Redcafe.pl - Manchester United Forum
Pro Evolution Soccer - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Offtopic (/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Dział: Gry, Komputery i Internet (/forumdisplay.php?fid=26)
+---- Wątek: Pro Evolution Soccer (/showthread.php?tid=51)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Pro Evolution Soccer - Lasq - 28-12-2009 13:33

ryba napisał(a):S Zresztą PES 2008 to też była kompletna porażka. 2009 lepiej ale to nie to. 2010 i król powrócił Big Grin (nareszcie). Ostatni raz rozgrywka online cieszyła w PESie 6, póżniej było tylko gorzej,

Coraz bardziej mnie przekonujesz bo mam identyczne zdanie ;)Zresztą do dziś zagrywam się w PESa 6, inne wersje szybko odstawiłem. Przetestuje tego PESa 2010. Spokojnie, aż tak pochopny nie jestem (szczególnie odkąd wtopiłem 49zł na FIFE 09) - pewnie ściągnę demko żeby sprawdzić jak się gra. Opinie też często czytam,


Re: Pro Evolution Soccer - El Polako - 01-08-2010 11:38

Jestem fanem gry PES i grałem we wszystkie wersje tej gry zaczynając od pierwszej wersji która nazywała się ISS Pro Evolution Big Grin po PESa 2010 i jestem zachwycony każda częścią, która bije fifke na głowę. Oczywiście najlepiej sie gra na konsoli


Re: Pro Evolution Soccer - PEZDII15 - 05-08-2010 15:42

Na konsole nie załatwisz se spolszczenia i patchy


Re: Pro Evolution Soccer - El Polako - 08-08-2010 17:05

DO dobrej zabawy nie i gry spolszczenia i patche nie są porzebne


Re: Pro Evolution Soccer - PEZDII15 - 09-08-2010 15:42

Dużo lepiej się gra jak ci Szpakowski i Szaranowicz komentują mecze <hahaha>


Re: Pro Evolution Soccer - Ruuuuuuuuuud - 18-09-2010 09:49

Rozegrałem już kilkanaście meczów w nowego PES-a i jestem bardzo zadowolony.Błędy z poprzedniej edycji są wyeliminowane (np.sędziowie, chociaż teraz wydaje sie jakby za duzo gwizdali ;d na pewno nie razi to tak jak w poprzednim roku), a do tego dostaliśmy o wiele ulepszone animacje zawodników i oczywiście genialny system podań.Nie mam porównania do Fify, bo jeszcze narazie gram na starym kompie, a z tego co słyszałem to Fifa jak zwykle słabo zoptymalizowana, a nowy PES chodzi mi tak samo jak poprzednia wersja.

Nie wiem jak będzie po ściągnięciu Fify, ale i tak myśle, że zostane przy PESie.W tym roku zrobili ogromny krok do przodu.Całkowita swoboda w rozgrywaniu akcji :tuptup:

PS:O ile w poprzednich wersjach można było sobie poradzić na klawiaturze, o tyle w najnowszym PES-ie poprostu nie idzie grać bez pada.


Re: Pro Evolution Soccer - El Polako - 04-10-2010 22:38

Jakie ma wymagania nowy pesik?


Re: Pro Evolution Soccer - Czary - 04-10-2010 22:40

google (cmrev) napisał(a):Minimalne wymagania:

Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4GHz lub lepszy
1GB RAM
Karta graficzna z DirectX 9.0c, 128MB z obsługą Pixel Shadera 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 lub AMD ATI Radeon x1300)

Zalecane wymagania:

Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Core2 Duo 2.0GHz lub lepszy
2GB RAM
Karta graficzna z DirectX 9.0c, 512MB, z obsługą Pixel Shadera 3.0 (NVIDIA GeForce 7900, AMD ATI Radeon HD2600 lub lepsza)



Re: Pro Evolution Soccer - matys - 06-10-2010 16:10

Grałem u kumpla na lapku(karta graficzna 256 mb), to chodzi nawet płynniej jak PES 10, o ile tnie przy filmikach i animacjach, to w czasie gry wszystko chodzi jak ta lala. A co do gry, lepsza od 10 na pewno, ale nie poczynili jakiegoś kroku milowego naprzód w stosunku do 10.


Re: Pro Evolution Soccer - ryba - 06-10-2010 16:56

Rzeczywiście PES 2011 ma mniejsze wymagania niż poprzednia część, przynajmniej w praktyce. Powiem wam, że gram w PESa od czasów PlayStation (szaraka) i zawsze PES był lepszy od FIFY. Od paru lat nie mam już konsol i gram wyłącznie na PC. Słyszałem, że od pewnego czasu FIFA zaczęła rządzić na konsolach, a jej klon na PC nie był już taki dobry, ponieważ miał stary silnik itd. W tym roku FIFA wypuściła na PC praktycznie klon FIFY 2010 z konsol. Powiem wam szczerze, że EA Sprots odwaliło kawał dobrej roboty i mogę stwierdzić, że w chwili obecnej FIFA jest lepsza od PESa. Całe życie przy PESie, cały czas broniłem tej kopanki, ale nadszedł czas przeprosić FIFE i zacząć grać w lepszą grę. Fakt, że FIFA ma większe wymagania, ale co z tego? Nawet na mniejszych detalach fizyka gry i pewne niuanse powalają i dają przewagę nad PESem, a szkoda ...


Re: Pro Evolution Soccer - paolo - 05-11-2010 20:10

Jeszcze odnośnie PES'a 2010. W Trybie Kariery (Master League w oryginale bodajże) zaszedłem póki co do sezonu 2013/2014, United oczywiście. W 09/10 na emeryturę odszedł van der Sar. Jednak okazało się, że Holender przeżywa drugą młodość i w końcówce sezonu 2012/13 zasilił szeregi drużyny młodzieżowej jako 17-latek. Z kolei w Realu występuje m.in. 18-letni Inzaghi. Big Grin

Ukryty tekst:
[Obrazek: vds.jpg]



Re: Pro Evolution Soccer - Czary - 05-11-2010 20:11

Trochę bez sensu zrobione. Lepiej z newgenami imo.


Re: Pro Evolution Soccer - bartez - 05-11-2010 20:28

tam możecie sobie przed rozpoczęciem sezony w ML zmienić bodajże... nie pamiętam dokładnie jak to jest, sprawdźcie sobie (wydaje mi się, że o to chodzi)


Re: Pro Evolution Soccer - Lasq - 05-11-2010 23:46

To, że starzy zawodnicy pojawiają się w "nowych wcieleniach" to jest w każdym PESie odkąd wprowadzili tryb kariery (PES 5? wcześniej nie grałem, w 6 już na pewno to było). Trochę lipa no ale...


Re: Pro Evolution Soccer - soyo - 17-01-2011 01:03

Jesli jest jakis stary wyjadacz, ktory z sentymentem podchodzi do klasyki gatunku Pro Evolution Soccer, byc moze bylby zainteresowany pograniem online w WE9LE (Winning Eleven 9 Liveware Evolution). Dla tych co nie wiedza, jest to poprawiona wersja PES5, ktora wydana zostala wylacznie w Korei Pld pol roku po wypuszczeniu PES5, i jest przez wielu uwazana do dzisiaj za najbardziej realistyczna pilke na PC'ta. A jesli dla kogos najwazniejszy jest realizm, a nie grafika (PES11, next geny itd...), to gre ta pokocha, tak jak wielu, ktorzy do dzis staraja sie by ta gra nie umarla.

Okolo rok temu pare osob sie postaralo, i sprawilo, ze mozna w nia grac online. A pare miesiecy temu scena z Rosji zrobila patcha - transfery, aktualne stroje, twarze, stadiony itd. itd.

Jesli bylby jakis chetny na jeden, dwa mecze, moze chcialby powspominac stare "dobre" Wink czasy, jesli ktos by mial jakies pytania, bardziej ogolne dotyczace gry itp. zapraszam na nasza grupe, utworzona tylko z mysla aby zebrac grajacych w WE9LE w jednym miejscu:

WEPLAYWE.PL

(to jest bez www z przodu)

Moj nick: Luk. Prosze nie zwazac, ze jest poki co malo czlonkow. Grupa dopiero co zostala zalozona Wink

Do gry nie potrzebna jest oryginalna wersja. No chyba, ze ktos by sie uparl, to zawsze moze szukac w antykwariatach w Korei Pld ;p

Mam nadzieje, ze kogos gra zaintryguje tak aby sprobowac w nia swoich sil. Jest to swietna gra.
Trzymajcie sie