Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pro Evolution Soccer - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: Pro Evolution Soccer (/showthread.php?tid=51)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Pro Evolution Soccer - Mata - 30-10-2009 12:54

Adaś :*


Re: Pro Evolution Soccer - michal85 - 30-10-2009 14:50

Ze sklepów też tak kradniecie ? : >


Re: Pro Evolution Soccer - Mata - 30-10-2009 14:57

Ja nazywam, to oszczędzaniem, ew. cięciem kosztów <cwaniak>


Re: Pro Evolution Soccer - michal85 - 30-10-2009 15:08

Tzn. jak ktoś kradnie ciuchy, art. spożywcze, samochody etc. to tnie koszty ? <niesforny>


Re: Pro Evolution Soccer - Mata - 30-10-2009 16:23

Zdecydowanie tak.

Nie mogę doczekać się tego PESa :*


Re: Pro Evolution Soccer - Adis - 02-11-2009 10:16

michal85 napisał(a):Ze sklepów też tak kradniecie ? : >
...spytał, po czym wziął się za przesłuchiwanie jednej, z kilkudziesięciu GB empetrójek na dysku. Wink


Re: Pro Evolution Soccer - paolo - 02-11-2009 18:46

Zakończmy już temat piractwa, normalne, że jeden woli pobrać z neta, a drugi kupić oryginał.


Re: Pro Evolution Soccer - ryba - 28-12-2009 12:23

Opłaca się kupić oryginalnego PESa 2010 ponieważ, gra w trybie online wyszła konami naprawdę dobrze. Zeby grać online oczywiście należy posiadać grę oryginalną.

Może podzielicie się ustawieniem i taktyką jaką preferujecie w PESa 2010 dla Manchesteru United.

Narka.


Re: Pro Evolution Soccer - michal85 - 28-12-2009 12:29

nmz napisał(a):
michal85 napisał(a):Ze sklepów też tak kradniecie ? : >
...spytał, po czym wziął się za przesłuchiwanie jednej, z kilkudziesięciu GB empetrójek na dysku. Wink
Nie mam ani jednego nielegalnego pliku muzycznego na dysku 8-) Cała muza na kompie to zaimportowane dzięki itunes w jak najbardziej legalny sposób (czyt. z oryginalnych płyt) kawałki. Na ipodzie podobnie 8-)

A żeby było na temat to w PESa nie gram od kilku wersji <hahaha>


Re: Pro Evolution Soccer - ryba - 28-12-2009 12:31

To w chwili obecnej nie wiesz co tracisz ...


Re: Pro Evolution Soccer - paolo - 28-12-2009 12:44

Pewnie ma konsolę.


Re: Pro Evolution Soccer - ryba - 28-12-2009 12:51

W chwili obecnej PES na PC nie różni się niczym od swojego brata na konsole next genowe i dlatego teraz to jest największa przewaga nad FIFA, bo tam sprawa ma się już zupełnie inaczej ...

Swoją drogą szkoda, że Manchester United nie jest już tak silną drużyną jak w przypadku PESa 2009, między innymi za sprawą Teveza i oczywiści Krystyny.


Re: Pro Evolution Soccer - michal85 - 28-12-2009 12:59

Ponoć dyskusja FIFA vs PES trwa w najlepszy na wielu forach. Nie wiem. Na PC grałem W Fife od wersji 96 do 2003. Nigdy jakoś nie byłem fanem tej gry, a bardziej interesowały mnie managery. Jednak im starszy człowiek tym mniej ma czasu na bawienie się w myślenie nad taktyką, transferami etc. więc spróbowałem PESa. Extra się grało, ale później przyszedł kontakt z Fifą na xboxa, która jets świetna. A spotkałem się już z niejedną opinią, że FIFA na konsole nie ma równych, więc zbytnio wydawac kasy na inną kopaną mi się nie chce.


Re: Pro Evolution Soccer - Lasq - 28-12-2009 13:00

Hmmm... zachęciłeś mnie do kupna nowej odsłony PESa. Co prawda wersja 2009 mi nie przypadła do gustu ale skoro tryb online w nowej jest niezły to może wyskrobię trochę pieniążków Wink


Re: Pro Evolution Soccer - ryba - 28-12-2009 13:06

Spokojnie. Jeszcze poczytaj sobie opinie na forach związanych typowo z PESem czy FIFA. To jest moje subiektywne zdanie, ale gram w PESa od czasów szaraka (PlayStation) więc co nieco mogę powiedzieć. FIFA odbudowała się od części 2008 i to też tylko na konsole, bo na PC była kicha. Zresztą PES 2008 to też była kompletna porażka. 2009 lepiej ale to nie to. 2010 i król powrócił Big Grin (nareszcie). Ostatni raz rozgrywka online cieszyła w PESie 6, póżniej było tylko gorzej, ale teraz jest nieźle, bo można grać. Tylko, że wszyscy praktycznie biorą Real Madryt, albo Barcelona i rozgrywka to prawdziwe wyzwanie jeżeli grasz Manchesterem United Smile Ale o to w tym wszystkim chodzi Smile