Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - Zashi - 06-11-2013 23:11

Tylko mi tabela nie działa?


RE: Komentarze - RedLucas - 07-11-2013 10:23

Nie tylko. Nie mogę zobaczyć mojego zespołu goniącego lidera Sad


RE: Komentarze - Intel - 07-11-2013 14:08

Mi wszystko śmiga, choć przyznam, że Tabelkownik miewa momenty zwiechy i parę razy w tym sezonie wejść się tam nie dało.


RE: Komentarze - RedLucas - 25-11-2013 00:02

O kierwa, nie miałem pojęcia, że ja jeszcze gram w pucharze. Sory panowie, nawet tam nie zajrzałem Sad


RE: Komentarze - Intel - 25-11-2013 00:30

Carlos Vela! Smile Z mojej strony ładna kolejka, 6 goli w najodpowiedniejszych proporcjach, i aż jestem ciekaw, jak to wygląda w tabeli - niestety, Tabelkownik ostatnio częściej nie działa niż nie działa i przy pierwszej lepszej sposobności rozpocznę prowadzenie ogólnej tabeli (bez szczegółowych wyników) w Excelu.

Natomiast martwi mnie frekwencja - 5 osób nie wystawiło składu, a już samego siebie przeszedł Redzio ( Wink ). Co gorsza, nie wiem, co będzie, jeżeli nie uda się rozstrzygnąć meczu Duska z Undermine'em. Nie spodziewam się wystawienia przez nich składu - w takiej sytuacji jako rezerwowych policzymy całość składu ligowego, potem całość składu ogólnego, a gdyby i tu nie pojawiło się rozstrzygnięcie, to chyba konieczne będzie przeprowadzenie trzeciego, a może nawet czwartego meczu na tych samych zasadach w ramach dogrywki.


RE: Komentarze - Kosma - 25-11-2013 01:15

Trzeba ich będzie "wypierdolić dyscyplinarnie".


RE: Komentarze - Almatziol - 06-12-2013 21:16

Ciężko będzie obronić tytuł skoro w kolejce dostępnych mam 3 (trzech) zdolnych zawodników do gry i to samych napastników. Z czego jeden gra zupełnie poniżej oczekiwania i w sumie nawet w klubie gra mało. Tych dwóch to w sumie mam nadzieję, że chociaż będzie grało, żeby jakieś szanse były.
Na szczęście chociaż Krix wyszedł z pomocną dłonią i wystawił pipkę, która nie gra w weekend, bo hiszpańska liga pauzuje i grają tam teraz puchar...
Oj ciężko, ciężko...


RE: Komentarze - Intel - 06-12-2013 23:06

Taki okres niestety, u mnie zdrowi są jedynie Payet i Benteke, z czego obaj są w tragicznej formie strzeleckiej, a pierwszy w dodatku już zagrał (i nie strzelił). Do tego Costa, który strzela raz na ruski rok, Finngobongo, który "może" zagra, pauzujący Vela oraz trzech kontuzjowanych. I jak tu sklecić skład na ligę i puchar?


RE: Komentarze - RedLucas - 09-12-2013 17:38

Aj! Strata lidera Sad Ale nie na długo!


RE: Komentarze - Intel - 09-12-2013 17:48

Redziu, ty tam lepiej kombinuj, co zrobić w Pucharze, bo jakimś cudem zremisowałeś z Matą, który ani razu nie wystawił składu i za tydzień grasz dogrywkę o awans do dalszej fazy. A wystarczyło wystawić w tym tygodniu rezerwowych... Big Grin


RE: Komentarze - RedLucas - 09-12-2013 18:05

Nie wiem o co chodzi z tymi rezerwowymi, jakoś przegapiłem ten moment xD


RE: Komentarze - Intel - 09-12-2013 18:33

Wystarczyło w poprzednich sezonach dochodzić do dalszych faz... Tongue Rezerwowi są po to, żeby w razie remisu w dwumeczu rozstrzygnąć, kto przechodzi dalej bez dodatkowego meczu, i są oni wystawiani w kolejności (mogą tam być zawodnicy wystawieni w lidze), by potem odbywało się coś w rodzaju karnych w trybie "sudden death". Ty z Matą zremisowałeś, Ty wystawiłeś skład, on - nie, ale obaj nie wystawiliście rezerwowych. Wziąłem więc pod uwagę Wasze składy ligowe: remis 1:1, potem resztę składu wybranego w drafcie: remis 0:0.

Krótko mówiąc - jak w czwartek/piątek będziesz wystawiał skład na dogrywkę, pamiętaj, żeby oprócz podstawowego składu, wypisać rezerwowych (w kolejności) w razie, gdybyś ponownie zremisował z Matą.


RE: Komentarze - RedLucas - 09-12-2013 20:47

Okej, rozjadę go!


RE: Komentarze - Zashi - 22-12-2013 00:30

Nie wiem aktualizował kolejkę, ale chciałbym coś obgadać. Bayern gra we wtorek AKTUALNĄ kolejkę Bundesligi. Następna zacznie się w środę, a Bayern mecz z następnej kolejki zagra w sobotę. Z tego powodu uważam, że powinienem mieć dopuszczonego do gry Mandzukica.


RE: Komentarze - Intel - 22-12-2013 00:43

Mógłbyś podać link do terminarza, z którego korzystasz? Oficjalna strona Bundesligi mówi, że następny mecz (z następnej kolejki) Bayern zagra 24 stycznia, a ten zaległy z obecnej - 29 stycznia. O meczach w Wigilię nie ma nigdzie mowy. Zresztą nawet gdyby, i tak nigdy nie braliśmy pod uwagę meczów wtorkowych ani czwartkowych, a zarówno w terminarzu, jak i informacjach o kolejce jest napisane, że bierzemy pod uwagę mecze rozegrane w dniach od 20 do 23 grudnia.