Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Lasq - 19-08-2012 21:13

No, no nasz forumowy Liverpool ruszył z kopyta. Czyżby to miał być ich sezon?


Re: Komentarze - Mata - 19-08-2012 23:27

Jak Ljuboja będzie tak ładował bramy, to może przeciwko mi zawsze <niesforny>



[Obrazek: 581157_434113119964987_1763646605_n.jpg]


Re: Komentarze - KARTONick - 20-08-2012 09:21

Ja jebie, Kierżakowa znów nigdzie nie było...
Karzeł oczywiście 2 bramki... Jak Jelavic dziś strzeli to chyba zabije.
A no i Altidore <3


Re: Komentarze - Zashi - 20-08-2012 16:17

Hue hue hue, a FC Liverpool gromi. Hue hue hue. Składak faworytem do tytułu.


Re: Komentarze - Hubson - 20-08-2012 17:34

Zwycięstwo w debiucie. I grając w dwójkę a nie w trójkę. Dobre złego początki coś tak czuję Smile


Re: Komentarze - Adis - 21-08-2012 00:05

tabela (downingi na czele <ściana> ), a także tabela archiwalna z poprzedniego sezonu. Z 10/11 nie udało się niestety znaleźć.


Re: Komentarze - Almatziol - 21-08-2012 09:22

A mam pytanie co do tabeli? Jaka jest kolejność decydująca przy miejscu w tabeli? Nie jest tak, że przy równej liczbie punktów, potem decydują bramki strzelone, później bramki stracone, a nie różnica bramek? Bo kilka przetasowań by było w tabeli...


Re: Komentarze - Adis - 21-08-2012 10:21

Masz rację, ale to się zweryfikuje dopiero na koniec sezonu, ta tutaj jest tylko orientacyjna, gdzie skrypt automatycznie ją generuje na trochę innych zasadach od przyjętych w naszej lidze.


Re: Komentarze - Mata - 21-08-2012 17:05

Ja wiem gdzie jest moje miejsce bez tabeli :lol:

Krzysiu super robota w sali konferencyjnej!


Re: Komentarze - KARTONick - 21-08-2012 18:44

Oj to będzie moja kolejka :twisted:
Altidore z Heerenveen, wprawdzie ostatnio zespół ten zremisował z Feyenoord'em, ale i tak Jozy coś strzeli(w ogóle w spotkaniach Heerenveen dużo strzelają eheh). Cavani debiut z Palermo :twisted: Czyli czas na następne gole mmm...
No i mój pomocnik vs. Borussia M'Gladbach. Nie oczekuję od Niego gola, ale jak strzeli to sprawi mi miłą niespodziankę Wink

Ważne, że nie mam bólu głowy o Kerzakhova. No i gram z Red Łódź :mrgreen:


@E:
Cytat:Gdy obaj zawodnicy oddawali pokłon u stóp szejka Adisa, ten nakazał podnieść głowę Leo Messiemu i ogłosił, iż w podzięce za dokonany w niedzielę czyn, ofiaruje mu w wieczyste posiadanie złoty bidet. Argentyńczyk nie był przygotowany na tak wielką łaskę i zanim zdążył żarliwie podziękować, zemdlał. Arabski magnat uznał to za despekt i w ramach rekompensaty rozkazał wychłostać Andy'ego Carrolla.

Aaaa padłem, ahahahahahahah mistrz :mrgreen:


Re: Komentarze - Mata - 21-08-2012 19:44

ja liczę wreszcie na gole, ba może nawet na wyrównanie bilansu bramkowego <rotfl>

a na serio CR musi coś wreszcie ukuć, Valencia to jednak nie ogór klękający przed Realem na kolana, do tego Porto ostatnio 0-0 czyli... czas na Hulka Wink


Re: Komentarze - Adis - 21-08-2012 21:51

<modli się o transfer Dempseya>


Re: Komentarze - Almatziol - 21-08-2012 21:57

Mata napisał(a):ja liczę wreszcie na gole, ba może nawet na wyrównanie bilansu bramkowego <rotfl>

Ja jednak mam nadzieję, że bilans jeszcze Ci się trochę pogorszy, a nie wyrówna <cwaniak>

Adis napisał(a):<modli się o transfer Dempseya>

A ja Llorente...


Re: Komentarze - Kosma - 22-08-2012 23:29

@Mata, @Kartonick
Dzięki Smile Miło, że się podoba. Mam nadzieję, że nie wykoszę/wykosiłem prasowej konkurencji Tongue
Już jutro NCzas przed drugą kolejką :mrgreen:

Co do maskotki nie tylko LZSu, ale i całej ligi - Carroll na pewno nie pójdzie do WHU, a w LFC ponoć czeka go grzanie ławy :>


Re: Komentarze - Almatziol - 23-08-2012 13:39

Jeszcze co do "naszego" Liverpoolu to myślę, że dobrze by było, żeby przy każdej kolejce było przy tym kto z kim gra, dopisać jeszcze kto wystawia w tej kolejce skład Liverpoolu żeby się nie zgubić.
Teraz chyba RedLucas ma wystawić skład.