Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Mata - 17-05-2009 18:58

w następnym sezonie doprowadzimy piłkarzyki do perfekcji!


Re: Komentarze - maju - 17-05-2009 19:53

dlatego proponuję, aby wszyscy zainteresowani piłkarzykami pisali w temacie, w którym wprowadzamy zmiany! Smile


Re: Komentarze - Miko - 13-06-2009 13:25

Cytat:Jeden z kluczowych zawodników Bayeru Leverkusen - Patrick Helmes doznał poważnej kontuzji kolana. Wszystko wskazuje na to, że napastnika "Aptekarzy" nie zobaczymy na boisku przez najbliższe sześć miesięcy.



Re: Komentarze - Intel - 13-06-2009 16:51

Ale może się wyleczy szybciej. Sześć miesięcy to pesymistyczna opcja. Ale może w zimowej będzie wymiatał?


Re: Komentarze - paolo - 02-07-2009 11:15

Liga hiszpańska: Cristiano Ronaldo, Leo Messi, Samuel Eto'o, Diego Forlan, David Villa, Ricardo Kaka, Thierry Henry, Frederic Kanoute, Luis Fabiano, Gonzalo Higuain, Giuseppe Rossi, Karim Benzema, Sergio Aguero, Andres Iniesta, Joseba Llorente, Xavi, Jose Barkero, Klaas Jan Huntelaar, Juan Mata, Ewerthon

Liga angielska: Wayne Rooney, Fernando Torres, Frank Lampard, Emmanuel Adebayor, Steven Gerrard, Dymitar Berbatov, Andrey Arshavin, Tim Cahill, Robin van Persie, Nicolas Anelka, Darren Bent, John Carew, Yossi Benayoun, Dirk Kuyt, Gabriel Agbonlahor, Robinho, Mikel Arteta, Carlos Tevez, Cesc Fabregas, Michael Owen, Stephen Ireland, Marouane Fellaini, Elano

Liga włoska: Alberto Gilardino, Zlatan Ibrahimovic, Alexandre Pato, Marco Di Vaio, Diego, Andrea Pirlo, Diego Milito, Francesco Totti, Giampaolo Pazzini, Gaetano D'Agostino, Filippo Inzaghi, Ronaldinho, Robert Acquafresca, Marek Hamsik, Alessio Cerci, Alessandro Del Piero, Mario Balotelli, Vincenzo Iaquinta

Liga polska: Semir Stilic, Takesure Chinyama, Rafał Boguski, Robert Lewandowski, Filip Ivanovski, Dariusz Pawlusiński, Paweł Brożek, Hernan Rengifo, Dawid Nowak, Ilijan Micanski, Krzysztof Chrapek, Andraž Kirm

Liga francuska: Andre-Pierre Gignac, Yoann Gourcuff, Guillaume Hoarau, Michel Bastos, Ireneusz Jeleń, Lucho González, Mamadou Niang, Fernando Cavenaghi, Marouane Chamakh, Ludovic Obraniak, Lisandro Lopez, Brandao

Liga holenderska: Luis Suarez, Blaise N'Kufo, Mounir El Hamdaoui, Marcus Berg, Ibrahim Afellay, Balázs Dzsudzsák, Miralem Sulejmani, Moussa Dembele, Roy Makaay, Richard Knopper, Roy Beerens

Liga szkocka: Kris Boyd, Scott McDonald, Georgios Samaras, Scott Brown, Bruno Aguiar, David Clarkson, Derek Riordan, Kenny Miller, Lee Miller

Liga niemiecka: Mario Gomez, Patrick Helmes, Franck Ribery, Grafite, Edin Dzeko, Vedad Ibisević, Miroslav Klose, Luca Toni, Lukas Podolski, Stefen Kiessling, Claudio Pizarro, Mesut Ozil, Piotr Trochowski, Danijel Pranjić, Kevin Kuranyi, Artur Wichniarek, Mladen Petric, Jose Paolo Guerrero


Wybrani już piłkarze wg. lig.

Ostatnia aktualizacja: 17 lip, 22:21


Re: Komentarze - Zashi - 03-07-2009 08:52

Juz jest syf. Niektorzy nie wybrali. Oby nie zrezygnowali z gry :| A jak maja rezygnowac to dwojkami.


Re: Komentarze - Miko - 03-07-2009 09:37

Spokojnie, nie takie okresy za nami. 8-)


Re: Komentarze - Minh - 03-07-2009 21:20

Wszyscy biorą napastników, a ja mam 2 najbardziej bramkostrzelnych pomocnikow 8) Kto mi da lepszego napastnika za Gerrarda? Big Grin


Re: Komentarze - paolo - 03-07-2009 21:35

Ja wziąłem pomocnika ^^


Re: Komentarze - Intel - 03-07-2009 21:36

Możesz wziąć mojego Helmesa <cwaniak> . Gerrard to bramkowy skarb dla drużyny. Pewnie odmówisz, ale sygnalizuję chęć wymiany, jakby co.


Re: Komentarze - Minh - 03-07-2009 21:41

No Helmes < Gerrard Wink Pomocnik, który strzela 16 bramek w sezonie to jak napastnik strzelający 25-30 Wink


Re: Komentarze - Intel - 03-07-2009 22:36

Niestety, tym bardziej że Helmes jest kontuzjowany, tak więc wymiana byłaby ogromnym plusem dla mnie, a ogromnym minusem dla Ciebie. Choć Helmes w formie to zawodnik wcale, wcale... Gdyby był cały czas w formie to spokojnie mógłby kandydować o miano najlepszego napastnika Bundesligi. Teraz zresztą też może, ale wyżej ceniony jest Grafite, Dzeko, Olić czy choćby Gomez.


Re: Komentarze - Lasq - 03-07-2009 22:43

Ty lepiej wybierz zawodnika bo zaśpisz i co będzie? A ja jutro po południu nie będę przy kompie, liczę że dojdzie do mnie przed wyjazdem. Chociaż pewnie w 8 godzin się wyrobie


Re: Komentarze - Intel - 03-07-2009 22:59

No niby tak, a z drugiej strony Zashi chce, by mógł mieć kolejkę po 18:00. Ryzyko. Szkoda, a więc trzeba dziś położyć się przed drugą. Szkoda. A wszystko przez to, że dziś, gdy chciał mi dać swoją listę zawodników do wybrania, do byłem na boisku i nie miałem włączonego GG. I w końcu mi nie przesłał.

E: Nie jestem poddenerwowany, po prostu stwierdzam fakt. A już za chwilę wybiorę.


Re: Komentarze - Lasq - 03-07-2009 23:15

Luz, żartuje przecież. Ja tam się jakoś wyrobię Wink