Redcafe.pl - Manchester United Forum
Serie A - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Serie A (/showthread.php?tid=558)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Serie A - kaka - 08-05-2012 16:51

mucha napisał(a):"Stara Dama" z lat 90. i początku XXI wieku to jedna z najwspanialszych drużyn, jakie było mi dane widzieć w dzieciństwie.
Mam to samo. Dobrze pamiętam Juventus z tamtych czasów, może dlatego, że w dzieciństwie starszy brat mocno im kibicował. Conte, Zambrotta, Zidane, Davids, Inzaghi, Trezeguet, Ferrara, Montero, Pessotoo, Tudor, Thuram, Camoranesi czy wcześniej wspomniani Nedved i Del Piero. Pomimo, że tyle lat minęło wymieniam ich prawie jednym tchem Smile Trochę smutno się robi jak pomyśle jak ten czas szybko leci. Większość z tych zawodników już pokończyła swoje kariery, a inni są już na ostatniej prostej. A przecież jeszcze tak "niedawno" byli naszymi idolami i wzorami do naśladowania. Echhh te głupie życie Wink Gratulacje dla Juventusu, Europa czekała z utęsknieniem na powrót wielkiej Starej Damy Smile


Re: Serie A - Adis - 08-05-2012 18:29

Także mam ogromny sentyment do Juventusu. Wszak to niejako dzięki nim zaczęła się moja przygoda z United. Pamiętam jak za dzieciaka oglądałem półfinał LM99 i tym samym pierwszy widziany na własne oczy wspaniałycomeback w wykonaniu Czerwonych Diabłów. Późniejszy finał z Bayernem tylko utwierdził mnie, że to będzie mój klub. Faktycznie trochę dziwne uczucie, gdy spojrzy się na składy z tamtego meczu, tak naprawdę tylko Fergie z Ryanem i Paulem pozostali na swoim miejscu.


Re: Serie A - Hubson - 13-05-2012 17:55

Inzaghi pożegnał się z San Siro i futbolem strzelając bramkę w meczu z Novarą.
Także Del Piero strzelił bramkę dla Juve w meczu z Atalantą. 2,3 lata temu kariery kończyli Figo i Nedved. Kolejni piłkarze odchodząc sprawiają, że kończy się ta epoka która zaczynała się jak się urodziłem a była w środku gdy zacząłem interesować się piłką. Inzaghi bowiem odchodzi, Del Piero chociaż wciąż mam nadzieję, że zostanie jeszcze sezon w Juve to chyba odejdzie i tylko Buffon będzie pamiętał te piękne lata XXI wieku.


Re: Serie A - Hubson - 11-08-2012 13:12

Koniec Serie A w Canal+ Sport.

C+ zostaje z 3 ligami, angielską, hiszpańską i francuską.


Re: Serie A - Jaroldz - 11-08-2012 15:41

Zajebiście... Człowiek tyle kasy płaci za ten C+, na którym dają coraz mniej dobrych filmów, koncertów, to jeszcze likwidują z oferty Serie A, a w zamian dają drugą ligę francuską oraz Puchar Ligi Francuskiej... :evil:


RE: Serie A - Jaroldz - 13-09-2012 12:03

Cytat:Wczoraj podczas studia pomeczowego Polska - Mołdawia, dziennikarz kanału nSport Grzegorz Kalinowski zdradził iż Serie A będzie transmitowane w kanale nSport.

Liga Włoska jest rozgrywana w Soboty oraz Niedziele , więc jest to bardzo duże uatrakcyjnienie oferty nSport w Weekend.

Aktualnie nie ma oficjalnego stanowiska ITI w tej sprawie.

Przypomnę iż kilka dni temu nSport kupił prawa do MŚ w kolarstwie szosowym które odbywają się w dniach 15-23 września , w holenderskim mieście Valkenburg aan de Geul.

http://www.sport.satelitarne.tv

Serie A nie ma w Canal+, to przynajmniej nSport wykupi prawa do transmisji tej ligi. Jestem jeszcze bardzo ciekawy, ile meczów z danej kolejki będą mogli puścić.


RE: Serie A - sebos_krk - 14-09-2012 10:16

Jaroldz napisał(a):Przypomnę iż kilka dni temu nSport kupił prawa do MŚ w kolarstwie szosowym które odbywają się w dniach 15-23 września , w holenderskim mieście Valkenburg aan de Geul.
To zaszaleli. Zupełnie tak, jakby w Eurosporcie kolarstwa nie było. Większość ludzi mających platformę N, ma również ten kanał.

Na szczęście w C+ pozostały te ligi, które oglądam najczęściej: polska, angielska i francuska. Po serie A nie płaczę.


RE: Serie A - Jaroldz - 14-09-2012 15:00

sebos_krk napisał(a):Na szczęście w C+ pozostały te ligi, które oglądam najczęściej: polska, angielska i francuska. Po serie A nie płaczę.

Ja może nie płaczę po Serie A, ale bardzo się wnerwiłem, kiedy dowiedziałem się, że nie wykupią licencji na dalsze pokazywanie ligi włoskiej, a abonamentu za posiadanie 4 Canal Plus nie obiżyli. W zamian nabyli prawa do pokazywania drugiej ligi francuskiej, której jeszcze ani razu nawet nie dali.


RE: Serie A - kaka - 14-09-2012 15:51

Jaroldz, ale do kogo ty masz pretensje? Bo moim zdaniem możesz mieć je do samego siebie. Czemu tu winny jest C+? Podpisywałeś umowę z Cyfrą+ na możliwość odbioru kanałów Canalu+ i przecież nadal masz możliwość ich oglądania. Czy w umowie masz zapisane, że masz mieć relacje spotkań z ligi włoskiej? Czy jednak masz zawarte kanały jakie będziesz posiadać? O jakim tym obniżaniu cen w ogóle mówisz? Za co? Każdy może sobie łatwo sprawdzić do kiedy telewizja ma wykupione prawa do pokazywania meczy i ty też to mogłeś sprawdzić na przykładzie Serie A. Mogłeś mieć to na uwadze. Jeżeli czujesz się taki pokrzywdzony i oburza cię, że nie zmniejszyli ci abonamentu to złóż pomówienie na temat niezgodności towaru z umową. Jednak przed tym weź te parę kartek do ręki, przeczytaj uważnie, zobacz co podpisałeś i nie miej pretensji do nikogo, no chyba, że do samego siebie.


RE: Serie A - Lasq - 14-09-2012 17:54

Cyfra+ połączyła się dziś z platformą N, niedługo mają przedstawić ofertę programową. Także nie panikować bo jeszcze nie wiadomo co gdzie będzie

http://www.satkurier.pl/news/78376/uokik-tak-dla-fuzji-cyfry-i-platformy-n.html


RE: Serie A - Hubson - 14-09-2012 19:19

Ciekawe co z Ligą Mistrzów. Cyfra da komentatorów N-ka dostanie mecze z komentarzem i wszystko zajebiście Wink


RE: Serie A - Kosma - 14-09-2012 19:30

Czyżby wyrosła poważna konkurencja Polsatowi Sport? Gut, będzie ciekawie Smile


RE: Serie A - allfanmu - 14-09-2012 19:40

Ja wiem, że z tego typu transakcji 1+1 nie zawsze równa się dwa. Kwestia zachowywania marek, które są już rozpoznawalne na polskim rynku - nie wiem czy rozstaną się z tym tak od razu. Cały proces może potrwać rok albo i dłużej. Na pewno będzie lepiej dla abonentów N i Cyfry, ale już nie wiem czy zmniejszenie liczby platform to zwiększenie konkurencji czy też raczej jej zmniejszenie. Generalna zasada im więcej liczących się graczy tym większa konkurencja. Były 3 platformy, docelowo będą dwie. Długi offtop, sorry.


RE: Serie A - Kosma - 14-09-2012 20:00

allfanmu napisał(a):Na pewno będzie lepiej dla abonentów N i Cyfry, ale już nie wiem czy zmniejszenie liczby platform to zwiększenie konkurencji czy też raczej jej zmniejszenie. Generalna zasada im więcej liczących się graczy tym większa konkurencja. Były 3 platformy, docelowo będą dwie.

Fakt, też się nad tym zastanawiałem. Ale nawet jeśli z 1+1 wyjdzie ~1,75, to Polsat będzie mieć jednego, ale za to bardzo poważnego konkurenta. Pożyjemy, zobaczymy - jak to mawiał Szpaku w Fifie.


RE: Serie A - KARTONick - 14-09-2012 20:08

(14-09-2012 17:54)Lasq napisał(a):  Cyfra+ połączyła się dziś z platformą N, niedługo mają przedstawić ofertę programową. Także nie panikować bo jeszcze nie wiadomo co gdzie będzie

http://www.satkurier.pl/news/78376/uokik-tak-dla-fuzji-cyfry-i-platformy-n.html

Matko kochana, a ja muszę się męczyć z polsat'em i mecze oglądać w internecie Confused
Ciekawe jakie ceny będą, bo akurat niedługo mi się umowa kończy, a trudno będzie rodziców przekonać, by jej nie przedłużyli Tongue