Redcafe.pl - Manchester United Forum
Bundesliga - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Bundesliga (/showthread.php?tid=560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Re: Bundesliga - Foster - 21-07-2011 22:42

Tak to była prowokacja ze strony Manuela, więc nie ma się co dziwić, że mu teraz buczą. Podpadł kibicom i teraz będzie sobie musiał zapracować na ich szacunek.


Re: Bundesliga - Hubson - 21-07-2011 22:46

Chyba na neutralność z ich strony. Niczego więcej bym się nie spodziewał.


Re: Bundesliga - mat.ka - 22-07-2011 09:18

Niemcy szybko zapominają. Wygra im kilka meczów i będzie "hiroł", zobaczycie.

A tak na marginesie, to po kiego grzyba on przechodził do klubu którego nie lubi? Aż tak mu zależy na tym mistrzostwie Niemiec?


Re: Bundesliga - Jaroldz - 22-07-2011 11:09

Przeszedł do Bayernu, bo nie chciał wyjeżdżać z Niemiec. Mówił, że nie wie czy jest na to gotowy. A w Bundeslidze Bayern to klub największy, najpopularniejszy, to wiele wyróżniających się piłkarzy z tej ligi zawsze szło i idzie właśnie do nich.

A Neuer tym transferem sobie nagrabił nie tylko u kibiców Bayernu( należy jednak pamiętać, że tych niezadowolonych z jego przejścia jest duża mniejszość, w sumie tylko Schickeria i jeszcze jedna grupka, która nawet nie jest w strukturach kibicowskich), ale także u fanów Schalke, którzy wyrzucili go nawet z Klubu Kibica.


Re: Bundesliga - panopticum - 22-07-2011 13:06

mat.ka napisał(a):Niemcy szybko zapominają. Wygra im kilka meczów i będzie "hiroł", zobaczycie.
To dotyczy wszystkich kibiców nie wyłączając kibiców United. Z wyjątkiem psycholi, co są bardziej czerwoni niż Gary Neville, ale wszędzie takie typki się trafią.


Re: Bundesliga - Jaroldz - 26-07-2011 16:10

Była Liga Total Cup, a dzisiaj i jutro będzie rozgrywany turniej Audi Cup. W tegorocznej edycji zagrają gospodarz turnieju Bayern Monachium, FC Barcelona, AC Milan oraz Internacional Porto Alegre.

Dzisiaj zagra o godzinie 18:15 Barcelona z Internacionalem, a o godzinie 20:30 Bayern z Milanem.

Zapowiada się ciekawy wieczór Smile

Jutro mecz o trzecie miejsce i mecz finałowy.

P.S. Na początku turniej miał być transmitowany na Polsacie Sport, teraz niby ma być pokazywany na Polsacie Sport Extra, bo na zwykłym pokazują amatorów bijących się o Ligę Mistrzów. Oby nie było tak, jak z naszym meczem z Chicago Fire, co skończyło się oglądaniem meczu w internecie.


Re: Bundesliga - Hubson - 26-07-2011 16:14

Ale to też zamiast zrobić te mecze w innych dniach to grają wtedy kiedy są inne mecze, jakby nie było ciekawsze gdyż stawka jest jednak wyższa.


Re: Bundesliga - kaka - 26-07-2011 16:35

Jaroldz napisał(a):Na początku turniej miał być transmitowany na Polsacie Sport, teraz niby ma być pokazywany na Polsacie Sport Extra, bo na zwykłym pokazują amatorów bijących się o Ligę Mistrzów. Oby nie było tak, jak z naszym meczem z Chicago Fire, co skończyło się oglądaniem meczu w internecie.
To co, mają z większym priorytetem traktować jakiś DURNY mecz Barcelony? To jest ważniejsze od walki polskiego klubu o LM?


Re: Bundesliga - Jaroldz - 26-07-2011 16:49

Co Ty z tą Barceloną :?: Chodzi mi o cały turniej, który zapowiada się dużo ciekawiej i zapewne będzie stał na wyższym poziomie od spotkania Wisły z Liteksem, gdzie kopacze będą mieć problemy aby wymienić między sobą 5 podań. Tą arcyważną walkę polskiego klubu o LM i tak dają na otwartym Polsacie, więc po co dawać na dwóch kanałach to samo :?:


Re: Bundesliga - Kwas - 26-07-2011 18:11

Ciekawszy czy nie, jest to mecz polskiego klubu, który walczy o awans do fazy grupowych rozgrywek Champions League. Także z ogromną dozą prawdopodobieństwa można założyć, że większą oglądalność będzie miała potyczka Wisły, aniżeli turniej Audi Cup. Zresztą po coś wymyślili ten kodowany Polsat Sport, przecież nie będą Ci towarzyskich spotkań puszczać w otwartym kanale. Niech chuje dbają o widza, bo chociaż mnie to tam praktycznie pierdoli, jeśli już mają już te prawa, to niech puszczają w miejscu do którego dostęp ma o wiele więcej osób.


Re: Bundesliga - kaka - 27-07-2011 09:04

Jaroldz napisał(a):Co Ty z tą Barceloną?
Nie rób ze mnie i z siebie durnia. Przecież każdy śledzący te forum wie, że sympatyzujesz z tym klubem i jest on ci podobnie bliski jak Manchester United. Ciekawe czy byś tak "walczył" o pokazanie tego turnieju gdyby nie było tam Katalończyków... Dla mnie sprawa jest jasna, a wypisywanie jakiś pretensji o to, że zamiast Audi Cup pokazują mecz Wisły to dla mnie śmiech na sali. Zejdź na ziemie bo w Polsce mecz Wisły w europejskich pucharach zawsze będzie ważniejszy niż głupi mecz hiszpańskiego klubu. Zresztą amatorzy, jak sam ich nazwałeś, pokazali ci wczoraj jak nie potrafią grać w piłkę, ale to temat na inny wątek.


Re: Bundesliga - Jaroldz - 27-07-2011 12:45

Kwas, mnie właśnie chodziło o to, że dawali mecz zarówno na otwartym Polsacie, jak i na Polsacie Sport. Jaki jest więc sens pokazywania tego samego meczu na dwóch kanałach :?: Przecież wystarczyłaby transmisja tylko w zwykłym Polsacie.

kaka napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Co Ty z tą Barceloną?
Nie rób ze mnie i z siebie durnia. Przecież każdy śledzący te forum wie, że sympatyzujesz z tym klubem i jest on ci podobnie bliski jak Manchester United. Ciekawe czy byś tak "walczył" o pokazanie tego turnieju gdyby nie było tam Katalończyków... Dla mnie sprawa jest jasna, a wypisywanie jakiś pretensji o to, że zamiast Audi Cup pokazują mecz Wisły to dla mnie śmiech na sali. Zejdź na ziemie bo w Polsce mecz Wisły w europejskich pucharach zawsze będzie ważniejszy niż głupi mecz hiszpańskiego klubu. Zresztą amatorzy, jak sam ich nazwałeś, pokazali ci wczoraj jak nie potrafią grać w piłkę, ale to temat na inny wątek.

Kaka, albo nie zrozumiałeś przekazu, albo nie chciałeś tego uczynić. Co z tego, że cenię Barcelonę :?: Napisałem gdzieś, że czekam tylko na mecz w jej wykonaniu :?: Ciekawi mnie cały turniej, otoczka, wszystkie cztery drużyny.

Audi Cup to ciekawy i fajny mini-turniej, na którym także i my się niedawno pojawiliśmy, jakbyś nie pamiętał.

Przestań więc prowokować, bo takim zachowaniem właśnie robisz z siebie wspomnianego wcześniej durnia.

Co do pogrubionego przeze mnie fragmentu Twojej wypowiedzi. Tak, walczyłbym tak samo, gdyby nie było tak FCB

Cytat: Zresztą amatorzy, jak sam ich nazwałeś, pokazali ci wczoraj jak nie potrafią grać w piłkę, ale to temat na inny wątek.

Tak, wygrali z wszechmocnym Liteksem w fazie eliminacyjnej LM. Nie ma się czym chwalić. Ale nie rozmywam tematu. EOT.


Re: Bundesliga - Adis - 27-07-2011 13:06

Się tak nie śmiej z tych amatorów, bo jak awansują do fazy grupowej LM to Ci głupio może być:
[flash=450,350]http://www.youtube.com/v/HiZ1GlesPoE[/flash]
:mrgreen:


Re: Bundesliga - kaka - 27-07-2011 13:25

Jaroldz napisał(a):Jaki jest więc sens pokazywania tego samego meczu na dwóch kanałach
Taki sens, że na otwartym Polsacie pokazali sam mecz, żadnego studia. Za to na Polsacie Sport było przedmeczowe studio, w przerwie pewnie też coś analizowali, podobnie po meczu. I znając Polsat nie było to kilka minut tylko fajne, długie rozmyślania i analizy. Na otwartym kanale tyle czasu na to nie ma. Już widzisz sens czy nadal nie?

Jaroldz napisał(a):Audi Cup to ciekawy i fajny mini-turniej, na którym także i my się niedawno pojawiliśmy, jakbyś nie pamiętał.
Bez takiego tonu proszę. Pamiętam dobrze nasz występ na tym "turnieju". Nie jestem niedzielnym kibicem.

Jaroldz napisał(a):Przestań więc prowokować, bo takim zachowaniem właśnie robisz z siebie wspomnianego wcześniej durnia.
W żadnym zdaniu nie prowokowałem. A kto w tej wymianie zdań okazuje się durniem to pozostawiam do oceny innym którzy to czytają.

Jaroldz napisał(a):Tak, wygrali z wszechmocnym Liteksem w fazie eliminacyjnej LM. Nie ma się czym chwalić.
Jest się czym chwalić, wygrali mecz wyjazdowy w bardzo ważnym dwumeczu. LM jest coraz bliżej. Zobaczymy jak będziesz do tych "amatorów" z Krakowa jechał z wywalonym jęzorem jak przyjadą twoje gwiazdki z Barcelony na fazą grupową albo, daj Bóg, nasz Manchester United.

Dla mnie koniec tematu. Bo ani to temat o Wiśle ani o Audi Cup. Na dalsze twoje wiadomości w tym wątku nie odpiszę.


Re: Bundesliga - sebos_krk - 27-07-2011 13:32

kaka napisał(a):długie rozmyślania i analizy
Na temat meczu mistrzów Polski i Bułgarii. Już wolę balet mongolski :tuptup: Tongue