Redcafe.pl - Manchester United Forum
FA Cup 07/08 - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2007/2008 (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Wątek: FA Cup 07/08 (/showthread.php?tid=55)

Strony: 1 2 3 4


Re: FA Cup 07/08 - Lukas - 09-03-2008 15:16

nie zdziwiłbym się gdyby Barnsley doszli do finału- pokonali reds i blues- ich morale są teraz niewątpliwie bardzo wysokie. Mam tylko nadzieję że się nie spalą z tego wszystkiego i nadal będą tak grać- bez kompleksów Smile


Re: FA Cup 07/08 - radzio - 09-03-2008 15:20

Lukas napisał(a):nie zdziwiłbym się gdyby Barnsley doszli do finału- pokonali reds i blues- ich morale są teraz niewątpliwie bardzo wysokie. Mam tylko nadzieję że się nie spalą z tego wszystkiego i nadal będą tak grać- bez kompleksów Smile

No nie powiem, że zwycięstwo Barnsley byłoby dowodem, że kasa w piłce to nie wszystko. Jak to mawiają szpece od futbolu:
Cytat:Pieniądze w futbolu nie grają, bo gdyby grały to Arabia Saudyjska byłaby Mistrzem Świata



Re: FA Cup 07/08 - bartez - 09-03-2008 17:02

Znowu mega niespodzianka, porażka Middlesbrouhg na własnym stadionie z Cardiff City :shock: , teraz w FA są zespoły z niższej półki. Portsmouth ma pewną wygraną, puchar będzie u nich...


Re: FA Cup 07/08 - Lasq - 09-03-2008 17:16

Stefan1555 napisał(a):Portsmouth ma pewną wygraną, puchar będzie u nich...

Z tą pewnością to bym nie przesadzał, Jeszcze wczoraj po odpadnięciu Manchester United mówiło się, że Chelsea ma pewną wygraną Big Grin

Ja bym tam chciał żeby wygrał jakiś zespół z Championship, najlepiej Barnsley


Re: FA Cup 07/08 - Lukas - 09-03-2008 17:46

Tegoroczne FA jest pełne niespodzianek- także nie zdziwiłbym się gdyby wygrałby klub z niższej ligi. Chciałbym aby Barnsley wygrało- w końcu przeszli Liverpool i Chelsea więc Puchar im się chyba należy Wink niech wkopią temu nędznemu Portsmouth


Re: FA Cup 07/08 - bartez - 09-03-2008 18:26

Cytat:Z tą pewnością to bym nie przesadzał, Jeszcze wczoraj po odpadnięciu Manchester United mówiło się, że Chelsea ma pewną wygraną Big Grin
Ja tam nic takiego nie mówiłem Tongue Ale P'mouth ma 90% szans na wygranie FA, 10% dzieli się na resztę...


Re: FA Cup 07/08 - radzio - 09-03-2008 19:06

Heh, Barnsley to może być czarnym koniem tych rozgrywek więc wszystko jest możliwe. W końcu pokonanie Liverpoolu i Chelsea nie może być przypadkiem. O ile pokonanie L'poolu można było przypisać ślepemu losowi, to już pokonanie Chelsea, która ostatnio nie przyzwyczaiła nas do przegrywania, takim nie musi być.

Chłopaki grają bez kompleksów, a pokonanie 2 zespół z czołówki Premiership tylko doda im skrzydeł. P'mouth - z nami wygrali bo mieli szczęście, a kto wie może "sprawiedliwości" stanie się za dość i Barnsley im dokopie ;D.

Ja teraz kibicuje właśnie tym z Barnsley bo jak już pisałem - to pokaże, że kasa w futbolu to nie wszystko :-)


Re: FA Cup 07/08 - SZIRA - 09-03-2008 22:03

Kurs na Barnsley 7.75 był i na Portsmouth 8.50 (dane z livesports.pl)
To te dwa meczyki zagrać za 10 zł to 658 zł wygrana ....

Ja też jestem za Barnsley. Oby ich kibice mogli świętować na Wemlbey tak jak wczoraj na Oakwell Stadium.


Re: FA Cup 07/08 - sebos_krk - 09-03-2008 23:27

fidain napisał(a):Z tą pewnością to bym nie przesadzał, Jeszcze wczoraj po odpadnięciu Manchester United mówiło się, że Chelsea ma pewną wygraną
2 minuty przed startą bramki przez United komentatorzy mówili, że nie ma takiej siły abyśmy nie wbili w końcu zwycięskiej bramki.
W tym wypadku jednak mimo wszelkich sensacji stawiam na Pompeys. Wczoraj w przerwie naszego meczu tak sobie pomyślałem jak ta liga angielska jest mocna. W końcu taki średniak, nie nadzwyczajnie bogaty jak Portsmouth ma podstawową jedenastkę na tyle solidną, że w takiej Ligue 1 czy Bundeslidze mogliby spokojnie walczyć o najwyższe trofea. Może Redknappowi za zbudowanie takiej solidnej drużyny należy sie puchar. Zobaczymy jak będzie. Nikt chyba nie przewidział takich par półfinałowych.


Re: FA Cup 07/08 - pablo - 10-03-2008 22:38

A jak wyglądają pary półfinałowe? Chciałbym zauważyć, ze w tegorocznym FA Cup w 1/2 finału znajdują się aż 3 zespoły z 2 ligi. Też trzymam kciuki za Barnsley. Ich kibice mieli by niezły ubaw jakby grali w UEFA Big Grin


Re: FA Cup 07/08 - Lasq - 10-03-2008 23:09

pablo napisał(a):A jak wyglądają pary półfinałowe?

1. Barnsley v Cardiff City
2. West Bromwich Albion v Portsmouth

Liczę na finał Barnsley v. West Bromwich Albion i wygraną pogromców Chelsea i L'poolu Big Grin


Re: FA Cup 07/08 - bartez - 11-03-2008 15:09

Moim zdaniem to będzie wyglądać tak:
finał: Cardiff City vs. Portsmouth
W pierwszym półfinale myślę że wygra zespół Cardiff City, ponieważ podobała mi się ich gra, wiem że zaraz powiecie że Barnsley ograło LFC i CFC ale myślę że limit szczęścia się wyczerpał.
W drugim meczu na 90% wygrają "The Pompey", są z Premiership, bdb. grają, ograli nawet Diabłów, więc to jest faworyt całego FA w tej chwili.


Re: FA Cup 07/08 - Czaplak - 11-03-2008 18:57

Barnsley - bardzo na chłopaków liczę, pokonali gigantów, a jak ich kibice wbiegli na stadion po wygranym meczu z Chelsea, zupełnie jak kibice United w wygranym meczu PA z Arsenalem w 99...
Dla mnie faworyt, mają to wygrać :!: :!:


Re: FA Cup 07/08 - kiciarski - 16-03-2008 12:16

Szkoda mi jest tegu pucharu, że już go nie wywalczymy ... stawiałbym, że puchar powędruje do naszych pogromców, The Pompeys.


Re: FA Cup 07/08 - kiciarski - 17-03-2008 15:21

Może i racja ale na tym etapie rozgrywek to też bolesne :| i to na dodatek nie był jakiś angielski gigant. Poza tym co do pieniędzy w futbolu ... w Chelsea włożony jest taki szmal a na arenie międzynarodowej nic nie osiąga. Jednak pieniądze ogrywają ogromną rolę w futbolu ...

W Premiership nawet nie chce mi się myśleć o stracie mistrzostwa ... a w LM jak najdalej, wiem, że będzie ciężko ale licze na Puchar.