Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - Zashi - 30-08-2015 21:32

Druga kolejka zamknięta. Na mistrza idzie zespół z Anfield.


RE: Komentarze - Almatziol - 01-09-2015 12:54

Tabela i strzelcy zaktualizowani.

Czy możemy zrobić jakieś transfery między sobą albo zmienić choćby jednego zawodnika na innego? Bo transfery z końca okienka trochę namieszały...


RE: Komentarze - Intel - 01-09-2015 13:16

Oczywiście, nie otwierałem specjalnego tematu (bo ostatnimi laty rynek raczej nie funkcjonował), ale do końca tego tygodnia można robić transfery między sobą. Potem ostatecznie ogarnę składy, uwzględniając zmiany drużyn (np. Gajosa Smile ).

Co do zmiany zawodnika na innego bez jego uciekania poza strefę - cóż, przed sezonem zgodziłbym się na wprowadzenie takiej nowinki (i, jeżeli za rok też się uda zebrać min. tych 7 graczy, spokojnie można coś takiego zrobić), ale teraz, niejako po fakcie, IMO nie ma takiej opcji.


RE: Komentarze - Almatziol - 01-09-2015 13:55

Z tym drugim to tylko tak głupio rzuciłem, bo wiedziałem, że się nie da i nawet nie brałem pod uwagę, że takie coś będzie można kiedykolwiek zrobić...


RE: Komentarze - Zashi - 13-09-2015 21:50

Oscar Cardozo raczej nie strzeli czterech goli, a więc można powiedzieć, że kolejka zakończona.

FC Poznań United gra dobry sezon! Dwie wygrane i jeden remis! Nie to co inna drużyna z Poznania...


RE: Komentarze - Almatziol - 16-09-2015 10:56

Tabela i strzelcy zaktualizowane.

Nie wiem skąd Robaldo umieścił w swoim składzie Gotzego? Ominęło mnie coś czy jakąś karę mu nakładamy? Big Grin

Co do drużyny FC Poznań United to patrząc na tabelę, wyniki i poszczególne kolejki, to grają bardziej szczęśliwy sezon niż dobry Wink ale szczęście też trzeba mieć, także gratuluję.


RE: Komentarze - RedLucas - 16-09-2015 10:59

Almatziol napisał(a):Nie wiem skąd Robaldo umieścił w swoim składzie Gotzego? Ominęło mnie coś czy jakąś karę mu nakładamy?
Nakładamy.


RE: Komentarze - Intel - 16-09-2015 19:49

Gotzego zauważyłem (zresztą Robak sam się przyznał w sobotę na shoucie), ale że Zashi podliczał - jakoś zapomniałem coś z tym zrobić. Generalnie nie jestem przekonany do decyzji, bo:
a) można to potraktować jak wystawienie złego składu, np. jak przy 2 zawodnikach z jednej ligi czy powtórzeniu zawodnika z pucharu = anulowanie składu,
b) były dwa przypadki, że ktoś od zimowego draftu do końca sezonu jechał na żelaznej trójce. Tomek91 miał dwóch zawodników z jednej ligi po czyimś tam transferze zimą i skład był non stop anulowany, a bodaj Adis pozbył się kiedyś kontuzjowanego Falcao w zimowym drafcie, a potem nagle zniknął i nie zmienił trójki (Falcao więc dalej był wystawiany) - decyzją grona piłkarzykowego wystawialiśmy po prostu dwuosobowy skład.

Tutaj ze względu na fakt, że robaldo sam wystawił Gotzego byłbym skłonny raczej trójkę zbanować, ale poddaję pod głosowanie. Na razie 2:0 dla bana. Smile


RE: Komentarze - robaldo - 16-09-2015 19:51

Nie żebym straszył, ale jak zbanujecie wycofam się z ligi Tongue


RE: Komentarze - Intel - 16-09-2015 19:57

Co to za szantaż? Trzeba było się do Eda zgłaszać, że poprowadzisz negocjacje z de Geą Tongue


RE: Komentarze - RedLucas - 16-09-2015 20:37

3:0 Big Grin


RE: Komentarze - allfanmu - 16-09-2015 21:13

Nie wiem o co chodzi, ale 4:0, bo lubię jednostronne wyniki. Big Grin


RE: Komentarze - Almatziol - 16-09-2015 21:13

Ja z tą karą zażartowałem tylko Wink skoro wystawia zawodnika którego nie ma w drużynie to sam się osłabia grając w 2...
Z drugiej strony Legia dostała w-o za występ nieuprawnionego zawodnika...
Jednak, jak dla mnie...
... 3-1

E: Myślę, że można to jakoś uregulować w regulaminie na przyszłość Wink


RE: Komentarze - Intel - 16-09-2015 21:37

Dobra, pooglądałem sobie trochę LM, poukładałem sobie regulamin w głowie i w sumie IMO jednak nie ma co szarżować - z obecnych zapisów regulaminowych można rozstrzygnąć tę sytuację i wyjaśnić poprzednie precedensy (czego nie będę robił, bo mi się nie chce). W każdym razie: "wyniki są ustalane na podstawie zdobytych bramek w meczach rzeczywistych przez piłkarzy, których posiadamy w drużynie" - co oznacza, że wyniku nie można ustalić na podstawie bramek zdobytych przez piłkarzy spoza drużyny; nie ma natomiast wzmianki o banowaniu składu tak jak w przypadku innych wykroczeń ws. składu. Sorry za zamieszanie. Wink


RE: Komentarze - RedLucas - 16-09-2015 21:42

Ja bym i tak zbanował, żeby się nauczył ;/