Redcafe.pl - Manchester United Forum
Liga Polska - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Sport (/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Piłka nożna (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Liga Polska (/showthread.php?tid=61)



RE: Liga Polska - Under - 25-03-2013 21:55

Mata odniesiesz się do konkretów? Co z "prawdziwym CWKSem"?

A Ty Hubson naprawdę nie wypowiadaj się na temat polskiej ligi bo realiów nie znasz. Start od niższych lig wymaga ogromnych pieniędzy, Gdańsk, Szczecin i Katowice pompowały w drodze do Ektraklasy ogromne pieniądze w swoje kluby, nie mówiąc o Wrocławiu który nawet teraz w Ekstra dostaje ciężką kasę. Inaczej się też cwaniakuje gdy dostaje się stadion za darmo.
Prawda jest taka, że ITI finansowało kampanię wyborczą bufetowej HGW, a teraz HGW i reszta ludzików z PO odwdzięczają się.
Mata to typowy koleżka który czyta kibice.net, Foxx jest dla niego wyrocznią, zgrywa kumatego a niestety o życiu pojęcia nie ma.

A co do Małpy, to tydzień przed wypadkiem, Ci sami którzy zginęli śpiewali "Rachu ciachu Małpa w piachu". Człowieka też nie uszanowali, więc moim zdaniem reakcja Cracovii słuszna.


RE: Liga Polska - Mata - 25-03-2013 22:17

Mordo, ja się za kumatego nie uważam, ale tu i ówdzie byłem, to i owo widziałem.

Legia to MY, nie traktuje działaczy i piłkarzy za dobro tego klubu, stosunek wobec matoła i papy Waltera jest doskonale znany. Nie uderzaj we mnie tym, że powstało Guantanamo i mam za to Hankę Żydówkę całować po stopach. Nie jeden bez chwili wahania zamieniłby ten multipleks na stare Estadio WP.

CWKS powstał jako oddolna inicjatywa fanów podczas bojkotu, przecież herbu czy historii nie wyrwie się od właściciela. Nie znam przyczyn upadku, ale proste - dogadało się SKLW z ITI, więc inicjatywa fanów nie ma racji bytu.

A pro po k.net Big Grin






RE: Liga Polska - Under - 25-03-2013 22:21

BEZCENNY FILMIK Big Grin

Jak dla mnie sytuacja z "prawdziwym CWKS" dowodzi, że kto jak kto ale WY o honorze mówić nie możecie, bo tworzycie własną inicjatywę a potem wycofujecie się z niej żeby grać w Ekstra.


RE: Liga Polska - Hubson - 26-03-2013 01:52

Pominąwszy fakt, że i Śląsk i Warta z Lechem płacą miastu za użytkowanie stadionu...
Faktycznie też mi za darmo... ;/

I skończ pierdolić bo prowokujesz co raz marniej... Aż się odechciewa na to odpisywać... ;/


RE: Liga Polska - Kosma - 26-03-2013 09:48

Wiesz, Wisła też niby płaci miastu za użytkowanie stadionu, ale są to śmieszne sumy zarówno pod względem ceny za budowę tego pierdolnika, jak i bieżących kosztów.


RE: Liga Polska - kaka - 26-03-2013 14:09

Kurwa, brakowało jeszcze na forum typa z Polonii, który pozjadał wszystkie rozumy i używa szczeniackich prowokacji. Najmądrzejszy. Wie jak jest w Krakowie chyba z wiadomości w telewizji. Przełknąłbym go, ale idzie w zaparte, a widać, że chuja wie i pierdoli. Nie można już gościa czytać, po prostu wymiękłem. Jebać lewactwo i żydów. Dobranoc.


RE: Liga Polska - Under - 26-03-2013 14:55

Kaka jebnij się w głowę. Odnieś się do konkretów albo wyp... prowokatorze. Prawda jest taka, że zarówno Cracovia jak i Lechia obraziły zmarłych, ale wyzwiska lecą tylko w kierunku Cracovii.
A w Cracovie wiem jak jest, bo tam bywałem. A z tym jebaniem żydów... Dziecinada.

(26-03-2013 01:52)Hubson napisał(a):  Pominąwszy fakt, że i Śląsk i Warta z Lechem płacą miastu za użytkowanie stadionu...
Faktycznie też mi za darmo... ;/
I skończ pierdolić bo prowokujesz co raz marniej... Aż się odechciewa na to odpisywać... ;/

Hubson weź zamilcz bo Śląsk właśnie dostał od miasta 16 milionów złotych. Lech nie płaci za prąd i wodę(miasto pokrywa rachunki) i chcą renegocjować umowę.


RE: Liga Polska - KARTONick - 26-03-2013 15:09

Under, wykorzystam fakt, że jest na forum kibic Polonii i spytam wprost: Czemu skończyła się nasza zgoda(piszę to jako kibic Korony)?
Serio, wstyd trochę że nie wiem, ale za nic nie mogę się dowiedzieć(a na trybunach trochę głupio spytać Big Grin ).


RE: Liga Polska - Hubson - 26-03-2013 15:22

Jak prowokujemy to prowokujemy. Bo Polonia zeszła na psy i nikt nie chce z nią mieć nic wspólnego.

Chcesz różnice między Lechią a Cracovią? Masz tutaj




Ja tam się zgadzam, "kibice" Cracovii nie dopingują swojego klubu podczas meczu tylko ich jedynymi przyśpiewkami są bluzgi na Wisłę. To jest poważny klub?? Już dawno powinien spaść do 1 ligi a np ŁKS nielegalnie został zdegradowany bo Filipiak posiedział przy zielonym stoliku. Co to za klub jest? Kibiców zero, właściciel który jest poważanym profesorem bawi się w takie rzeczy?? Tu nie chodzi tylko o to co się działo podczas meczu z GKSem. Ale widocznie jesteś za głupi, żeby to zrozumieć, więc nie dziwi, że tak prowokujesz i to marnie i zgrywasz mądrale a nie masz pojęcia o rzeczach PODSTAWOWYCH.

O Polonii nie chce mi się pisać, cieszcie się, że Król was wyratował przed fuzją z GKSem bo inaczej dopiero by był wstyd. W Katowicach pewnie też się cieszą.


RE: Liga Polska - Under - 26-03-2013 15:26

Cytat: Under, wykorzystam fakt, że jest na forum kibic Polonii i spytam wprost: Czemu skończyła się nasza zgoda(piszę to jako kibic Korony)?
Napiszę Ci na priv bo to bardzo złożona historia. Powiem tylko, że strasznie szkoda mi tej zgody.

@Hubson, z Tobą skończyłem rozmawiać bo o sprawach kibicowskich w Polsce nie masz pojęcia.

Cytat: Ja tam się zgadzam, "kibice" Cracovii nie dopingują swojego klubu podczas meczu tylko ich jedynymi przyśpiewkami są bluzgi na Wisłę. To jest poważny klub?? Już dawno powinien spaść do 1 ligi a np ŁKS nielegalnie został zdegradowany bo Filipiak posiedział przy zielonym stoliku. Co to za klub jest? Kibiców zero, właściciel który jest poważanym profesorem bawi się w takie rzeczy?? Tu nie chodzi tylko o to co się działo podczas meczu z GKSem. Ale widocznie jesteś za głupi, żeby to zrozumieć, więc nie dziwi, że tak prowokujesz i to marnie i zgrywasz mądrale a nie masz pojęcia o rzeczach PODSTAWOWYCH.

Albo nie, odpowiem Ci.
Po kolei - Cracovia 0 kibiców? W Krakowie jest ich tyle co Wisły(mówię o ludziach zaangażowanych a nie pikolach), bardzo silne zgody i akurat Cracovia to ścisła polska czołówka. ŁKS spadł zasłużenie, bo takich cyrków jakie tam były to nie było nigdzie, może poza Odrą Wodzisław, znam dwóch piłkarzy którzy byli wtedy w kadrze ŁKSu, pieniędzy nie dostawali żadnych(bo piłkarze Polonii dostają ale nie wszyscy, nie wszystko itd), więc bardzo dobrze, że spadli.

Co do Cracovii to powtórzę - każdy krytykujący kibiców Pasów, niech przypomni sobie tydzień wcześniej - "rachu ciachu Małpa w piachu" a wcześniej obrazili Człowieka. Zatem na jakiej podstawie Lechia wymaga szacunku? Ja na pewno bym ich nie bluzgał, ale nie dziwię się zachowaniu Pasów.
Każdy medal ma dwie strony, warto o tym pamiętać wydając wyroki. To tak jak mówienie o honorze Polonii - święci nie jesteśmy, wielu z nas nienawidziło Wojciechowskiego tak jak Legia ITI. Tylko dlaczego potępia się nas, że nie wystartowaliśmy od IV ligi a nie potępia Legii która wystartowała a potem porzuciła "swój" klub i wróciła na trybuny?


RE: Liga Polska - Hubson - 26-03-2013 15:41

Tak. A ja znam Smude. I piłem Wódkę z Kręciną a z Bońkiem mecz charytatywny. Zejdź na ziemie oszołomie.
ŁKS nie spadł zasłużenie, a Cracovia została ich kosztem w lidze. Klubów które PŁACĄ w ekstraklasie TERAZ jest 6. Na 16. Poza tym ŁKS zajął 7 miejsce a Cracovia 15. I kto tu kurwa zasłużenie spadł? Co Ty w ogóle pierdolisz? Czytasz co wysyłasz? Silną zgodę to Cracovia ma chyba tylko z Lechem. Z resztą do dzisiaj w Poznaniu śpiewają "Poznań pamięta, Jop na prezydenta". I nie wypowiadaj się o krakowie bo nawet o Warszawie sie nie umiesz wypowiedzieć...


RE: Liga Polska - Under - 26-03-2013 16:19

Cytat: Tak. A ja znam Smude. I piłem Wódkę z Kręciną a z Bońkiem mecz charytatywny. Zejdź na ziemie oszołomie.
Chłopcze, po raz kolejny - nie znasz mnie i nie wiesz kim jestem. Znałem dwóch młodych(wtedy mieli po 18-19 lat) chłopaków którzy mieli niskie kontrakty a mimo to pieniędzy nie dostawali.

Po drugie - poskrom język, jeśli nie umiesz pisać bez wulgaryzmów, to nie pisz w ogóle. Oczywiście, sportowo ŁKS się utrzymał ale jest to klub który nie zasługiwał na pozostanie w ekstraklasie, bo nie przeszedł procesu licencyjnego(i to nie była decyzja podjęta w jeden dzień).


RE: Liga Polska - kaka - 26-03-2013 16:22

Undermine z każdym postem pokazujesz ile wiesz i kim naprawdę jesteś. Wyjdź czasem z tego domu, pojedź na jakiś wyjazd, a nie czytaj kibice.net i później pisz jaki ty to kumaty jesteś. Gównem jesteś, a nie ogarniętą osobą. Na co dzień jestem w miarę spokojną osobą, ale takie pierdolenie jakie prezentujesz nawet mnie potrafi wkurwić i przepraszam resztę forumowiczów za ten cyrk.

Ja ze swojej strony kończę temat i dalszych postów w tym temacie czytał nie będę. Szkoda nerwów, ze szmatą dyskutować nie będę.

Giń w piekle.


RE: Liga Polska - Hubson - 26-03-2013 16:35

Dobra wytłumaczę to łopatologicznie. Na 16 (słownie: szesnaście) klubów 6 (słownie: sześć) jest w stanie REGULARNIE wypłacać klubom pensje. Czyli 6/16. Czyli więcej niż połowa klubów nie powinna dostać licencji. Czyli nie tylko ŁKS miał takie problemy. Ogólnie każdy śląski klub np Ruch, czy Górnik czy chociażby Odra też nie powinny dostać licencji ale gość od wydawania licencji na śląsku dawał je bez niczego. ŁKS nie był jedynym klubem, więc nie pierdol, że spadli zasłużenie bo się SPORTOWO utrzymali i jeżeli oni nie dostali licencji do inne kluby także powinny zostać zdegradowane. ŁKSowi zabrali szansę kosztem Cracovii której pomógł Filipiak przy stoliku. Trochę obiektywizmu zaślepieńcu. Innymi słowy, razem z ŁKSem "licencyjnie" powinna spaść połowa ekstraklasy. ŁKS utrzymał się sportowo i jego degradacja to jawne naginanie PRAWA bo ogólnie to sąd wykazał, że nie przyznanie im licencji nie było zgodne z prawem. Więc ogarnij temat...

Ogólnie to Kszo ma sztamę z Lechem. Lech z Cracovią. Jeżeli Polonia miała sztamę z Craxą i Koroną to nie dziwne, że zostali przy Cracovii a nie przy Koronie.

Btw. Jeżeli myślisz, ze wystarczy jeździć na wyjazdy to żyj dalej w swoim ograniczonym świecie ale nie zarażaj tym innych. Ja też kończę bo to jałowe i bez sensu...

Szkoda tylko, że nikt się nie odniósł do tego, że Wdowczyk objął Pogoń. A w sumie to dość ciekawe.


RE: Liga Polska - Under - 26-03-2013 16:44

Cytat: Szkoda tylko, że nikt się nie odniósł do tego, że Wdowczyk objął Pogoń. A w sumie to dość ciekawe.
Ciekawe to jest to, że kara mu się nie skończyła jeszcze. No i dla mnie dymisja Skowronka to absurd, beniaminek ma pewne utrzymanie, czego więcej oczekiwać?