowi.Jednak po tym co dziś chłopaki pokazały nie mam obaw,że wywieziemy z Londynu 3 punkty.


- jabol_phpbb3_import1728 - 26-12-2007 20:30

WoLaK napisał(a):Ja liczę na to,że Carlos będzie ciepło przyjęty przez sympatyków Młotów.Mniej więcej tak jak Ronaldo został powitany w Lizbonie,kiedy to United grało ze Sportingiem.

Zazwyczaj jest wiele gadania, a kibice zachowują się wzorcowo i oklaskami przyjjmują swojego byłego zawodnika w barwach innej ekipy.

WoLaK napisał(a):Z pewnością będzie to bardzo ciężki mecz

Jak każdy w Premier League, tam nie ma łatwych spotkan chć rywal może być trochę łatwiejszy. Młoty napewno do tych łatwych rywali nie należą i będziemy musieli sie z nimi pomęczyć. Mam nadzieję, że do tego meczu będziemy przystępować jako lider Premiership.

WoLaK napisał(a):W poprzednim sezonie dwukrotnie ulegliśmy West Hamowi.
Pierwszy mecz na Upton Park nie wyszedł nam do końca, a na Old Trafford zagraliśmy troche rezerwowym składem, na niczym nam juz nie zależało a zwycięską bramkę dla gości zdobył właśnie Tevez.


- N3M3SIS - 26-12-2007 20:30

zawodnicy są w formie, będzie dostępny cały pierwszy skład (bo Tomka można już powoli uznawać za gracza pierwszej 11); możemy się pomęczyć, lecz powinniśmy postawić na swoim i wygrać jedną lub dwoma bramkami rożnicy... po prostu do boju!


- jabol_phpbb3_import1728 - 26-12-2007 20:33

N3M3SIS napisał(a):(bo Tomka można już powoli uznawać za gracza "I 11");

Od kiedy?? To że teraz występuje to normalne, VDS kontuzjowany a przecież nie będzie grał Heaton. Edvin wyzdrowieje i będzie grał to Tomek wróci na ławkę rezerwowych.


- ManUtd rlz !!! - 26-12-2007 20:39

West Ham to napewno lepszy team od Sunderlandu nie spodziewam sie takiego głatkiego zwycienstwa jak z Sunderlandem ale, jak każdy wie United rlz i wygramy Tongue A arsenal gra z Evertonem i będzie im ciężko wygrac na Goodison Park :twisted:


- Stojkovic - 26-12-2007 22:32

W poprzednim sezonie dwukrotnie przegrywaliśmy z "Młotami" i dlatego obawiam się troszkę remisu, bo raczej w tym sezonie nie ma mowy o przegranej, tymbardziej, że teraz nasz team jest na gazie. Stawiałbym raczej wygraną 2:1 lub 2:0 dla nas.


- Kuba_^^ - 26-12-2007 22:49

Trzeba się zrewanżować za poprzedni sezon, bo jak wiadomo 'Młoty' pokonały nas wtedy aż dwa razy po 1:0, a jedną z bramek już w ostatnim meczu Premiership strzelił Carlos Tevez. Tym razem mam nadzieję, że strzeli przeciwko swojemu byłemu klubowi, choć nie do końca wiem, jak jest z tym wypożyczeniem, może zagrać Tevez przeciwko WHU? :roll: Tak, czy siak, jeśli nawet nie mógłby zagrać Carlitos to jest Saha, choć nie powiem, że wolę zobaczyć obok Rooneya Argentyńczyka.

Spotkanie będzie na pewno trudne, jednak zwycięstwo oczywiście w zasięgu ręki, bo jakby inaczej Smile

COME ON UNITED!


- Marek - 26-12-2007 23:12

Pojedziemy do Londynu, jako lider Premier League :twisted:. Dlatego tym bardziej trzeba bedzie udowodnic swoja wyzszosc nad WHU. Bedzie to trudniejsze spotkanie niz dzisiejszy mecz z 'Czarnymi kotami', poniewaz West Ham jest po prostu mocniejsza druzyna. Ale morale naszej druzyny sa na pewno na bardzo wysokim poziomie po dobrym meczu z Sunderlandem i po objeciu fotela lidera.

Mam nadzieje, ze powtorzy sie to co mialo miejsce w zeszlym sezonie, czyli znajdujemy sie na pierwszym miejscu w lidze i nie oddajemy go do konca sezonu. Jednak zeby tak sie stalo niezbedne jest zwyciestwo w Londynie! na ktore oczywiscie licze i nie widze innej opcji, jak wywiezienie z Upton Park 3 punktow ! :wink:


- Skull - 26-12-2007 23:49

Kuba_^^ napisał(a):może zagrać Tevez przeciwko WHU?

Sprawa jest pogmatwana,bo niewiem kto jest wlascicielem Teveza czy druzyna z Argentyny z ktorej odszedl do WH czy jakas tam jeszcze firma trzecia,ale wydaje mi sie ze powinien zagrac :roll:

Z West Hamem zawsze gra nam się ciężko,ale oni w tym sezonie zawodzą,szczególnie na swoim terenie :wink: Tak więc jestem dobrej myśli i obstawiam 1;3 8)

p.s - jak Saha i Roo wpadną w rytm to musi byc dobrze :wink:


- Pejter - 27-12-2007 01:40

Skull napisał(a):Kuba_^^ napisał:
może zagrać Tevez przeciwko WHU?

Sprawa jest pogmatwana,bo niewiem kto jest wlascicielem Teveza czy druzyna z Argentyny z ktorej odszedl do WH czy jakas tam jeszcze firma trzecia,ale wydaje mi sie ze powinien zagrac

Jasne, że może zagrać. Tevez jest tak jakby wypożyczony od Kii Joorabchiana, tego jego agenta, właściciela firmy MSI. Głupie to, ale już niedługo powinniśmy go kupić i będzie wszystko ok.

Porażek w ubiegłym sezonie z WHU nie bierzcie pod uwagę. Pierwsza to coś takiego jak ta tegoroczna z Boltonem (więc powtórka już była), a druga miała miejsce po zapewnieniu sobie mistrzostwa (West Ham dzięki temu zwycięstwu utrzymał się w lidze). Wygramy.


- Kuba_^^ - 27-12-2007 10:27

Pejter napisał(a):Jasne, że może zagrać. Tevez jest tak jakby wypożyczony od Kii Joorabchiana, tego jego agenta, właściciela firmy MSI. Głupie to, ale już niedługo powinniśmy go kupić i będzie wszystko ok.

Aha, czyli atak na West Ham jest raczej sprawą zupełnie oczywistą i cieszę, że będzie tak, a nie inaczej Smile

Pejter napisał(a):Porażek w ubiegłym sezonie z WHU nie bierzcie pod uwagę. Pierwsza to coś takiego jak ta tegoroczna z Boltonem (więc powtórka już była), a druga miała miejsce po zapewnieniu sobie mistrzostwa (West Ham dzięki temu zwycięstwu utrzymał się w lidze). Wygramy.

W sumie racja, bo pod koniec sezonu już był całkowity luz i wszyscy cieszyli się tytułem, jedynie na wyjeździe UNITED zagrał słabo i wynik był dla nas niekorzystny. Teraz z pewnością będzie inaczej, choć na pewno Diabły się troszkę pomęczą na Upton Park.


- ziomo - 27-12-2007 10:32

Mecz z West Hamem może być łatwy i trudny,bo ekipa z Londynu jest nieprzewidywalna.Raz mogą zagrać fantastyczne spotkanie w którym wszystko im wychodzi,a innym razem zagrać fatalnie.

Wątpie by VDS zdążył wyleczyć pachwinę na mecz z WHU.A jeśli by zdążył ją wyleczyć to tak i tak nie powinien bronić.Wolę żeby odpuścił sobie mecz ze słabszą ekipą,niż żeby kontuzja znów się odnowiła.



UNITED!


- Pejter - 27-12-2007 13:23

ziomo napisał(a):Mecz z West Hamem może być łatwy i trudny

Każdy mecz może byc łatwy albo trudny :lol:

ziomo napisał(a):Wątpie by VDS zdążył wyleczyć pachwinę na mecz z WHU.A jeśli by zdążył ją wyleczyć to tak i tak nie powinien bronić.Wolę żeby odpuścił sobie mecz ze słabszą ekipą,niż żeby kontuzja znów się odnowiła.

Racja. Prawie na pewno zagra Kuszczak.


- morhołt - 27-12-2007 13:37

ziomo napisał(a):ekipa z Londynu jest nieprzewidywalna
Dokładnie. Ostatni mecz im kompletnie nie wyszedl,natomiast w spotkaniu z Boro zagrali swienie, wiec troche sie ich obawiam