Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - BFPropsy - 12-08-2014 09:23

No cóż, trudno. Postaram się znajomego zatrudnić do draftu


RE: Komentarze - Intel - 12-08-2014 10:25

Temat dodany, kanał otworzę jutro (są klienty przeglądarkowe, jakby co), grać będziemy prawdopodobnie w 7 osób, a więc po wybraniu przez wszystkich zawodników (może jeszcze w czasie draftu) dobierzemy skład 8. drużyny (pomysł na nazwę?). Terminarz wrzucę przez weekend, a ligę zaczynamy za tydzień.


RE: Komentarze - BFPropsy - 12-08-2014 12:50

Co do draftu, jak ma się sprawa z zawodnikami grającymi na skrzydle? Przykładem może być Memphis Depay. Na transfermarkcie ma przypisaną pozycję lewoskrzydłowego (left wing, Linksaußen), w piłkarzykach będzie on liczony jako pomocnik, czy napastnik?


RE: Komentarze - Almatziol - 12-08-2014 13:57

Depay, Position: Sturm - Linksaußen - napastnik
Kosecki, Position: Mittelfeld - Linksaußen - pomocnik

Liczy się to jaką ma pozycję główną, czyli Sturm albo Mittelfield, czyli napastnik albo pomocnik.
Dlatego bierzemy pod uwagę niemiecką oryginalną wersję, żeby nie było kwiatków w tłumaczeniu

Edit: W regulaminie do draftu widzę, że jest wpisana angielska wersja tej strony. Tam jest podobnie jak w niemieckiej wersji, więc też nie powinno być problemu. Liczy się ta pierwsza główna pozycja: Striker albo Midfield


RE: Komentarze - buri - 12-08-2014 20:21

Panowie, a nie da rady przesunąć na 21? Wink


RE: Komentarze - Intel - 12-08-2014 20:25

Ja nie mam nic przeciwko, nie wiem jak inni.


RE: Komentarze - RedLucas - 12-08-2014 21:26

Spoko.


RE: Komentarze - BFPropsy - 12-08-2014 22:33

Dla mnie super


RE: Komentarze - Almatziol - 13-08-2014 07:37

mi też pasuje


RE: Komentarze - Zashi - 13-08-2014 14:32

Może być, ale będę wybierał pierwszy, a nie szósty. Big Grin


RE: Komentarze - Zashi - 15-08-2014 20:14

Trzeba wybrać żelazne dla FC Random, bo Mr. Random chyba sam nie wybierze. Mogę to zrobić czy ktoś inny chętny? Smile


RE: Komentarze - Intel - 15-08-2014 21:53

Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Big Grin Możesz wybrać Żelazne, o tym, kto wybiera skład (wg kolejności z draftu, począwszy ode mnie) będzie się pisać już w odpowiednich kolejkowych tematach.


RE: Komentarze - Zashi - 22-08-2014 18:38

Chciałbym z tego miejsca pogratulować Zashiemu, który już w pierwszej kolejce wystawił zawodnika, który jest kontuzjowany! Big Grin

Jak nie wygram dwoma zawodnikami, a niewystawieni strzelą, to już nigdy nie będę się uczył języka ukraińskiego.


RE: Komentarze - Almatziol - 22-08-2014 18:50

Ale miałeś w kim wybierać Wink
Mi było ciężko znaleźć 3 zawodników, którzy na pewno zagrają. Ibra kontuzja, Reus wraca albo i nie po kontuzji, włoska liga jeszcze nie gra, Lukaku i Wijnalduum grają przeciw mocym klubom, wystawiłem Rondona i Quintane którzy ostatnio byli odpowiednio rezerwowym i "trybunowym". Więc i tak masz duże szanse Wink A który jest kontuzjowany?


RE: Komentarze - Zashi - 22-08-2014 19:20

(22-08-2014 18:50)Almatziol napisał(a):  A który jest kontuzjowany?

Teodorczyk.

...ale z niewystawionych napastników to Artem Dzyuba kontuzjowany, Dario Cvitanich ostatnio nie grał (nie wiem czemu, może też kontuzjowany), a Memphis Depay gra w swoich PSV na wyjeździe przeciwko Ajaksowi. Mógłbym wystawić pomocnika zamiast drugiego napastnika, ale Olcan Adin nie gra (liga turecka), a Juan Mata nie zagrał genialnego meczu z Łabędziami. Undecided

~EDIT:
A nie mówiłem?! Dzyuba dwa gole sadzi. :|

~EDIT 2:
Depay gol. :|

~EDIT 3:
Niewystawiony Mata strzela.