Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - Intel - 25-10-2015 00:44

Zwróciłem uwagę już na to wcześniej, ale założenie tematu odkładałem, odkładałem - aż przyszedł czwartek i wtedy już naprawdę było wszystko jedno. W każdym razie - zachęcam już do wpisywania się.

Co poza tym? Składy Robaka uznałem na czysto, skład buriego - dlatego, że spośród czterech jego zawodników, którzy już zdążyli zagrać, dwóch miał w Żelaznej na ligę, a pozostałych dwóch strzeliło po bramce (Zwoliński i Ziyech): a to nie rewanż przy dużej stracie z pierwszego meczu, by grać va bank.


RE: Komentarze - allfanmu - 26-10-2015 07:36

Pokonać robaka dwa razy w lidze - bezcenne.


RE: Komentarze - Zashi - 26-10-2015 22:29

Koniec kolejki w lidze i w pucharze.


RE: Komentarze - Zashi - 03-11-2015 10:05

Bramki w ostatniej kolejce zaktualizowane - mam nadzieję, że wszystko jest OK.


RE: Komentarze - Almatziol - 06-11-2015 13:35

Allfanmu wrzuć jak możesz jeszcze skład na puchar, bo zapomniałeś.

I odnośnie tych kolejek z pucharem - co jak ktoś wystawi skład tylko na ligę albo tylko na puchar, a w żelaznej na drugie rozgrywki ma wpisanego zawodnika którego wystawił w tych pierwszych? Anulowany jest skład tu i tu, czy tylko tam gdzie nie wystawił?

Bo drugi raz się zdarza w tym sezonie, że ktoś tak przeciwko mnie wystawia tylko jeden skład. Na szczęście i wtedy, i teraz żelazne mogą być wzięte pod uwagę, bo zawodnicy nie są zdublowani, ale kiedyś ta passa może się skończyć...


RE: Komentarze - Intel - 06-11-2015 18:18

Regulamin nakazywałby anulowanie składu w obu rozgrywkach i tak też chyba bym to zrobił - zresztą sama ta zasada narodziła się bodaj po tym, gdy dostałem łomot w lidze od kogoś, kto po zimowym drafcie zmienił ŻT tylko w lidze tak, że miał tam zawodnika z ŻT z pucharu. Oczywiście można by kombinować, ale IMO lepiej trzymajmy się zasady równości ŻT z normalnym składem - skoro nie ma żadnych kar za ich używanie, to łagodniejsze traktowanie w innym względzie nie trzymałoby się kupy.


RE: Komentarze - Almatziol - 09-11-2015 11:53

Przez przypadek zauważyłem, że nie została zaliczona bramka Jamesowi Rodriguezowi w ostatniej kolejce.
Nie jest to uwzględnione w nowej tabeli ponieważ nic by się w niej nie zmieniło. W tabeli strzelców natomiast jest ona już uwzględniona.


RE: Komentarze - Zashi - 02-03-2016 20:38

Czemu nie gramy? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


RE: Komentarze - Almatziol - 02-03-2016 20:58

Bo nie było draftu zimowego Wink


RE: Komentarze - Zashi - 02-03-2016 22:56

Zwalimy to na Ciebie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


RE: Komentarze - Almatziol - 08-03-2016 10:39

To jak będzie z tym draftem?


RE: Komentarze - RedLucas - 08-03-2016 11:03

Intel!


RE: Komentarze - Intel - 09-03-2016 17:10

No co, no co? Big Grin Przyznam - jakoś mi to wyleciało z głowy i o drafcie przypomniałem sobie dopiero w czwartek przed zaplanowaną pierwszą kolejką wiosenną i już mi głupio było przekładać (a i tak aktywność na forum znikoma; tak to sobie tłumaczyłem). Big Grin

Zatem - kontynuujemy? Jeżeli tak, to jeszcze dziś wieczorem otworzę temat z "odpadkami". Mamy do rozegrania jeszcze 5 kolejek pucharu i 13 kolejek ligi, przy ośmiu grających weekendach do końca sezonu. Możemy więc zrobić:
a) normalny sezon, z 5 podwójnymi kolejkami (nie jestem przekonany do łączenia ich z pucharem - na pewno nie więcej niż raz, i to przy finale),
b) poczekać jeszcze i zrobić krótki, 6-kolejkowy finisz w kwietniu i na samym początku maja; puchar normalnie,
c) dograć 6 kolejek w normalnym terminie i zrobić play-offy, np. wewnątrz pierwszej czwórki (możliwa unifikacja rozgrywek z pucharem - np. play-offy z finalistami Pucharu i brakującą ilością najlepszych w lidze),
d) dograć 6 kolejek w normalnym terminie i podzielić ligę, jak w Ekstraklasie (podział punktów na pół do dyskusji),
e) wyrzucić z ligi kogoś + FC Loserpool i dograć cały sezon z odpowiednią liczbą podwójnych kolejek (nie chce mi się teraz liczyć) w 6-drużynowym składzie.
f) coś jeszcze - słucham propozycji.


RE: Komentarze - Almatziol - 09-03-2016 20:54

Myślę, że dogramy te 6 kolejek normalnie bez podwójnych, do tego puchar też normalnie. A potem zobaczymy ile nam zostanie jeszcze czasu i ewentualnie zrobimy jakiś puchar dodatkowy na szybko (coś w stylu play-off albo puchar ligi)


RE: Komentarze - Almatziol - 12-03-2016 18:12

A kiedy draft?