Redcafe.pl - Manchester United Forum
Serie A - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Serie A (/showthread.php?tid=558)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Serie A - Hubson - 26-12-2011 14:41

W sumie poza Giggsem, Zanettim z Interu no i Raulem to nie ma już tak wspaniałych legend, którzy jeszcze grają. A przynajmniej na ten moment sobie nie przypominam o nikim innym.


Re: Serie A - Foster - 26-12-2011 14:45

Przykre jest tylko zachowanie klubu wobec tego zawodnika...


Re: Serie A - Hubson - 26-12-2011 15:50

Del Piero wiedział co go czeka i sam się na to pisał. Z resztą to jak grał w Pucharze Włoch ostatnio to pokazuje właśnie co to za piłkarz. Pełne zaangażowanie w meczu nieistotnym. Pokazał jak bardzo chce grać.
Conte bardzo szanuje byłego kolegę z boiska, ale nie stosuje praktycznie rotacji dlatego Del Piero gra tak mało. Ale i tak godne podziwu jest to co ostatnio robi Alex.


Re: Serie A - Mata - 26-12-2011 18:21

<a class="postlink" href="http://www.weszlo.com/news/8966-Semper_Fidelis_%E2%80%93_historia_Paolo_di_Canio">http://www.weszlo.com/news/8966-Semper_ ... o_di_Canio</a>

dobry tekst o Di Canio


Re: Serie A - sebos_krk - 26-12-2011 22:48

Zajebisty gość. Miał swoje zasady, czasem odbiegające od moich poglądów, ale bardzo go za to cenię, szczególnie w obecnych czasach, gdzie więcej w piłkarskim świecie płaczków niż ludzi z jajami. Przypominał mi Cantonę.
Gdyby nie zbyt krnąbrny charakter osiągnąłby o wiele więcej w futbolu. Zawsze wymieniam go wśród najlepszych piłkarskich techników jakich dane było mi oglądać.


Re: Serie A - Hubson - 26-12-2011 23:46

sebos_krk napisał(a):Gdyby nie zbyt krnąbrny charakter osiągnąłby o wiele więcej w futbolu
To właśnie ten charakter sprawiał, że w ogóle grał o czym sam mówił w treści tego artykułu.


Re: Serie A - panopticum - 28-12-2011 15:39

Od moich poglądów odbiega całkowicie, ale charakternych piłkarzy nigdy za wiele.


Re: Serie A - daniel - 28-02-2012 11:18

Cytat:Inter record their 7th defeat in 8 games (& 5th without scoring)



Re: Serie A - samcro - 07-05-2012 08:18

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jwH_SrPtiD8[/youtube]
:-D

Jestem mega szczęśliwy ze zwycięstwa Juve a nie płaczka Allegriego i jego Milanu


Re: Serie A - Jaroldz - 07-05-2012 10:26

Aby ten sezon był jeszcze bardziej przygnębiający, Juve musiało zdobyć mistrzostwo Włoch... :cry:


Re: Serie A - samcro - 07-05-2012 11:25

Jaroldz napisał(a):Aby ten sezon był jeszcze bardziej przygnębiający, Juve musiało zdobyć mistrzostwo Włoch... :cry:

W każdej lidze masz ekipę której kibicujesz? Big Grin Big Grin


[Obrazek: tumblr_m3mdxxe03c1r1fq7do1_500.gif]

Maicon przypomniał sobie czasy kiedy był najlepszym prawym obrońcą świata. Piękny gol...


Re: Serie A - Foster - 07-05-2012 11:31

Bardzo dobrze się stało! W końcu Juventus wraca tam gdzie jego miejsce. Mam nadzieję, że w lecie poczynią odpowiednie transfery i z sukcesami powalczą w Lidze Mistrzów Smile

Szkoda tylko całej sytuacji z Del Piero Sad


Re: Serie A - Jaroldz - 07-05-2012 13:07

samcro napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Aby ten sezon był jeszcze bardziej przygnębiający, Juve musiało zdobyć mistrzostwo Włoch... :cry:

W każdej lidze masz ekipę której kibicujesz? Big Grin Big Grin

Maicon przypomniał sobie czasy kiedy był najlepszym prawym obrońcą świata. Piękny gol...

Nie, nie mam w każdej lidze klubu, któremu kibicuję Smile Tak się składa, że akurat Juventus jest w moim TOP 6 zagranicznych klubów, których szczerze nienawidzę( Należą do niego jeszcze Manchester City, Chelsea, LFC, Lazio i Real Madryt).

Poza Juve dla mnie mistrza Włoch może zdobywać Roma, Milan, Inter, Napoli itd. Nie zmienia to faktu, że miło będzie widzieć z powrotem w Lidze Mistrzów tak zasłużoną ekipę dla piłki nożnej jak Juventus Turyn.


Re: Serie A - mucha - 07-05-2012 19:02

Cieszę się z mistrzostwa Juventusu. "Stara Dama" z lat 90. i początku XXI wieku to jedna z najwspanialszych drużyn, jakie było mi dane widzieć w dzieciństwie.


Re: Serie A - CyberMU - 08-05-2012 16:04

mucha napisał(a):Cieszę się z mistrzostwa Juventusu. "Stara Dama" z lat 90. i początku XXI wieku to jedna z najwspanialszych drużyn, jakie było mi dane widzieć w dzieciństwie.


Fajnie, że w końcu kto inny, a nie cały czas kluby z Mediolanu. Wink
Kurczę, z Juve to na zawsze zapamiętam Nedveda. To był kozak. No i legendę klubu- Del Piero.