Redcafe.pl - Manchester United Forum
Rafael da Silva - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Byli piłkarze (/forumdisplay.php?fid=36)
+---- Wątek: Rafael da Silva (/showthread.php?tid=600)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Re: Rafael da Silva - Krzychu71 - 06-03-2011 21:44

Macie może jakies filmiki z tej sytuacji?


Re: Rafael da Silva - Lasq - 06-03-2011 21:46

<a class="postlink" href="http://soccertvlive.blogspot.com/2011/03/video-rafael-da-silva-tackle-on-lucas.html">http://soccertvlive.blogspot.com/2011/0 ... lucas.html</a>


Re: Rafael da Silva - rav10 - 15-03-2011 23:46

Cytat:Rafael out 3 to 4 weeks. O'Shea possibly the same. Fergie asked in press conference if Gary Neville could come out of retirement.

Jeśli to prawda to robi się bardzo nieciekawie i nasza obrona wygląda eksperymentalnie. Fabio, ostatnio na plus, więc o boki nie ma co się bać. Smalling też raczej dobrze, ale Brown jest niezbyt pewny. Nasz sztab medyczny nieraz udowadniał, że jest magiczny, więc bądźmy dobrej myśli.


Re: Rafael da Silva - samcro - 09-05-2011 19:38

Try both Fabio and Rafael on the same side of the pitch, one as full back one as winger.

Would be funny to see the opppsition trying to work out which one to mark as as the winger.


<hahaha> <hahaha>


Re: Rafael da Silva - EsDe - 09-05-2011 19:43

Zaiste diaboliczna idea milordzie. :twisted:


Re: Rafael da Silva - Foster - 16-06-2012 14:25

Cytat:Rafael is very happy to stay at Manchester United, who are one of the giants of world football and always play in Europe's biggest competitions. Manchester United are the club that opened the door to Europe for him. He is loved, respected and has prestige at the club. We are all very happy that he is renewing his contract.
Kontrakt ma obowiązywać do 2016 roku.


RE: Rafael da Silva - KARTONick - 16-09-2012 21:11

[Obrazek: 534369_418504428206519_556800065_n.jpg]
"Rafael with his family <3"


RE: Rafael da Silva - Foster - 16-09-2012 21:14

A pro po Rafaela. Aż dziw bierze, że nikt nie skomentował faktu, iż w tym sezonie da Silva występuje z numerem 2 na koszulce. Taki ruch ze strony Fergusona jasno ukazuje, iż Szkot mocno wierzy w młodego Brazylijczyka.


RE: Rafael da Silva - Silvan - 11-10-2012 11:34

No właśnie, Rafael poczyna sobie niesamowicie, a przy tym nie łapie głupich kartek jak to miał w zwyczaju. Mam nadzieję, że Ferguson nie zmieni podejścia, co do wystawiania Rafaela kiedy Jones i Smalling wrócą do składu, bo byłoby to jak dla mnie zupełnie nie zrozumiałe...

A oto perełka w kontekście formy Rafaela znaleziona w komentarzu jednego z newsów na manusite.pl

nijaki "cuks napisał(a):Po prostu niech Ferguson tak jak do tej pory daje mu ciągle grać a niedługo Dani Alves w kadrze będzie czytał napisy na butelkach napojów energetycznych podczas spotkań bo Rafael zaczyna powoli rozszerzać swój odbyt i wciągać z niesamowitą siłą tą katalońską małpę.

Normalnie JEBŁEM! Big Grin


RE: Rafael da Silva - Hubson - 11-10-2012 15:06

Gdyby bronił tak jak atakuje to nie miałbym pytań. Żeby tylko zdrowie mu jeszcze dopisywało tak jak forma to będzie dobrze.


RE: Rafael da Silva - Lukas - 15-10-2012 13:01

Rafael od początku sezonu prezentuje się naprawdę dobrze. Z przodu jest kozakiem niesamowitym, ma ciąg na bramkę a i umiejętności ma nieprzeciętne, które skutecznie wykorzystuje gdy rusza do przodu. W obronie jeszcze nie wszystko jest na najwyższym poziomie, ale i tak zauważalny jest progres.
Wypada trzymać kciuki za jego zdrowie, bo często łapał kontuzje w poprzednich sezonach, i mieć nadzieję, że nadal będzie się tak rozwijał, bo będziemy mieli z niego pociechę na dłuuugie lata Smile


RE: Rafael da Silva - Silvan - 14-12-2012 12:18

Rafael udzielił ostatnio wywiadu w którym stwierdził, że sam jest zaskoczony tym jak ten sezon się dla niego układa. Mamy etatowego prawego obrońcę, który radzi sobie z tyłu, potrafi zagrać kombinacyjnie, z przodu nabija asysty, a jego gol strzelony Liverpoolowi to był coś pięknego. Jednak jak chłopak sam przypomina nie jest to nagła eksplozja formy i nie stało się to z dnia na dzień. Rafael jest w klubie już od pięciu lat! długo pracował na swoją pozycję pod okiem trenerów United, zdobywał szlify i doświadczenie w tym klubie i to jest niesamowite, że w naturalny sposób bez wywalania dziesiątek milionów funtów wychowaliśmy sobie zawodnika pierwszej 11stki. Rafael jest obecnie świetnym przykładem tego, że cierpliwość i ciężka praca się opłaca, idealny wzór do naśladowania dla zawodników z akademii.


RE: Rafael da Silva - samcro - 27-02-2015 20:35

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/teams/manchester-united/11438658/Manchester-United-transfer-news-Rafael-da-Silva-facing-exit-as-Louis-van-Gaal-plans-clearout.html Dzisiaj naszły niezbyt satysfakcjonujące wieści. LVG widać ma swoje widzimisie i jak postanowił że Rafael nie będzie grał to nie będzie.

dodam dyskusje z czatu bo tam zaraz zniknie a jak Foster zauważył że zapomina się o tematach.

[Obrazek: hPm2Hy5.png]
[Obrazek: ozPvPr5.png?1]


RE: Rafael da Silva - Kosma - 27-02-2015 20:40

"Jak był mecz z Realem, to najbardziej się bałem."

Ale to była kwestia obaw przedmeczowych, a nie tego, co się działo na meczu? Nie przypominam sobie żeby Ronaldo objeżdżał go bardziej niż innych obrońców.


RE: Rafael da Silva - RedLucas - 27-02-2015 20:53

Ja wiem, że kontuzje Rafała mogą wkurwiać. Mnie też wkurwiają. Ale jakby nie patrzeć gość ma 25 lat, więc z dwa lata mógłby jeszcze dostać. Choćby jako zmiennik. Bo widzę, że LVG ma parcie coraz większe na kupno prawego obrońcy. I co, że niby zmiennikiem gościa, który przyjdzie będzie Valencia? Coraz bardziej nie podoba mi się to, co się dzieję w tym klubie. I dzieje się niestety to, co wpisywałem przed przyjściem Holendra w jego nieliczne wówczas minusy, czyli duże prawdopodobieństwo, że nie zrozumie filozofii United :/