Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - robaldo - 25-10-2013 15:44

Nie, dbając o dobrą reputację zespołu pani prezes chce uniknąć podejrzeń o nepotyzm, dlatego nie zdecydujemy się na taki krok.


RE: Komentarze - Zashi - 25-10-2013 17:18

Ponieważ robaldo zmienia nazwę teamu w trakcie sezonu, to musi być kara. Krix tam już proponował. Ja bym dołożył walkower w najbliższym meczu. NIE ma znaczenia, że najbliższy mecz zespół robaldo gra ze mną. Big Grin


RE: Komentarze - Intel - 25-10-2013 19:25

Krix napisał(a):Komisja Kontroli Ligi Piłkarzyków Redcafe zwraca się z zapytaniem do Prezydium Ligi w kwestii formalnej o podjęte działanie w sprawie nieuzgodnionej zmiany nazwy zespołu w trakcie trwania sezonu. Komisja sugeruje karę dwóch minusów reputacji i odjęcie 6 punktów w tabeli ligi.

Zapytanie przyjęte, sugestia wzięta pod rozwagę. Efekt - kara minusa reputacji wymierzana przez Komisję Kontroli natychmiast oraz 3 ujemne punkty w tabeli w zawieszeniu w razie ponownej chęci zmiany nazwy w tym sezonie. Wyrok podlega odwołaniu.


RE: Komentarze - robaldo - 25-10-2013 20:07

Dobra to się odwołuję. Argumentuję to tym, że prawo nie działa wstecz, a po drugie po starej Luroinowej znajomości nie wlepisz mi chyba Intel minusa Wink


RE: Komentarze - Intel - 25-10-2013 21:07

Ech, upartyś. Wink Odwołanie uwzględnione, ewentualny minus ze strony Krisa nie uzyska mandatu Prezydium Ligi, ale punkty w zawieszeniu pozostają - chyba nie myślisz, że będzie mi się chciało trzeci raz zmieniać terminarz? Big Grin

A z tą starą Luroinową znajomością nie przesadzaj - ja już dobrze pamiętam, jak wypiąłeś się na mnie przed turniejem 2v2. Big Grin


RE: Komentarze - robaldo - 25-10-2013 21:24

Intel napisał(a):punkty w zawieszeniu pozostają - chyba nie myślisz, że będzie mi się chciało trzeci raz zmieniać terminarz? Big Grin

Spoko, spoko Big Grin

Intel napisał(a):A z tą starą Luroinową znajomością nie przesadzaj - ja już dobrze pamiętam, jak wypiąłeś się na mnie przed turniejem 2v2. Big Grin

W sumie to już o tym zapomniałem, ale jak teraz pomyślę na rzecz kogo, to aż mi wstyd Tongue


RE: Komentarze - Kosma - 26-10-2013 22:30

Neymar... Robin...


RE: Komentarze - Intel - 27-10-2013 12:17

Mogłeś wziąć Darka Kantora zamiast Kuyta. Big Grin

A ja dalej nie wiem, jakim cudem udało mi się wziąć Sturridge'a w ostatniej kolejce draftu. Smile


RE: Komentarze - Kosma - 27-10-2013 19:48

Nie miałem kiedy, ale miałem właśnie pisać wniosek o uznanie wykładni, iż 4 liga podkarpacka to też liga polska.


RE: Komentarze - Kosma - 03-11-2013 19:46

Liga jest nudna, Antyfutbol zaczął orać puchar!


RE: Komentarze - Zashi - 03-11-2013 22:19

Mam nadzieję, że Intel tam rozpisze kolejkę Pucharową, bo jakoś nie mam kiedy. Sad


RE: Komentarze - Intel - 03-11-2013 23:10

Zrobione, rozpisane - następny puchar dopiero za trzy tygodnie, do tego czasu odbędzie się ostatnie losowanie PP z udziałem dotychczasowych przegranych, organizowane, oczywiście, przez naszego Krixa. Big Grin

I w ogóle denerwuje już mnie ten Undermine i jego Lewandowski - trzeci raz przerżnąłem przez takąż żelazną trójkę od tego samego jegomościa. W związku z tym zgłaszam propozycję zmiany w regulaminie, od rundy wiosennej - w razie, gdy zawodnik jest wystawiony w składzie w obu rozgrywkach, skład jest anulowany nie tylko w pucharze, ale i w lidze.


RE: Komentarze - Zashi - 04-11-2013 23:57

(03-11-2013 23:10)Intel napisał(a):  W związku z tym zgłaszam propozycję zmiany w regulaminie, od rundy wiosennej - w razie, gdy zawodnik jest wystawiony w składzie w obu rozgrywkach, skład jest anulowany nie tylko w pucharze, ale i w lidze.

Osobiście jestem w 100% na tak. Ktoś sprzeciw? :>


RE: Komentarze - Kosma - 05-11-2013 00:13

Tak.

I do większości: pobudka! Patrzcie, ile osób wystawiło składy na ostatnią fazę pucharu!


RE: Komentarze - KARTONick - 05-11-2013 19:59

Zjebałem, po raz kolejny, wiem. Tyle że mam problem, bo kolejny raz jak głupi wszedłem ślepo w ligę ze strony startowej i w komentarze. Sad

Znowu oklep w lidze, jak żyć? Huh
A, przepraszam, już wiem.