Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - Intel - 25-02-2014 17:29

Nie przepisałem dat z terminarza - pierwszy mecz za dwa tygodnie, drugi za trzy.

Cytat:7-10 marca:
I: 17-18

14-17 marca:
II: 17-18



RE: Komentarze - Almatziol - 07-04-2014 19:32

Z racji przedłużającej się nieaktywności strony z tabelą, stworzyłem coś na jej wzór.

[Obrazek: ionh.jpg]

Jak będą dzisiaj o znośnej porze kompletne wyniki tych dwóch obecnych kolejek, to też zrobię od razu aktualizację.


RE: Komentarze - robaldo - 07-04-2014 19:55

Alma dałbym Ci punkta reputacji, bo już miałem pisać, czy ktoś nie ogarnąłby tabeli, ale chyba mi 3 punkty zabrałeś Big Grin


RE: Komentarze - Almatziol - 07-04-2014 19:59

Oczywiście masz rację, doliczone jest u mnie już, jakiś błąd musiał się wkraść. Jak zaktualizuję tabelę, to już je będziesz miał. Sory i dzięki za zwrócenie uwagi.


RE: Komentarze - robaldo - 07-04-2014 20:13

Nie no daj spokój, dobra robota Smile


RE: Komentarze - Intel - 07-04-2014 22:29

Proponuję zamieścić Almatziolową tabelę w nowym poście w temacie dot. tabeli - unikniemy w ten sposób pośredników i Almatziol od razu będzie mógł podmieniać aktualną tabelę w widocznym miejscu (o ile tabelkownik nie zmartwychwstanie). Smile


RE: Komentarze - Almatziol - 08-04-2014 12:22

Zaktualizowaną tabelę wrzuciłem już do odpowiedniego tematu.

A tak na nią spoglądając doszedłem do wniosku, że gdybym ostatnio tak nie kombinował ze składem w pierwszej podwójnej kolejce i zostawił Toure w składzie na obie kolejki, a w ostatniej kolejce pucharu, gdybym go odpuścił ten puchar, to miałbym 4 punkty więcej i mogłoby być jeszcze bardziej ciekawie w czubie.


RE: Komentarze - RedLucas - 17-04-2014 08:38

Kurwa, co za spisek ligi przeciwko Sępom. Grać podwójną kolejkę, kiedy nie mogą zagrać Cavani, Paixao, Meier i Isco :/


RE: Komentarze - Intel - 17-04-2014 23:50

Prawdę mówiąc, to liga spiskuje przeciwko całej czołówce, włącznie z prezydium - kontuzje Benteke i Sturridge'a oraz brak meczu Lacazette'a i przede wszystkim Finngobongo to nie są sprzyjające okoliczności. Big Grin W Pogoni także bez szału ze składem i w zasadzie cieszyć się może tylko Almatziol. Smile Nie ogarnąłem po prostu odpowiednio wcześnie, że nie grają w ten weekend holenderska i polska.


RE: Komentarze - Almatziol - 19-04-2014 07:40

Ja mam się cieszyć? Ronaldo kontuzja, Toure kontuzja, Ibisevic i Cvitanich ostatnio poza skłądem u siebie. I zostaje mi tylko czwórka którą mogę grać, w tym dwóch pomocników. Podstawowy napastnik i pomocnik nie wiadomo kiedy nawet wrócą na 100% Może teraz a może po sezonie. A strzelać na oślep wystawiając zawodników którzy może zagrają jest bez sensu... Ja w ogóle całą rundę zimową nie mogę wybierać ze wszystkich. Cały czas kogoś brakuje... No może poza jedną czy dwoma kolejkami...


RE: Komentarze - Intel - 20-04-2014 00:31

Miałem na myśli to, że z czołówki najmniej stracisz na terminie podwójnej kolejki (a więc teoretycznie najwięcej zyskasz w kontekście walki o tytuł), bo i tak możesz wystawić niemal ten sam skład, co w poprzednich kolejkach - nikt nie wypadł Ci nadprogramowo.


RE: Komentarze - Almatziol - 20-04-2014 10:11

Wystawiam tych bo innych nie mam, a okazało się, że i Griezmanna w składzie nie było. Ale teraz wiem o co Ci chodziło, bo faktycznie jeśli chodzi o tą konkretną kolejkę, to jest ten sam skład co ostatnio.
A co do wyników, to Danny mi bramkę strzelił, a jest skreślony...


RE: Komentarze - Kosma - 24-04-2014 18:24

Ramos kontuzja, van Persie kontuzja, Neymar kontuzja, Brożek gra kaszanę jak cała Wisła, Tevez na ławie, a Kałt się wystrzelał na samym początku sezonu.
Heldon odpoczywa od ligi.

Graj tu finał pucharu.


RE: Komentarze - robaldo - 24-04-2014 20:20

I to jeszcze z kim? Tongue


RE: Komentarze - Kosma - 24-04-2014 22:33

robaldo napisał(a):I to jeszcze z kim?

Moje całe pocieszenie i jedyna pociecha w tym.