Redcafe.pl - Manchester United Forum
Serie A - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Serie A (/showthread.php?tid=558)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Serie A - robaldo - 11-09-2011 22:54

Intel napisał(a):
Hubercik napisał(a):Obawiam się , ze z takim trio jak Forlan, Zarate i Milito to raczej nie pogra zbyt dużo.

A jest przecież jeszcze niezawodny Pazzini (tak, mam go w piłkarzykach Smile ), który w zeszłym sezonie od stycznia strzelił 11 goli i z pewnością jeszcze przyjdzie na niego czas.

<hahaha> <hahaha> <hahaha> leżę...Giampacośtam :-D

@down: zwłaszcza, że na ławce siedzi niejaki Giampacośtam <hahaha>


Re: Serie A - Kosma - 11-09-2011 22:59

Dzięki.
To go kuźwa mogli gdzieś wypożyczyć, jak my Welbecka, a nie młodemu chłopakowi karierę w mojej drużynie blokować Wink


Re: Serie A - samcro - 12-09-2011 16:26

Hubercik napisał(a):Koniec z Cattenacio.
Jak ktoś wspomina Cattenaccio i Serie A od jakichs 10 lat to gówno wie o włoskiej piłce tak nawiasem mówiąc;P



Kris1908 napisał(a):jak oceniacie szanse Castaignosa na regularną grę w Interze?
Regularnie nie będzie grał, dostanie puchar włoch na początek i może końcówki meczów.
Wes Milito Forlan to powinni być podstawowi atakujący a jeszcze są Pazzini, Zarate,Alvarez i Casstaignos dopiero , choć Luc bezpośrednio o miejsce walczył będzie z Milito i Pazzinim a to sporo;P
Inter się przejedzie na Gasparinim gorzej niż na Benitezie, jak można zatrudniać gościa który nie dostosowuje taktyki do graczy których posiada lecz uparcie tkwi w swojej jednej, jedynej która nie dość że nie jest ulubioną formacją Wesa to jeszcze większą szkodę wyrządza w defensywie bo najlepszy obrońca Interu nie ma atutów do tej taktyki.


Re: Serie A - Hubson - 12-09-2011 17:47

Włoskie drużyny choćby na tle europy grają baaardzo defensywnie, więc wspominanie o Cattenacio wcale nie jest niewiadomo jak złym stwierdzeniem.
Ogólnie Włosi mają ostatnio debet jeżeli chodzi o trenerów. Jeden Allegri, który jakoś poskładał Milan i Prandelli, który w końcu dostał poważne zadanie w postaci reprezentacji a nie Fiorentinę.

Zobaczymy jak będzie dalej wyglądać gra Interu, bądź co bądź 3 bramki strzelili, więc to nie w ofesywie był problem.


Re: Serie A - samcro - 12-09-2011 18:43

Hubercik napisał(a):Włoskie drużyny choćby na tle europy grają baaardzo defensywnie,
Wcale nie bardziej niż reszta europy chyba że mówisz o Interze z Barceloną, jak i Inter Mou , to że Włosi nie świecą sukcesów to wiadomo, przeżywają kryzys po Calciopoli ale jak ktoś wspomina o Catenaccio to mam ochotę pierdzielnąć takim o sufit.

Prandelli,Allegri, a jeszcze Capello stary dobry (nadal top5 na świecie wg mnie) i Mazzari dobrze rokuje,


Re: Serie A - Hubson - 12-09-2011 20:43

Ale Capello to reprezentacja.

A ostatnie mecze Milanu choćby z Arsenalem no to przecież zero do powiedzenia mieli wychodząc głównie na defensywę. Ostatnim włoskim zespołem, który grał ofensywnie to chyba Roma. Szkoda, że Sanchez nie gra już w Udinese bo takto oni mogli by pokazać ciekawą piłkę w LM. Jeżeli się mylę to popraw, z chęcią się dowiem co pominąłem.

Tak jeszcze napomknę o reszcie Europy. Jakby nie było Liga włoska jest numer cztery na świecie i Inter bądź co bądź zdobył Puchar Europy.


Re: Serie A - samcro - 12-09-2011 21:00

Hubercik napisał(a):A ostatnie mecze Milanu choćby z Arsenalem
Z Arsenalem to niepamiętam kiedy grali, a ostatnio grali z Tottkami lecz wtedy mieli zniżkę formy, potracili trochę punktów w SA i woleli się skupić na lidze i zbytnio się tym meczem z londynczykami nie przejęli.
Udine przegrało z Arsenalem mimo że w 1 meczu zdominowali londynczyków lecz brak doświadczenia robi swoje i Wenger to wykorzystał.

Hubercik napisał(a):Jakby nie było Liga włoska jest numer cztery na świecie
W rankingach może tak(stracili miejsce przez ligę europy bo wiadome jest że Niemcy tam nabijali liczniki a włosi te rozgrywki olewają na maksa);> Imho bundeskopanka dla mnie jest gorsza, subiektywne odczucia lecz tam mistrz w następnym sezonie broni się przed spadkiem(wyjątek Bayern) jak ostatnio Stuttgarty,Wolfsburg czy teraz BvB gra kaszanę.


Re: Serie A - Hubson - 12-09-2011 21:28

Zobaczymy co pokaże jeszcze Napoli. Mają trudnę grupę akurat na udowodnienie siły włoskiej ligi.

A rankingi rankingami ale jednak powinni przestać sobie to olewać bo jednak jedno miejsce w pucharach stracili przez to. Zakładając, że Juventus zajmie 4 miejsce to już nie będzie miał LM tylko LE i ciekawe czy teraz podejście włoskich drużyn do tych rozgrywek się zmieni, czy też nie.


Re: Serie A - Jaroldz - 13-09-2011 11:16

Mecz Palermo z Interem świetny, po prostu zajebiście się to oglądało, zwłaszcza drugą połowę. Nie było tam taktyki, a akcje przenosiły się spod jednego pola karnego pod drugie. Każda akcja pachniała bramką.

Co do Interu, to nie wiem czy to dobry pomysł, aby grali trzema obrońcami. W meczu z Palermo było widać, że brakowało im tego 4 defensora. W ofensywie będą niezwykle groźni, grają bardzo atrakcyjnie, z polotem, szybko wymieniają podania, ale właśnie w obronie na razie wyglądają słabo. Może z czasem jak się zgrają, to będzie to lepiej wyglądać, ale moim zdaniem ich trener podejmuje wielkie ryzyko. Z Genoi właśnie dlatego go wyrzucili. Tam także jego drużyna strzelała dużo goli, ale też sporo traciła, przez co nie wygrywali tylu meczów, ile mogli.


Re: Serie A - Tomek91 - 18-09-2011 22:43

[flash=425,320]http://www.youtube.com/v/IiaJuD-EfV0[/flash]

Adis, chyba wczoraj, pisał o wypadku Tytonia. W ten weekend miała miejsce jeszcze jedna nieprzyjemna sytuacja. Stekelnburg kopnięty w głowę przez Lucio. Nie wyglądało to przyjemnie, a Holender stracił przytomność. Raz też zdarzyło mi się zostać kopniętym w łeb, na szczęście nie z taką siłą, ale na samą myśl jak mocno musieli obaj dostać aż ciarki mnie przechodzą.


Re: Serie A - Hubson - 25-10-2011 21:24

zamiast offtopowanie w złym temacie...

Nie masz pojęcia czy oglądam Juve, czy nie ale ostro piszesz, zakładając w ciemno coś o czym nie masz pojęcia.
To, że całe Juve zagrało kilka dobrych spotkań na początku nie robi z Andrei Pirlo gracza pokroju Xaviego. Po 2007... dziś mamy 2011... jeżeli koleś gra 3-4 lata piach na zmianę lecząc kontuzje i znając tylko Wlochy to raczej by nam nie pomógł, skoro Scholes przestał to robić pod koniec ubiegłego sezonu...

W czym ustępuje? nie trzyma się przy piłce tak dobrze jak Xavi, który jest też szybszy od Włocha... jedynie pierdlonięcie Pirlo ma lepsze niż Xavi.
Z resztą teraz Aquilani, który zastępuje Pirlo w Milanie całkiem nieźle grał piach w Liverpoolu. Na czym się opierasz, że z Pirlo było by inaczej??

Mancini w barwach Romy miażdzył system i we Włoszech i w LM
Quaresma w Porto bynajmniej na europejskich boiskach podobnie. Jakościowo źli zawodnicy to nie byli, tylko, że we Włoszech gra skrzydłami jest bardzo ciężka do realizacji...


Re: Serie A - samcro - 25-10-2011 21:28

Hubercik napisał(a):To, że całe Juve zagrało kilka dobrych spotkań na początku nie robi z Andrei Pirlo gracza pokroju Xaviego.

Weź koleś skończ brać te psychotropy bo już na resztę bzdur nie będę odpowiadał.

Hubercik napisał(a):Quaresma w Porto

Quaresma to bóg fanboyów Youtuba. ruletę zrobił , lamusy się podniecają że dobry gracz.
Hubercik napisał(a):Po 2007... dziś mamy 2011... jeżeli koleś gra 3-4 lata piach na zmianę lecząc kontuzje i znając tylko Wlochy to raczej by nam nie pomógł, skoro Scholes przestał to robić pod koniec ubiegłego sezonu...
Ukryty tekst:
[Obrazek: 0_0_1284523962_ja_pierdole_z_kim_ja_pisz...middle.jpg]

Cytat:Z resztą teraz Aquilani, który zastępuje Pirlo w Milanie całkiem nieźle grał piacc w Liverpoolu.
Idź ziomek poczytaj dobre forum kibiców Liverpoolu. Leczył się większość sezonu, zwykły pech a kilka spotkan zagrał fajnie.Znam sporo kibiców LFC co woleli go by został bo mimo że Albert to najwyżej połowa talentu Pirlo to techniką tego Adama i Hendersona zjada tyłkiem.

Nie będę pisał nowego posta to odpiszę w nim. Quaresma jest wymiataczem? Jeśli tak piszesz to wiem juz dokładnie z kim gadam <rotfl>
W Barcelonie grał dno, w Interze dno, w Besiktasie dno. Do kadry go już nie biorą , przypadek?


Hubercik napisał(a):Aquilani był lepszym transferem niż Henderson i Adam bo pare spotkań mu wyszło...
Nie napisałem że był lepszym transferem. Lecz to że jest lepszym piłkarzem


Re: Serie A - Hubson - 25-10-2011 21:33

Kurwa mać... mówisz, że Quaresma i Mancini to szrot po czym piszesz, że Aquilani był lepszym transferem niż Henderson i Adam bo pare spotkań mu wyszło...

i to ja pierdole głupoty?? porównujesz Pirlo do Xaviego mimo, że sam napisałeś, że od 2007 gra piach... no sorry ale piszesz takie rzeczy, a sam wytykasz mi pisanie głupot <ściana>

Zacytuj proszę, gdzie napisałem, że Quaresma to bóg futbolu lub, że się nim jaram??
Napisałem, że w barwach Porto w europejskich pucharach grał nieźle i głównie w lidze portugalskiej wyrobił sobie markę i uznane nazwisko swego czasu miał, ale nie robie z niego niewiadomo kogo. Nie wtykaj mi czegoś czego nie napisałem panie expert ;/


Re: Serie A - Hubson - 26-12-2011 13:20

[flash=450,300]http://www.youtube.com/v/fjXxkHy6cwM&feature=player_embedded[/flash]
To to jednak jest gość. Ciekawe czy trafi się kiedyś jeszcze taki gracz.


Re: Serie A - samcro - 26-12-2011 13:25

Hubercik napisał(a):To to jednak jest gość. Ciekawe czy trafi się kiedyś jeszcze taki gracz.
Nie prędko Sad Sad