Redcafe.pl - Manchester United Forum
Serie A - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Serie A (/showthread.php?tid=558)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Serie A - samcro - 06-05-2010 15:07

Oglądałem ten mecz i dopowiem, że Totti wcześniej popełnił 2 faule których sędzia nie widział: zemścił się na Milito i odepchnął go barkiem kiedy ten nie miał piłki(dostał żółtko po konsultacji z liniowym), i co równe chamskie jak kopnięcie Mario B : kopnął leżącego Mottę w głowę lecz żaden sędzia tego nie zauważył, dopiero na powtórce było widać. Prostak z niego, szkoda gadać, mecz był brutalny, róznie dobrze Roma mogła kończyć mecz w 8,


Re: Serie A - sebos_krk - 06-05-2010 15:13

Lepszy w tym meczu był Materazzi. Dwukrotnie odwalił jeden z lepszych teatrów jakie widziałem na boisku.
Co do Tottiego. Lepiej dla balotelliego, że go kopią na stadionie niż jak go dorwą gdzieś na mieście.


Re: Serie A - paolo - 06-05-2010 20:55

Cóż za profesjonalista. Zresztą już nie pierwszy raz pokazał na co go stać.


Re: Serie A - panopticum - 06-05-2010 22:52

sebos_krk napisał(a):Lepiej dla balotelliego, że go kopią na stadionie niż jak go dorwą gdzieś na mieście.
Normalnie nic tylko się zesrać z zachwytu.


Re: Serie A - pedro - 06-05-2010 23:51

sebos_krk napisał(a):Lepszy w tym meczu był Materazzi. Dwukrotnie odwalił jeden z lepszych teatrów jakie widziałem na boisku.

<hahaha> racja. Czy mozna być jeszcze gorszym makaroniarzem, nie zaslugujacym na uściśnięcie ręki po meczu, niz Materazzi?

Tak!

- totti to śmieć, utwierdził mnie w tym przekonaniu nie wiem po raz który.


Re: Serie A - Tomek91 - 07-05-2010 08:07

A Inter ma szansę na potrójną koronę i to całkiem realną, puchar Włoch już mają, w lidze muszą obronić przewagę 2 punktów na dwa mecze przed końcem. W finale LM ciężko wskazać faworyta, aż nie chce się wierzyć. Swoją drogą konkurencja na krajowym podwórku "lekko" odstaje, więc na pewno łatwiej jest zdobyć the Treble we Włoszech, czy powiedzmy w Anglii.


Re: Serie A - Mata - 07-05-2010 11:13

Bayern za tydzień gra puchar Niemiec z Werderem więc zapewne w finale z Interem będą bić się o potrójną koronę w tym sezonie i któryś klub dokona tej sztuki.


Re: Serie A - El Polako - 07-05-2010 17:59

Oby LM wygrał Inter bo jak pomyślę że LM wygrają szwabki to aż serce mi się kraja po tak frajerskim odpadnięciu z nimi Manchesteru Utd;/ , mam nadzieję że fart ich w końcu opuści( dwie bramki Robena w okolicach 70min z Fiorentina i Manchester United dające awans) i Mourinho wymyśli sposób aby Roben sobie nie pograł


Re: Serie A - paolo - 07-11-2010 16:59

Niezbyt ciekawie wygląda aktualnie sytuacja Interu Mediolan. Po burzliwym meczu z Brescią Calcio (1-1, Eto'o wyrównał w 73' po kontrowersyjnym rzucie karnym) w drużynie Beniteza kontuzj doznało aż trzech zawodników. Walter Samuel nie zagra do końca sezonu. 32-letni obrońca zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. W najbliższych dniach piłkarz przejdzie operację. Od futbolu odpocznie także Maicon. Brazylijczyk naciągnął mięsień w lewym udzie i wróci za kilka tygodni. Ostatni, niecodzienny przypadek to Wesley Sneijder. Holender w przerwie meczu stracił przytomność i wkrótce czeka go szereg badań.

To fatalna wiadomość dla drużyny Interu, która już jakiś czas musi sobie radzić bez 5 pomocników (Muntari, Motta, Mariga, Stanković, Cambiasso) a także Davida Suazo i Julio Cesara. No cóż, gdzie Benitez nie pójdzie tam źle się dzieje. :tuptup:


Re: Serie A - Adis - 14-11-2010 23:45

Milan pokonał Inter 1-0 w derbach Mediolanu po bramce Zlatana Ibrahimovica z rzutu karnego i tym samym wskoczył na fotel lidera Serii A.

poniżej cytat zadowolonego fana Interu po dzisiejszym meczu, oczywiście na temat kochanego Benka:
Cytat:this ugly fat fuck has single handedly ruined the best defense in the world with his goddamn high defense line. Fucking idiot...really, what kind of "tactician" uses a 4-3-1-2 without fullbacks? Why the fuck did he start matrix...who hasn't played a single fucking game prior this one? We didn't have a single shot on goal. We have been shit in, what? 6-7 games in a row now? He hasn't done a single good thing this season. Oh he beat an injury pleaded werder at home? That's fantastic. 4-0 against bari? Congratulations, you beat a shit team. We embarrassed ourself against tottenham, not once, but fucking twice. We lost against atletico because of his stupid ass tactics, we lost against fucking roma, who was in shit form before the game...we drew against juve...hell, we haven't looked good in single game except werder and bari, 2 teams we should always win against. We have the second most draws in the league...we are 6 fucking points after milan in the table. And we weren't even close to scoring in those games, except a penalty miss by diego and like 1, or 2 scoring chances against juve and roma.

And, no...don't fucking blame the management again, because, yes they did fuck up...but this cunt has fucking destroyed this team. Even with this "shitty ass squad" they left him with, he should still do better than this. And don't even try to blame the fucking injuries...we we're shit even before all hell broke loose. No one fights for this team anymore. And even if the management fucked up during the mercato, he could've asked for better players, right? Fucking kuyt?

I'm done with him. I'm tired of his defensive strategy against big teams. I'm tired of his shitty subs and weird ass lineups. I'm tired of his goddamn boring personality. There was a liverpool fan who said something about how rafa spoke to cisse(?) after they won cl...apparently he wasn't even happy with the win, he just told the dude how he should play or something...why would anyone want to have a coach like that in their team?

Just fuck off. Why didn't we just sign capello?
czytaj więcej


Re: Serie A - Jaroldz - 15-11-2010 12:37

Ładnie jadą tam po Grubym Benku w tym wątku <hahaha>


Re: Serie A - Kwas - 14-02-2011 11:34

Zobaczcie sobie bramkę Cavaniego z rzutu karnego ( bo ja nie umiem wrzucać filmików <ściana> ) z ostatniej kolejki. Piłka jak widać przekroczyła linię bramkową po odbiciu się od słupka, ale szkopuł w tym, iż gdyby nie minęła jej, tylko utrzymała się w grze, to Urugwajczyk nie mógłby jej dobijać, bo oznaczałoby to podanie do samego siebie z jedenastki. Taki oto przepis w tej sprawie usłyszałem wczoraj. Pierwszy raz spotykam się z taką regułką i dziwi mnie ona strasznie, gdzie tu znajduje się sens, logika.


Re: Serie A - Minh - 14-02-2011 11:37

Kwas napisał(a):ale szkopuł w tym, iż gdyby nie minęła jej, tylko utrzymała się w grze, to Urugwajczyk nie mógłby jej dobijać, bo oznaczałoby to podanie do samego siebie z jedenastki.

Gdyby nie było tego przepisu piłkarze z karnych by podchodzili sobie bliżej niż 11 metr bo mogliby podawać do siebie.


Re: Serie A - Kwas - 14-02-2011 12:08

Ale piłka odbiła się od jednego, potem od drugiego słupka. Chyba sam Cavani tego nie zaplanował.


Re: Serie A - Minh - 14-02-2011 12:11

Wiem, widziałem, ale mówię co stoi za logiką tej reguły. I się z nią zgadzam, bo każda zmiana by spowodowała jakieś kombinacje piłkarzy.