Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (01.01.2008) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (01.01.2008) (/showthread.php?tid=507)

Strony: 1 2


PL: Manchester United 1-0 Birmingham City (01.01.2008) - zaga92 - 29-12-2007 23:10

W nowy rok czeka nas spotkanie z beniaminkiem tego sezonu. Gramy u siebie i licze na mocne wejscie w nowy rok. Przydaloby sie pogromic outsidera. Pewnie SAF da odpoczac paru zawodnikom z podstawowego skladu, ale to nam raczej nie zaszkodzi.
Zapraszam do dyskusji Smile


- Skull - 30-12-2007 02:01

Czyli sylwester bez szampana :wink: Przegralismy i stracilismy pozycje lidera,a po drugie gramy w nowy rok i wypada byc trzeźwym :roll: Birhigham nie jest juz tak wymagającym zespołem, mimo wszystko jakis dystans musi byc!
Czekam na powrót Rooneya,licze również na 3 pkt i dobre rozpoczęcie nowego 2008 roku!


- Kuba_^^ - 30-12-2007 02:50

Nowy rok trzeba zacząć pewnym zwycięstwem, a jest do tego okazja po gramy z niezbyt wymagającym Birmingham. Pomimo tego nie można zlekceważyć nawet takiego rywala, wiem, że to zupełnie co innego, inna drużyna i inny okres, jednak Chelsea na SB wygrała ledwo ledwo z tą drużyną 3:2. W naszym przypadku jednak nie powinno być tak tragicznie, piłkarze muszą zapomnieć o wczorajszej porażce, grać dalej i walczyć o lidera.

Przydałoby się takie wysokie zwycięstwo po ładnej grze Wink

COME ON UNITED!


- KanT - 30-12-2007 14:44

Mecz z Birmingham na własnym podwórku - to trzeba wygrać, tym bardziej, że wczoraj przegraliśmy z West Hamem. Przyjezdni napewno się nie rozłożą na trawie, powiem nawet, że możemy mieć z nimi małe kłopoty. Miejmy nadzieję, iż Roo i Tevez zagrają fantastyczne spotkanie i że Fergie wystawi do gry Andersona.


- bela - 31-12-2007 10:26

Gramy u siebie ze ,,słabeuszem'' ligi - więc trzeba to wygrac innej opcji nie ma . ,,The blues '' należą jednak do walczących zespołów i jak to KanT napisał nie rozłożą się na trawie . Nie powinna mieć miejsca taka sytuacja jak w meczu z WHU ( cofnięcie się do obrony ) - kibicie raczej na to nie pozwolą Smile Mimo wszystko potencjał Diabłów jest o wiele większy niż Birmingham


- kapszti - 31-12-2007 11:22

też myśle że Birmingham nie odda zwycięstwa łatwo ale wygramy ten mecz
Skład d;a mnie taki:
Kuszczak
O'Shea Ferdinand Pique Evra
Ronaldo Anderson FLetcher Nani
Tevez Rooney
Myśle że powinien dać szanse mniej grającym dlatego Pique może jeszcze dać Parkowi zależy ile wytrzyma
stawiam 3-0


- Gracek_11 - 31-12-2007 13:46

Nie ma innej opcji niż rozpoczęcie Nowego Roku od zwycięstwa. Wszystkim popsuły się nastroje po meczu na Upton Park. Mam nadzieję, że po meczu z Birmingham znowu będziemy się cieszyć ze zwycięstwa. Najlepiej jakiegoś okazałego :wink: W pierwszym meczu wygraliśmy u nich 0-1 po trafieniu Ronaldo. Teraz liczę na jakieś 3-0 :twisted:

UNITED!


- Marek - 31-12-2007 13:55

Tak jak pisaliscie, nie ma innej mozliwosci jak wygranie tego meczu. Przede wszystkim trzeba zagrac lepszy futbol niz ten grany na Upton, jednak o to bym sie nie bal, bo przeciwnik z gornej polki raczej nie jest, a my gramy na swoim stadionie. Dobrze by bylo wygrac roznica bramek wieksza niz 2 i najlepiej zagrac na 'zero z tylu'. Wszystko to jest jak najbardziej mozliwe i oby tak sie stalo. Chcialbym zobaczyc ze 3/4 pilki w siatce bramki przeciwnika :twisted:. Trzeba po prostu zmazac plame z Londynu, najlepiej efektownym zwyciestwem

Mam nadzieje, ze szanse dostanie Park i moze pozwolic zagrac Simpsonowi, ktory mialby okazje pokazac sie z lepszej strony niz z tej z Evertonem ?


- WoLaK - 31-12-2007 14:11

Przeciwnik znacznie słabszy niż w meczu poprzednim i nasuwa się pytanie - Czy Roo nie mógłby teraz odpocząć,a zagrać z Hammers.Jednak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Mecz trzeba wygrać i włożyć w niego 100% determinacji,której poprzednio zabrakło.Chcemy widzieć Diabłów,którzy walczyli jak lwy z Liverpoolem,anie te co dostały młotem po łbie.


- Wojtek3 - 31-12-2007 14:14

WolaK napisał(a):Czy Roo nie mógłby teraz odpocząć,a zagrać z Hammers.

Rooney nie mogl zagrac na Upton Park bo byl chory i zostal w Manchester, to samo Michael Carrick.


- Stojkovic - 01-01-2008 13:45

Przedewszystkim, nie liczę na łatwy spacerek w tym spotkaniu, zresztą nigdy nie lekceważę przeciwnika i jak pokazało Derby, nawet spadkowa ekipa moze nam strzeli bramkę.

Birmingham w składzie ma kilku bardzo doświadczonych graczy, no i miejsce 15 w tabeli zmusza ich do solidnego zbierania punktów, bo kilka miejsc niżej już strefa spadkowa.


- jabol_phpbb3_import1728 - 01-01-2008 15:49

Mecz bardzo ważny, bowiem zwycięstwo jest nam potrzebne,tak jak człowiekowi woda do życia. Liczę na dobrą grę Rooneya, o ile oczywiście może zagrać, chciałbym aby to właśnie Wazza był kluczowym zawodnikem w tym meczu. Oczywiście nie będe miał nic przeciwko temu jeśli, któryś z innnych zawodników przesądzi o naszym zwycięstwie. Mam nadzieję, że także Młoty coś zdobędą na Emirates, najlepiej 3 punkty abyśmy mogli wejść w ten nowy rok w fotelu lidera Premier League.


- marcelo - 01-01-2008 16:04

Patrzę sobie teraz na składy drużyn- czy mi sie zdaje czy znowu gramy jednym napastnikiem? Jeśli tak rzeczywiście jest no to zaczynam sie niepokoić o losy spotkania.


- WoLaK - 01-01-2008 18:03

Szczerze,to mecz średnio mi się podobał.W pierwszej połowie po pięknej kombinacji Ronaldo i Teveza zdobyliśmy jedyną w tym spotkaniu bramkę.W drugiej części spotkania stworzyliśmy wiele okazji bramkowych,ale Diabły raziły nieskutecznością.Obawiałem się żeby w końcówce nie stracić jakiejś głupiej bramki.

Mam nadzieje,że ten uraz Carlosa będzie niegroźny.


- zaga92 - 01-01-2008 18:06

Ja meczu nie obejrzalem. Zaskoczylo mnie juz wyjsciowe ustawienie z jednym napastnikiem, podobnie jak Marcelo bylem troche zaniepokojony. Zwyciestwo niezbyt efektwne, ale wazne, ze zwyciestwo. Rooney znowu urlop?