Redcafe.pl - Manchester United Forum
Rafael da Silva - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Rafael da Silva (/showthread.php?tid=600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Rafael da Silva - Czary - 07-04-2010 22:18

sir_matt napisał(a):Niesportowe zachowanie, kopnął go bez piłki. Jak na moje żółta zasłużenie.

Okej z tym się zgodzę, tylko że wcześniej to Rafał był faulowany, a sędzia w ogóle nie zareagował nic dziwnego, że się zirytował.


Re: Rafael da Silva - matys - 07-04-2010 22:25

Czary napisał(a):Okej z tym się zgodzę, tylko że wcześniej to Rafał był faulowany, a sędzia w ogóle nie zareagował nic dziwnego, że się zirytował.
To go nie tłumaczy. Sorry, to nie podwórko.


Re: Rafael da Silva - Czary - 07-04-2010 23:04

Matys, ale w sytuacji z drugą kartką dla Rafaela sędzia nie wyglądał jakby początkowo chciał mu pokazać żółtą. Tą decyzje wymusili na nim Ribery i Van Bommel. Trochę żal tak młodego piłkarza. Jestem ciekawy co usłyszał w szatni od kolegów i samego Fergiego. Najlepszą opcją na to żeby się nie podłamywał to występ od pierwszych minut z Blackburn.


Re: Rafael da Silva - Janczar - 08-04-2010 06:57

RdS nie dawał pobiegać Riberiemu, a przez pierwszą połowę każda piłkę przy nim tracił więc nie ma się co dziwić, że naciskali na sędziego. Głupio tylko, że sędzia kieruje się przekonaniami zawodników w takich sytuacjach.


Re: Rafael da Silva - panopticum - 08-04-2010 10:04

No, Rafael znowu potwierdził, że ma papiery na wielkiego zawodnika. Szkoda tej czerwonej, ale nie sądzę żebyśmy z powodu grania w dziesiątkę przegrali. Z wiekiem straci trochę tej gorącej krwi, a nabierze wyrachowaniaWink. Ale gra jak powinien grać prawdziwy Diabeł.


Re: Rafael da Silva - Lukas - 08-04-2010 10:34

Podpisuje się pod tym co powiedział pan.
Poza tym uważam, że niezasłużenie dostał drugą żółtą kartkę. Tak jak zostało wspomniane sędzia nie miał początkowo zamiaru dawać mu kartki, ale pod wpływem zawodników Bayernu zdecydował się na to- uległ presji i mam o to do niego pretensje. Wcześniej kilkakrotnie były podobne faule i jakoś nie wszyscy dostawali kartki, a tutaj sędzia był świadomy, że gracz ma już żółtko na swoim koncie i pod wpływem presji pokazał kolejną ;/


Re: Rafael da Silva - ryba - 08-04-2010 11:31

Nie ma co tutaj się rozpisywać ... Rafael dał po prostu dupy. Brak doświadczenia prawego obrońcy ManUtd okazała się zabójcza dla samego klubu.


Re: Rafael da Silva - Matti888 - 08-04-2010 15:26

Pierwszą połowę Rafael grał po prostu rewelacyjnie. Ogrywał Riberego jak chciał, dobrze wchodził do ofensywy. Będą z niego ludzie!
Co do kartki to zgadzam się z Lucasem. Sędzia dał tą kartkę pod wpływem piłkarzy Bayernu. Arbiter nie powinien tak robić, powinien samemu podjąć decyzję. Jestem za powtórkami wideo (chociaż w tej sytuacji sędzia był blisko i chyba wszystko widział), a za takie narzucanie decyzji zawodnicy powinni być karani.


Re: Rafael da Silva - Ruuuuuuuuuud - 08-04-2010 17:24

pan_opticum napisał(a):ale nie sądzę żebyśmy z powodu grania w dziesiątkę przegrali.

To z jakiego powodu Bayern nas zdominował i nie dał na dobrą sprawe grać? Ja rozumiem, że Carrick zagrał beznadziejny dwumecz, że odpuścilismy gre w pierwszym meczu po strzelonej szybko bramce.Na porażke nałożyło sie wiele czynników, ale kartka dla Rafaela była moim zdaniem decydująca.Nie żebym sie czepiał, ale widze, że teraz jest takie usprawiedliwianie na siłe Brazylijczyka :/
Chłopak jest młody, pokazał jak wielkie posiada umiejętności i charakter.Z tym, że nad tym drugim trzeba troszke popracowac, bo to nie piewszy mecz w którym dostaje żółtko, a później "sie nie pilnuje".Bo na dobrą sprawe to już w pierwszej połowie mógł dostać drugą kartke gdyby spóźnił swoje wejscie o ułamki sekund.Wtedy mu sie udało, w drugiej połowie już nie.


Re: Rafael da Silva - Foster - 08-04-2010 20:10

Rafael we wczorajszym spotkaniu pokazał jaki ogromny talent w nim drzemie. W pierwszej połowie da Silva zjadł Ribery'ego na kolację, Francuz był bez szans. W przyszłym sezonie musimy częściej stawiać na młodego Brazylijczyka. Jeśli nie uderzy mu do głowy woda sodowa i trzeba go trochę przytemperować, jednak jestem pewny, że pod okiem Ferguson wyrośnie na mega kozaka i przez długie lata będzie nas zachwycał swą bardzo dobrą grą.
Co do wczorajszego spotkania, jest mi cholernie szkoda Rafael bo zdaje sobie teraz sprawę co ten młody chłopak musi teraz czuć. Jednak jednocześnie jestem na niego wściekły, gdyż zachował się bardzo głupio. W bardzo ważnym momencie osłabił zespół i kto wie czy nie pozbawił nas awansu do półfinału...


Re: Rafael da Silva - panopticum - 09-04-2010 08:34

Ruuuuuuuuuud napisał(a):To z jakiego powodu Bayern nas zdominował i nie dał na dobrą sprawe grać?
Nic podobnego się nie wydarzyło.


Re: Rafael da Silva - sebos_krk - 09-04-2010 11:13

Cofnęliśmy się do obrony z powodu gry w dziesiątkę. Liczyliśmy, że się uda wybronić, nie udało. Szuszara na pewno była dla Rafaela i może to go nauczy czegoś. W tym wypadku jednak Ferguson wie, że chłopak w przyszłości będzie świetnym piłkarzem i na pewno kolejnymi szansami będzie starał się go jakoś podbudować.


Re: Rafael da Silva - Zdzichu - 24-04-2010 20:49

<a class="postlink" href="http://i44.tinypic.com/2dhb5s0.gif">http://i44.tinypic.com/2dhb5s0.gif</a>

Chłopak ma solidne adhd.
A tak poważnie, to machać ręką na bramkę dla Spurs, zagrał dzisiaj świetny mecz.
Dać mu szansę z Sunderlandem !


Re: Rafael da Silva - Kosma - 14-07-2010 20:41

ZasadKG napisał(a):nienadążający już za żadnym napastnikiem z PL Neville

Nie mam pojęcia, coście się tak uczepili tego Neville'a. Evrą on nie jest, ale, for fuck's sake, w drugiej połowie sezonu rozgrywał naprawdę dobre mecze. Swoje zadanie (bycie zmiennikiem) wykonał - jak na swój wiek i przejścia - zajebiście. A spotkania z lutego i marca to najlepsza odpowiedź na krytykę.


Re: Dimitar Berbatov - ZasadKG - 14-07-2010 20:43

Dlaczego to Gary spełniał role zmiennika, skoro mamy na ławce Rafaela który jest 100x zwrotniejszy i szybszy od weterana? A może raczej emeryta już powoli. Nie oszukujmy się - te 'dobre' występy Garego to było 10 nieudanych wrzutek na jedną udaną, 5 nieudanych odbiorów na 1 udany i zero nadążania biegowego za przeciwnikiem.

Ale to nie temat o nim, rozmawiajmy o Berbie a nie o Garym : P