Redcafe.pl - Manchester United Forum
PL: Manchester United 5-0 Stoke City (15.11.2008) - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Archiwum (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Archiwum tematów (/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Dział: Sezon 2008/2009 (/forumdisplay.php?fid=35)
+---- Wątek: PL: Manchester United 5-0 Stoke City (15.11.2008) (/showthread.php?tid=609)

Strony: 1 2


PL: Manchester United 5-0 Stoke City (15.11.2008) - Carlito - 08-11-2008 19:23

[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: 20ldtx.png]


W ramach 13 kolejki angielskiej Premiership 'Czerwone Diabły' podejmą na własnym obiekcie beniaminka, który pokazał już chociażby w meczu z Arsenalem (wygranym zresztą przez Stoke 2:1), że nie jest tylko chłopcem do bicia.

W minionej kolejce, podopieczni Sir Alexa Fergusona ulegli młodzieży na Emirates Stadium 2:1, natomiast beniaminek Stoke City bezbramkowo zremisował z Wigan Athletic na terenie rywala.

Czy piłkarze z Old Trafford zgodnie z oczekiwaniami pewnie pokonają swojego rywala? A może podopieczni Tony'ego Pulisa sprawią koleją niespodziankę w tegorocznej edycji Premier League?

Zapraszam do wypowiadania się Wink



Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - matys - 10-11-2008 12:38

Koniec kurwa z filantropią i altruizmem! Za dużo punktów rozdaliśmy na własne życzenie, czas zacząć wygrywać mecz za meczem, bo inaczej marzenia o 18 zwycięstwie w lidze odłożyć będzie trzeba na przyszły sezon. W zeszłym roku po słabym początku przyszłą seria kilku zwycięstw z rzędu, teraz musi być podobnie. Albo się weźmiemy w garść, Ferguson dotrze do ich głów i zaczniemy grać jak należy, albo kurwa w okolicach świąt będziemy oglądać plecy Chelsea już do końca rozgrywek.

Skoro na wyjazdach sobie nie radzimy, to przynajmniej na OT powinniśmy lać wszystkich jak leci. Nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek straty punktów na OT już do końca sezonu. Więc tym bardziej z takim Stoke powinniśmy nie mieć większych problemów.

Trzeba się podbudować psychicznie, bo z tym chyba nie jest najlepiej po ostatnich wynikach. Mamy świetną szanse, bo gramy z beniaminkiem, więc powinniśmy ich znieść z tego boiska, 4 albo 5 goli zapakować i dziękuje bardzo. I jaki by ten beniaminek nie był, jak by nie grał, to to jest mimo wszystko beniaminek, oni mają przyjechać i po 10 minutach wiedzieć, że są skazani na porażkę.

Skład? Jak najsilniejszy.

VDS
Brown/Rafael-Ferdinand-Vidic-Evra
Ronaldo-Anderson-Carrick/Fletcher-Park
Tevez-Berbatov


Nie wiadomo co z Brownem i Fletchem, jak będą zdrowi, to niech wskakują do pierwszego składu, jak nie to mamy ich kim zastąpić. Aha i Rooney na ławkę, może znowu potrzeba takiego małego wstrząsu, jak z Boltonem, bo Wazza znowu zaczyna zachowywać się pod bramką rywali jak junior.


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - jakobos - 10-11-2008 18:52

Musimy wreszcie zacząć grać a nie być pewnym że w tamtym sezonie wygraliśmy to i wy tym będzie tak samo!!Wydaje mi sie osobiście że mecz z Arsenalem przegraliśmy już w szatni nasi piłkarze powinni pokazywać trochę pokory a nie zrzucać na wszystkich winę a ich forma jest najlepsza i przegraliśmy przypadkiem!!Ok jeden,drugi mecz na wyjeździe może nie wyjść bo każda drużyna ma słabe dni ale nie możemy wygrywać tylko meczy u siebie.Uważam ze jeżeli wyjdziemy pełni skoncentrowani i w takim przekonaniu zostaniemy do końca meczu to powinniśmy wygrać bo mamy straszny potencjał!powoli zaczynam sądzić ze to nazwiska grają a nie nasi zawodnicy nie wiem co sie z nimi dzieje dlatego jeszcze raz napiszę:TROCHĘ POKORY PANOWIE A WYGRACIE!!Na pewno wielu was się nie zgodzi z tym co napisałem powyżej ale takie mam odczucia co do naszej kochanej drużyny i chciałbym abyście odnieśli sie w swoich postach do tego co napisałem.Wiem że to jest miejsce fanów MAN U ale nie mogłem sie powstrzymać od krytyki.Tych którzy sadzą że użyłem za mocnych słów w czasie tego krytykującego postu bardzo przepraszam!!

A to na kogo bum postawił przeciwko meczu ze Stocke :
- Kuszczak/Foster-
Brown-Ferdinand-Vidic-Evra
Ronaldo-Anderson-Scholes-Park
Berbatov-Rooney

Wiele osób zapyta dlaczego tak obsadziłem bramkę odpowiedz jest jasna nie mogę patrzeć na błędy VDS to co pokazał z Arsenalem to katastrofa!!To co dla nas zrobił przez tyle sezonów jest bezcenne o tym trzeba pamiętać ale powinien bronić tylko w pucharach że by został odciążony tymi meczami jak miał Kahn w Bayernie M bronił tylko w \Pucharze Uefa.Wynik będzie 2:0 dla nas!!
DO BO :twisted: JU!!!!!!!


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - Foster - 10-11-2008 20:08

jakobos napisał(a):Wiele osób zapyta dlaczego tak obsadziłem bramkę odpowiedz jest jasna nie mogę patrzeć na błędy VDS to co pokazał z Arsenalem to katastrofa!!
:|
No za to Kuszczak i Foster błędów nie popełniają. Człowieku czy Ty w ogóle wiesz co piszesz? W meczu z Arsenalem VDS był troszkę niepewny, ale to się zdarza, słabszy dzień...Przy bramkach nie miał szans, więc Twoja krytyka nie ma podstaw.

jakobos napisał(a):- Kuszczak/Foster-
Brown-Ferdinand-Vidic-Evra
Ronaldo-Anderson-Scholes-Park
Berbatov-Rooney
Scholes?! :| Przecież on jest kontuzjowany i jeszcze przynajmniej miesiąc nie pogra...

Stoke, beniaminek, co z tego że ostatnio wygrali z Arsenalem? My jesteśmy United i czas najwyższy pokazać że wygranie podwójnej korony w zeszłym sezonie nie było przypadkiem. Czas w końcu zacząć grać!
Nie wyobrażam sobie abyśmy się w tym meczu męczyli, a tym bardziej byśmy mogli stracić pkt.
Czas w końcu na jakąś porządną serie zwycięstw, czas w końcu na jakieś zdecydowane zwycięstwo. Musimy w końcu zagrać na 100% przez cały mecz, czas zacząć wykorzystywać sytuacje, które sobie stwarzamy. Jak to kurwa wygląda. Mistrz Anglii i Europy nie potrafi strzelać bramek?
Trzeba wstrząsnąć Rooneyem. Ja nie wiem co nim kurwa jest. Jak strzela to strzela przez miesiąc w każdym meczu, a później? To nawet najprostszej sytuacji wykorzystać nie potrafi. Nie wiem wypierdolić go raz drugi na trybuny i tyle. Dać na ławkę Manucho, wiem wiem, że on jeszcze nie ograny, ale skoro Roo chuja robi, to Manucho może też zagrać, jak nie wyjdzie to trudno, co za różnica czy akcje pierdolić będzie Anglik czy Angolczyk Big Grin

Mam nadzieję iż w tym meczu Carrick zagra lepiej niż z Kanonierami. Na Emirate Stadium był strasznie niedokładny, to do niego nie podobne.
Fletcher ma być już zdrowy na ten mecz, więc powinien zagrać z nim w środku, tylko co z Andersonem? Chłopak z meczu na mecz gra coraz lepiej. Szkoda posadzić go na ławce, ale co? Mamy zagrać 4-5-1?

Na skrzydłach, Ronaldo i Park. Koreańczyk w tym sezonie prezentuje się bardzo dobrze, a do tego w przeciwieństwie do Naniego gra równo.

W obronie Rio i Vidic, a na bokach Evra i Brown, choć nie wiem co z tym drugimi, ostatnio, nie pamiętam gdzie czytałem, że czeka go kilkutygodniowa przerwa. Jakby to się okazało prawdą to Rafael bądź O'Shea, broń Boże nie Gary....

W ataku Berbatov i Tevez, nie chce Rooneya w pierwszej "11"... wg mnie mnie obecnie na to nie zasługuje.

Jak znów coś pójdzie nie tak, to jadę do Anglii do Manchesteru, robię awanturę i tyle Big Grin


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - michal85 - 11-11-2008 10:08

Cytat:Dać na ławkę Manucho, wiem wiem, że on jeszcze nie ograny, ale skoro Roo chuja robi, to Manucho może też zagrać, jak nie wyjdzie to trudno, co za różnica czy akcje pierdolić będzie Anglik czy Angolczyk
Różnica jest i to znacząca. Bo jak Rooney złapie wiatr w żagle, to później trudno go zatrzymać. A chyba oczywiste jest to, że dobrą passę łatwiej zacząć z takim Stoke niż z AV, czy MC. Anglik już sporo w tym sezonie odpoczywał(jak na siebie), więc nie widzę sensu aby kolejny raz zasiadł na ławce.

Jak dla mnie : VdS - Brown (oby), Rio, Vida, Evra - Ronaldo, Carrick, Anderson, Nani - Rooney, Berbatov

Tevez niech sobie grywa z takim QPR.


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - sebos_krk - 11-11-2008 11:30

jakobos napisał(a):TROCHĘ POKORY PANOWIE A WYGRACIE
Ja rozumiem, że należy być ostrożnym przed meczem z nieobliczalnym Hull czy mocniejszymi ekipami, ale nie gotujcie się na to jakby coś miało się nam przydarzyć. Czeka nas najłatwiejsza gra w sezonie. Jak nie wygramy kilkoma bramkami to się zdziwię.
Stoke jest bardzo słabym zespołem, raczej nie prezentującym poziomu Premiership. Urwać rękę Delapowi i zespół traci połowę swojej wartości. Wystarczy spojrzeć ile bramek ta drużyna zdobyła po akcji rozpoczętej dalekim wrzutem z autu w pole karne rywala. To ma być futbol? To jest działanie chwilowe. W tak mocnej lidze nie wystarczy do utrzymania się.


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - Lucas - 11-11-2008 13:58

michal85 napisał(a):Bo jak Rooney złapie wiatr w żagle, to później trudno go zatrzymać.
Everton go zatrzymał. :roll:

sebos_krk napisał(a):Jak nie wygramy kilkoma bramkami to się zdziwię.
To się zdziwisz, bo nigdy MU nie potrafiło strzelić powyżej 4 bramek takim słabiutkim zespołom.


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - sebos_krk - 11-11-2008 14:57

Lucas napisał(a):To się zdziwisz, bo nigdy MU nie potrafiło strzelić powyżej 4 bramek takim słabiutkim zespołom.
3,4 bramki mnie zadowolą. Nie mówię o dziesięciu Tongue


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - Lukas - 11-11-2008 19:09

Koniec z dekoncentracją i rozdawaniem punktów. Czas najwyższy na pokazanie tego dobrego oblicza Mistrza Anglii i Europy. Stoke trzeba po prostu zdemolować- od początku do końca cisnąć ile się da i nie dawać żadnych szans. Bramek to strzelić 5 czy 6- no i oczywiście koniec ze straconymi bramkami. Z tego składu co podał michal85 w pomocy dałbym zamiast Carricka- Fletchera.


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - RedLucas - 11-11-2008 20:19

Nie ma co się dłużej zastanawiać nad tym meczem, trzeba go po prostu wysoko wygrać! Możliwości poszczególnych zawodników są ogromne, powiedziałbym wyższe niż w poprzednim sezonie, tylko potrzeba jednego...koncesntracji, koncentracji i jeszcze raz koncentracji! Właśnie przez ten aspekt straciliśmy już tyle punktów w tym sezonie, czas to zmienić o kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa, potrzebujemy serii wygranych, aby ponownie tak naprawdę liczyć się w walce o mistrzostwo Anglii!


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - mucha - 13-11-2008 22:18

Innej możliwości niż 3 punkty po prostu nie ma. Jeśli tego nie wygramy przestanę wierzyć w szanse na mistrzostwo. Stoke to jedna z najgorszych drużyn Premier League. Zresztą nie ma się nad czym rozwodzić. Jesteśmy Manchester United i takie mecze musimy wygrywać z palcem w dupie. Stoke pewnie zamuruje bramkę, zagra ostro, a w ofensywie będzie liczyć na auty Delapa Smile Faktycznie trzeba na nie uważać, bo nawet Arsenal stracił przez nie 2 gole. Nawet nie ma co zbytnio rozpracowywać tej drużyny, bo z podobnymi mamy do czynienia bardzo często. Na myśl przychodzi mi Reading, z którym zawsze musieliśmy się męczyć. Zresztą nie tylko oni. Reasumując, mecz trzeba wygrać i po prostu nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak 3 punkty dla nas.

Co do składu, to trzeba wystawić mocny, z kreatywnymi zawodnikami, bo podejrzewam, że posiadanie piłki będzie się wahało w granicach 70-30. Tak więc na pewno Carrick w środku pola. Dałbym również szansę Rafaelowi i Naniemu. W ataku Rooney-Berbatov. Nie ma co się oszczędzać. Następny mecz gramy za tydzień z Villą, także czasu trochę będzie na regenerację.


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - Foster - 14-11-2008 16:26

Cytat:Man Utd: Van der Sar, Kuszczak, Foster, Rafael, Neville, Ferdinand, Vidić, Evans, Evra, O'Shea, Ronaldo, Park, Fletcher, Possebon, Carrick, Anderson, Giggs, Nani, Rooney, Berbatov, Tévez

Niestety nadal do gry nie jest zdolny Brown... także w jego miejsce Rafael bądź O'Shea, byle by tylko nie Gary...
Niepewny zaś jest występ Rooneya, który ma infekcję dróg oddechowych, przez cały tydzień nie trenował. SAF twierdzi jednak że da rady zagrać ze Stoke. Jednak wg mnie jeśli był chory to nie ma sensu go wystawiać w pierwszym składzie, tym bardziej, że mamy go kim zastąpić...

muszeq napisał(a):Co do składu, to trzeba wystawić mocny, z kreatywnymi zawodnikami, bo podejrzewam, że posiadanie piłki będzie się wahało w granicach 70-30. Tak więc na pewno Carrick w środku pola. Dałbym również szansę Rafaelowi i Naniemu. W ataku Rooney-Berbatov. Nie ma co się oszczędzać. Następny mecz gramy za tydzień z Villą, także czasu trochę będzie na regenerację.
A do Carricka dołączyłbym Fletchera, w ostatnich trzech meczach nie grał, więc na pewno będzie wypoczęty, a do tego on potrafi przytrzymać piłkę, ma duży przegląd pola. Ten duet na ten mecz wg mnie jest idealny.
Nani ostatnio gra słabo, nawet bym powiedział, że bardzo słabo, dlatego w pierwszej "11" powinien wybiec Park, który w tym sezonie nie zawodzi Wink
Może by dać też szanse Evansowi? Kiedy chłopak ma grać jak nie w takich spotkaniach?

VDS
Rafael - Rio - Vidic (bądź Evans w miejsce któregoś ) - Evra
Park - Carrick - Fletcher - Ronaldo
Tevez - Berbatov


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - Carlito - 14-11-2008 18:12

Rooney chory,więc może Tevez dostanie szansę gry od pierwszej minuty co jest mu bardzo potrzebne. Nie ma co forsować Roo, bo na pewno nam się przyda, a co nam z niego jak złapie większą infekcję.

Foster26 napisał(a):Może by dać też szanse Evansowi?

Może i powinien by grać, bo musi się ogrywać, ale lepiej nie kombinować i zagrać optymalnym składem i rozgromić 'Garncarzy' by podbudować się psychicznie.

Ja dałbym jeszcze szansę Andersonowi, który zagrał doby mecz przeciwko Arsenalowi. No i koniecznie Park w podstawowej jedenastce, bo gra o niebo lepiej od Naniego.

VDS
Rafael - Vidić - Ferdek - Evra
Park - Carrick - Anderson - Ronaldo
Tevez - Berba


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - Mata - 15-11-2008 11:02

Browna nie ma więc bądź co bądź lepiej niech gra od początku nas super hiper rezerwowy Johny. Tylko , że to nie Stoke będzie oblegało naszą bramkę ,a United ich. Dlatego widzę szansę gry dla Rafaela , pomijając fakt ,że w obronie gra jak junior. A w tym meczu obrona nie powinna zostać zbytnio wysilana. Ja i tak wolę Johnego. Imo mniej nerwów w obronie Wink Reszta obrony standard.
Carrick to pewniak , o CR7 nawet nie wspomnę zaś Flecher nie grał ostatnio ,a lotów nie obniżył od początku sezonu. No może trochę , ale i tak wydaję się być najlepszym partnerem dla Anglika. A dlaczego Nani , a nie Park?;> Czas na niego stawiać . Giggs już praktycznie nie liczy się na lewej flance. Osobiście bardzo liczę na Portugalczyka. Gra czasem kaszanę ale będą z niego ludzie Big Grin Wierze w niebo po prostu i tyle... Roo będąc nawet nie w pełni sił i tak wystąpi. Żadna infekcja go nie powali , to nie ten typ pilkarza i przede wszystkim czas dziś strzelić gola numer 100.

VDS
Oszej-Rio-Vida-Evra
CR7-Carr-Flech-Nani
Roo-Berba


Re: PL: Manchester United - Stoke City (15.11.2008; 16.00) - Carlito - 15-11-2008 15:16

Man Utd: Van der Sar - O'Shea, Evans, Vidić, Evra; Ronaldo, Fletcher, Carrick, Park; Berbatow, Tevez.

Ławka rezerwowych: Foster, Rafael, Nani, Anderson, Gibson, Welbeck, Manucho.

A jednak Ferguson zdecydował się postawić na Evansa zamiast Ferdinanda Wink Oszej na prawej flance i co mnie najbardziej cieszy, Tevez w ataku! Big Grin

E: Eksperymentalna ławka, a co z Rio?