Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - robaldo - 15-08-2012 23:33

Mata napisał(a):robaldo - Clevuś
Napastnicy: Robin Van Persie (Arsenal FC), Pierre-Emerick Aubameyang (Saint-Etienne), Stefan Kiessling (Bayer Leverkusen), Alvaro Negredo (Sevilla), John Guidetti (Manchester City), Luis Suarez (Liverpool FC)
Pomocnicy: Nene (Paris Saint-Germain), Franck RIbery (Bayern Monachium)

Proszę mi to tam zmienić <cwaniak>


Re: Komentarze - Adis - 16-08-2012 09:32

Poczekaj czy testy medyczne przejdzie <niesforny>


Re: Komentarze - Jaroldz - 16-08-2012 09:52

Adis napisał(a):Poczekaj czy testy medyczne przejdzie <niesforny>

Jak Hargreaves czy Owen je przeszli, to van Persie też jakoś da radę Smile


Re: Komentarze - Mata - 16-08-2012 19:17

Jak nie będzie kompletu w wystawionych składach do piątku to chyba ubiję Tongue


Re: Komentarze - Zashi - 16-08-2012 20:34

KARTONick w innym temacie napisał(a):No, nikt nie ruszy dupy i nie napisze zanim sezon w pełni ruszy? :|


Ze swojej strony bardzo bym chciał mieć czas, aby móc robić filmiki czy inne rzeczy w ramach Piłkarzyków, ale po prostu nie mam czasu. Niedługo egzaminy poprawkowe, problemy z mieszkaniem na studiach, problemy rodzinne, podróże na linii miasto rodzinne <--> miasto studenckie, a do tego noga w gipsie! :/ Także sukces, że mogę posiedzieć przy kompie...


Re: Komentarze - Lasq - 18-08-2012 16:18

A Michu już 2 gole :O szkoda, że na ławie Sad


Re: Komentarze - KARTONick - 18-08-2012 19:50

Dempsey'a nawet w podstawowej "11" nie było, WTF?


Re: Komentarze - kaka - 18-08-2012 20:24

Przyszłość Dempseya w Fulham jest nadal niepewna, dlatego też nie wystawili go do pierwszego składu.
Sam zawodnik poprosił o zgodę na transfer. Podobna sytuacja jak z Luką w Tottenhamie.


Re: Komentarze - Hubson - 18-08-2012 22:19

Hmm tylko ja popełniłem błąd amatora wystawiając gracza z ligi włoskiej po mimo, że Ci grają puchar a nie ligę?? Czy to nie ma znaczenia ;>?


Re: Komentarze - Tomek91 - 18-08-2012 22:21

Ma, rok temu tak się załatwiłem kilka razy Wink Pierwsza kolejka i lipa w wykonaniu mojego teamu - 0 bramek i zlolowany Tum :x


Re: Komentarze - Zashi - 19-08-2012 13:10

Już wróciły uczucia z poprzedniego sezonu, z powodu wystawionego składu. Asygnowałem go gry Limę zamiast Ba, a oczywiście gracz Newcastle strzelił gola. :lol:


Re: Komentarze - RedLucas - 19-08-2012 13:14

Mi za to Bastos wczoraj strzelił xD Ale może dziś Pastore jebnie hat-tricka, to nie będzie mi żal <niesforny>


Re: Komentarze - Jaroldz - 19-08-2012 15:30

Zashi napisał(a):Już wróciły uczucia z poprzedniego sezonu, z powodu wystawionego składu. Asygnowałem go gry Limę zamiast Ba, a oczywiście gracz Newcastle strzelił gola. :lol:

Zlatan Ci dzisiaj nie zagra Smile . Kontuzję ma.


Re: Komentarze - Almatziol - 19-08-2012 17:00

Tymczasem Tevez strzelił bramkę, Ljuboja dorzucił dwie i jeśli Ronaldo nie strzeli jakiegoś hat-tricka to będzie pierwsza sensacja w tym sezonie Wink


Re: Komentarze - Kosma - 19-08-2012 20:28

<hahaha> :lol: 4:0 z Liverpoolem (póki co, bo jeszcze Xavi gra). <hahaha>

U mnie Bony na 0, ale Fernadon't Scores i Benzema również jajo, więc będzie dobrze 8-)