Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United 6-0 Newcastle United (12.01.2008) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: PL: Manchester United 6-0 Newcastle United (12.01.2008) (/showthread.php?tid=509)

Strony: 1 2 3 4


PL: Manchester United 6-0 Newcastle United (12.01.2008) - Wojtek3 - 06-01-2008 20:03

Juz za tydzien, nawet niecaly, na OT przyjezdza ekipa Allarfdyce'a, NU. Zapewne jak kazdy pamieta, mecze z NU obfitowaly albo w wiele goli, albo wcale ( 0-0 2 albo 3 lata temu ). Zazwyczaj ekipa z polnocy stawiala trudne warunki z tylu ( jak gral jeszcze niezniszczalny Bramble ) ale i w ataku byli tez niezawodni, no, ale Shearer teraz prowadzi analizy na BBC w przerwach meczy. Smithy wraca na stare smieci i pewnie napsuje nam sporo krwi.


- Kuba_^^ - 06-01-2008 21:30

Teoretycznie mecz z Newcastle powinien być łatwym spotkaniem, wiadomo jak spisuje się ostatnio ekipa Srok w lidze, jednak może być zupełnie inaczej. Ostatnio Diabełki swoją grą nie zachwycają, co prawda w meczach 3 punkty są i chwała za to, jednak gra może dawać wiele do życzenia, a każdy chce widzieć pięknie grające UNITED Wink Myślę, że tym razem jednak będzie dobrze, jakieś 2:0 po ładnej grze jak najbardziej by mnie ucieszyło Wink

Cieszę się, że znowu zobaczę Smitha na Old Trafford, szkoda jednak, że nie w tych barwach co trzeba :roll:


- Stojkovic - 06-01-2008 21:59

Wojtek3 napisał(a):no, ale Shearer teraz prowadzi analizy na BBC w przerwach meczy.
Oh Alan Shearer - Euro 96 tęsknie za Alanem strasznie no i ta jego ręka uniesiona po strzeleniu gola. Newcastle straciło "jaja" po odejściu Alana.


- Skull - 06-01-2008 23:06

Newcastle gra kiche i nic tego nie zmieni! Jeszcze jak zdolny do gry jest Owen to cos potrafią ugrac,ale ogolnie lipa. Niepewny jest wystep Martinsa i Bartona a to raczej pewniacy w składzie, najbardziej z tej druzyny szanuje Givena ,ale mysle że z ich słabą obroną sobie poradzimy i pokażemy kto rządzi :twisted:


- Pejter - 06-01-2008 23:56

Skull napisał(a):Niepewny jest wystep Martinsa i Bartona

Znowu go zamknęli :lol: Ale już chyba wypuścili. Wątpię, żeby zagrał.

Ja myślę, że jak Allardyce dłużej popracuje z Newcastle to będzie widać efekty. Na razie jednak ich nie widać - lepiej dla nas.


- WoLaK - 07-01-2008 10:29

Pejter napisał(a):Znowu go zamknęli :lol: Ale już chyba wypuścili. Wątpię, żeby zagrał.

Z dwoma policjantami u boku Tongue

Ja mam nadzieję,że to będzie taki spacerkowy mecz np. jak z Blackburn.No ale mecz z Reading też taki miał być.Najważniejsze żeby podejść do tego meczu z determinacją i pełnym zaangażowaniem,bo ostatnio nam tego brakowało.

No i może wreszcie odżyją trybuny na Old Trafford :?:


- ziomo - 07-01-2008 14:45

Dla mnie ten mecz jest wielką niewiadomą.Nie wiemy czego mozemy sie spodziewać po "Srokach".Potrafią zagrać na dobrym,wysokim poziomie.Ale też mogą zagrać fatalny mecz,w którym nic im nie będzie wychodziło.Liczę na pewne zwycięstwo,i milą dla oka grę UNIT3D!


- Gracek_11 - 07-01-2008 17:24

Jeśli zagra Martins to może napsuć sporo krwi obrońcom United. Nigeryjczyk jest najlepszym strzelcem "Srok" w lidze. Również groźny jest Mark Viduka, który może powalczyć jak równy z równym z Vidą lub Rio. Ekipa Newcastle jednak więcej bramek traci niż strzela, a czasami popełniają w defensywie głupie błędy. Pewien patent na ta drużynę ma Rooney (w ostatnim sezonie chyba nic im nie strzelił), który często pokonywał Givena. Kibicom na dlugo pozostanie w pamięci gol na 2:1 w meczu na Old Trafford z sezonu 05/06 albo 04/05. Przepiekny wolej w okienko. Oby i teraz coś ustrzelił :twisted:

Mój typ: 2:0. Rooney, Ronaldo :twisted:


- Maciek - 07-01-2008 17:37

Martins póki co to tylko krew psuje tym że biega obroncom MU, bramki nam chyba jeszcze nie strzelil więc bardziej obawiam się Viduki, Owena czy Smitha jeśli patrzeć na całą kadrę jaką ma Newcastle Wink Nie chce znów wykrakać i żeby Martins na złośc nam bramke strzelił więc powiem, że faktycznie trzeba na niego zawsze uważać Wink

Rooney już sporo bramek Newcastle nastrzelał, niech teraz będzie podobnie, jestem optymistą przed tym meczem


- KanT - 07-01-2008 19:52

E tam, nie bójcie sie o Martinsa. Myślę, że w razie potrzeby, albo przyklei się plaster w postaci Ferdinanda, albo puści się do niego na radar szybkiego Evre.

Jakoś mam dobre przeczucia, co do tego pojedynku. W głowie mi sie pokazuje Anderson strzelający po ziemi z dystansu swojego pierwszego gola w barwach United :shock:
Oby tylko Fergie wystawił najmocniejszy możliwy skład, bo takim już dawno nie graliśmy.

Biorąc pod uwagę ostatnią formę Srok, a formę naszej defensywy, powinno pójść, co już pisałem, ładnie, gładko i przyjemnie.

COME ON REDS :twisted:


- Kuba_^^ - 09-01-2008 23:00

Sam Allardyce został zwolniony z pełnienia funkcji trenera Newcastle, tak więc kolejny raz mecz przeciwko UNITED będzie szansą na trenerski debiut. Wcześniej gdy Chelsea podejmowała nas na OT Grant po raz pierwszy usiadł na ławce szkoleniowej The Blues. Nie wiem, czy także Jewell nie debiutował z Diabełkami :roll:

Ciekawe zatem w jakich nastrojach będą piłkarze Srok na to spotkanie, czy chcieli odejścia Big Sama, czy też teraz płaczą za tym, że go zwolniono. Zobaczymy, czy Newcastle zdąży kogoś zatrudnić do soboty, szczerze to wątpię Smile


- ziomo - 10-01-2008 14:39

Jeśli Allardyce miał asystenta,to pewnie on poprowadzi Newcastle w meczu przeciwko UNIT3D.Jestem lekko zaskoczony tym zwolnieniem,lecz "Sroki"ostatnio za dobrych wyników nie mają.


- morhołt - 10-01-2008 17:03

Ja jestem przed tym meczem spokojny jak nigdy 8) , niby Newcastle ale teraz im wyraznie nie idzie i mam nadzieje, ze w maczu z nami ich gra bedzie wygladala podobnie jak wiekszosc meczow w tym sezonie, chociaz zdarzaly im sie dobre mecze, np. z Czelsi


- Marek - 12-01-2008 20:12

Pierwszej polowy spacerkiem nie mozna nazwac. Oczywiscie, mielismy duzo okazji, ale nie moglismy ich wykorzystac... Sporo zmarnowanych sytuacji przez Rooneya :?. W pierwszej polowie swietnie spisywal sie Carrick, ktorego prostopadle pilki sprawialy, ze wzdychalem z zachwytu 8).

Druga polowa? Brak mi slow na opisanie naszej gry. Mowiac, ze zagralismy wspaniale, ani troche bym nie przesadzil, a nawet troche umniejszylbym naszym zawodnikom :wink:. Cudownie Tevez, bardzo dobrze Ronaldo i cala druzyna zagrala bardzo dobry mecz. Ferdinand, swietny mecz. Bardzo czesto udzielal sie w ofensywie i zdecydowanie zasluzyl na swojego gola. Szkoda tylko, ze Wazza nie ustrzelil swojej bramki, jednak nie ma co narzekac po wygranym 6-0 meczu :wink:.

krotko mowiac: GOOD JOB UNITED !!!


- Fiend - 12-01-2008 20:14

No i mecz zakonczyl sie wynikiem 6-0 Tongue Byl to typowy mecz do jednej bramki. Dwie pierwsze bramki to takie troche na farcie strzelone moim zdaniem Wink Przy pierwszej z wolnego, Ronaldo zalozyl sobie, ze mur wysoko podskoczy no i poslal mocna pilke po ziemii Big Grin Drugi gol to zasluga obrony i Given'a ;] Od tej pory widac bylo, ze nasi pupile grali na luzie i reszta bramek byla tylko kwestia czasu.
Ktos policzyl ile razy pilkarze Newcastle wybijali pilke z bramki ? Tongue bo ja sie troche pogubilem ;]