Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - BFPropsy - 24-08-2014 18:53

Z całym szacunkiem, ale ten józek Teo i tak by nie ukłuł.
Szczęśliwie dla Lecha, że odchodzi i to za całkiem niezłą kasę Smile


RE: Komentarze - Zashi - 25-08-2014 23:03

Wystawione trójka:
- Gareth Bale: zero goli
- Pierre-Emerick Aubemayang: zero goli
- Łukasz Teodorczyk: zero goli

Niewystawiona trójka:
- Juan Mata: jeden gol
- Memphis Depay: jeden gol
- Artem Dzyuba: dwa gole

[Obrazek: Pokerface.jpg]


RE: Komentarze - Almatziol - 26-08-2014 08:39

Mówiłem, że masz w kim wybierać, a okazało się, że kogo ja bym nie wybrał, to i tak tyle samo bramek bym strzelił... całe zero.


RE: Komentarze - Zashi - 27-08-2014 10:28

Teodorczyk poszedł na Ukrainę, a więc wybiorę sobie innego grajka i podam w tym temacie jeszcze dzisiaj. Smile

~EDIT:
Oczywiście zapomniałem podać kogo biorę za Teodorczyka. Big Grin Wybieram Fabio Quagliarellę z FC Torino. Smile


RE: Komentarze - robaldo - 18-09-2014 14:49

Dałoby radę, gdyby ktoś uzupełniał tabelę w miarę na bieżąco? Bo z pewnością wielu użytkowników chciałoby sprawdzić, kto jest teraz liderem Big Grin


RE: Komentarze - Intel - 18-09-2014 19:07

Za każdym razem, kiedy akurat chciałem uaktualnić, tabelkownik był martwy, więc odkładałem na później, a potem zapominałem. Dzisiaj to zrobię Tongue


RE: Komentarze - Zashi - 19-09-2014 21:19

(19-09-2014 18:47)RedLucas napisał(a):  Mam nadzieję, że uznacie Wink

Nie widzę problemu, ponieważ ani jeden Twój zawodnik zaczął grać, gdy napisałeś posta. Chyba, że jakiś uczestnik ma z tym problem. :>
awodnik zaczął grać, gdy napisałeś posta. Chyba, że jakiś uczestnik ma z tym problem. :>


RE: Komentarze - robaldo - 22-09-2014 13:41

4 mecze, 12 punktów i tylko 1 stracona bramka! W obliczu tego, że gram systemem bez bramkarza i obrońców szczególnie ostatnia rzecz jest godna podkreślenia. Być może LvG powinien częściej podglądać naszą ligę Tongue


RE: Komentarze - Almatziol - 22-09-2014 16:10

Tylko jedna stracona bramka właśnie Tongue W tej kolejce to wszyscy z mojej drużyny strzelali oprócz tych co wystawiłem... Rondon 3 bramki, Destro bramka, Lukaku też. Jeszcze niech Quintana dzisiaj strzeli, to już w ogóle... W tym sezonie to jestem mistrzem lolowania zawodników... Strzelają tylko ci, których nie wystawiam... Ibrahimovica też raz nie wystawiłem gdy strzelił hat-tricka. PO-RAŻ-KA :/


RE: Komentarze - Almatziol - 01-10-2014 15:13

Quintana odszedł do Arabów, więc nową gwiazdą i miejmy nadzieję zbawcą Korf Utd FC zostaje pomocnik Olcay Sahan z Besiktasu.


RE: Komentarze - Almatziol - 24-10-2014 17:29

BFPropsy wystawiłeś 2 zawodników z ligi rosyjskiej, a to jest niedozwolone. Jeśli tak zostanie, to skład będzie anulowany.

A tak przy okazji wiadomo co z tabelą? Bo znowu ta strona nie działa...


RE: Komentarze - robaldo - 24-10-2014 17:46

Intel napisał(a):DPFI
Heniek Mychitarian - Cristiano Ronaldo, Hulk

Heniek Mysitaran bym proponował Tongue


RE: Komentarze - Intel - 24-10-2014 17:51

Różne kombinacje próbowałem i nie strzelał, to może tym razem... Tongue A zresztą - Mychitarian to prawidłowa transkrypcja z ormiańskiego, więc bez czepiania się. Big Grin

Co do tabeli - sam nie wiem, czas chyba pomyśleć nad migracją, bo tabelkownik umiera nazbyt często. Jak ktoś ma jakieś propozycje, mogę rozważyć.


RE: Komentarze - robaldo - 24-10-2014 17:53

Intel napisał(a):A zresztą - Mychitarian to prawidłowa transkrypcja z ormiańskiego, więc bez czepiania się.

No właśnie zobaczyłem to po tym jak napisałem ^^ Ale Mysitaran fajnie i tak Big Grin


RE: Komentarze - Almatziol - 24-10-2014 19:55

No to jeśli rozważamy migrację, to w międzyczasie mogę prowadzić tabelę, tak jak to było pod koniec zeszłego sezonu jeśli nie będzie Wam przeszkadzała tabela w excelu. Bo ostatnio miałem chwilę, to tak dla siebie zrobiłem. Akurat było to po 7 kolejce, więc pierwszej rundzie i co ciekawe, tylko dwie pierwsze drużyny mają dodatni bilans bramkowy Big Grin