Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



RE: Komentarze - Intel - 12-03-2016 18:56

Trudno ustalać termin draftu, skoro na razie jeszcze nikt nie zadeklarował, że weźmie w nim udział Tongue Ale w grę wchodzą wieczory od jutra do czwartku, przy czym ja proponowałbym poniedziałek lub wtorek. Liga Mistrzów czy inne sprawy nie są problemem, bo powinniśmy się uwinąć nawet w te 15 minut.


RE: Komentarze - RedLucas - 12-03-2016 20:15

Jebać draft, jedźmy z graniem, nie wiem, która opcja najlepsza, zbyt skomplikowane, wybieraj Intel. Jak będzie, tak będzie Wink


RE: Komentarze - Intel - 12-03-2016 21:26

No nie "jebać draft", bo muszę wymienić Hazarda (czy tam kogoś, musiałbym sobie przypomnieć mój skład Wink ) i załatwić sobie bramkostrzelnego pomocnika! Big Grin


RE: Komentarze - Almatziol - 13-03-2016 13:08

Draft musi być Wink
Ja proponowałbym wtorek albo środa wieczorem. W poniedziałek i czwartek kończę pracę dopiero przed 23. No chyba, że o tej godzinie chcemy robić draft ale wątpię.


RE: Komentarze - Intel - 13-03-2016 14:51

OK, to wtorkowy wieczór jest OK. Jak ktoś ma jakieś przeciwwskazania - śmiało, najwyżej jakoś rozbije się draft (dużo tego nie będzie).

E: Puchar dogrywamy normalnie; ligę - dogramy do końca trzeciej rundy z dwiema podwójnymi kolejkami w niepucharowe weekendy, co zostawi nam 4 weekendy, w tym jeden niepucharowy. W tym czasie dla graczy, którzy przez cztery najbliższe weekendy użyją żelaznej nie więcej niż raz (możliwe dzikie karty), zorganizuje się jakieś rozgrywki, dostosowane w formie i przebiegu do liczby uczestników. Wink Terminarz zaktualizowałem.


RE: Komentarze - Intel - 15-03-2016 23:40

Draft zrobiony i tylko jeden pick został do wzięcia - RedLucas, twój Jackson Martinez czeka na dodanie ligi chińskiej (co może by nastąpiło, gdyby kupili Rooneya Wink ).


RE: Komentarze - RedLucas - 16-03-2016 07:56

Aaa, kierwa ;/ To mogę go jakoś wymienić jeszcze?


RE: Komentarze - Intel - 16-03-2016 13:44

Jasne - dałbym znać wcześniej, ale draft ma prymat (a nie chciałeś uczestniczyć Wink ).


RE: Komentarze - Almatziol - 20-04-2016 14:44

Tabela zaktualizowana (chyba już końcowa). Strzelcy też uaktualnieni. Do tego wykresy podsumowujące sezon ligowy w temacie ciekawostki.

Puchar ciągle trwa, powodzenia wszystkim biorącym udział.

I na koniec - czy przewidujemy coś jeszcze oprócz dokończenia sezonu w pucharze? Jakieś play-offy czy mecze gwiazd?


RE: Komentarze - Intel - 21-04-2016 18:02

Dokończenie sezonu w pucharze i tak budzi moje wątpliwości (choć oczywiście się dogra), bo po tym, jak zostałem zgwałcony przez Ben Arfę, w finale spotkają się zapewne dwie drużyny-trupy. Smile Mamy za to cztery weekendy do końca sezonu i czterech graczy, którzy byli aktywni w rundzie wiosennej: mnie, Ciebie, Reda i allfana. Można w tym czasie spokojnie zagrać play-offy o puchar ligi w formie dwumeczu (z meczem także o 3. miejsce). Jeżeli są chętni - zapraszam do podania składu.

Zashiemu gratuluję oczekiwanego przez parę lat mistrzostwa i najlepszej defensywy w lidze. Wink


RE: Komentarze - RedLucas - 15-05-2016 18:59

No niemożliwe, że to przegrałem Sad Jakim cudem Chewy nie dał mi wina? Sad


RE: Komentarze - Intel - 15-05-2016 19:15

Trzeba było dobrać kogoś za Martineza, byłby jak znalazł za Costę Wink (swoją drogą, też żeś sobie duet wymyślił... Big Grin ).

Gratuluję Almatziolowi zdobycia Pucharu Ligi przez zwycięstwo w jednym z najbardziej emocjonujących piłkarzyków spotkań w naszych zmaganiach, i gratuluję także Redowi - to sztuka przegrać kolejny już finał strzelając 6 (lub - jak przed rokiem - 5) bramek. Smile

Gratuluję całej naszej siódemce odpowiedzialnej za to, że możemy wszyscy podnieść w górę Puchar Piłkarzyków w barwach FC Loserpool - miło w ten sposób kończyć sezon, a może nawet i całą historię piłkarzyków na RC. Osobiście definitywnie rezygnuję z organizowania kolejnych sezonów. Jeżeli ktoś chce się tego podjąć - zapraszam, mogę nawet pobawić się jeszcze raz w uczestnictwo, ale trochę mnie to już znudziło. Tak czy owak: dzięki. Smile


RE: Komentarze - Almatziol - 15-05-2016 19:23

Nie wierzę... Po wczorajszym dniu miałem nadzieję, że może jakimś cudem Kane coś strzeli i zbliżę się wynikiem ale po meczu Totków byłem pewien, że już po wszystkim.

Ale siadam przed chwilą sprawdzić wyniki i się denerwuję, że z 4 napastników, tych, których nie wystawiłem strzeliło bramki, a wystawieni dno. I tylko dla formalności sprawdzam Scarione, a tam - WOW!! Sprawdzam szybko kogo Red wystawił obok Suareza, a tu już są gotowe wyniki i zwycięstwo po karnych Big Grin

Finał pucharu ligi godny podsumowania całego sezonu (a może i niestety całej historii) Piłkarzyków. Wysoki wynik, wyrównane oba mecze, masakra... Gratulacje i podziękowania za ten dwumecz Red!

A puchar piłkarzyków wygrywa FC Loserpool. I jak to skomentować...?!


RE: Komentarze - robaldo - 15-05-2016 19:38

Ja też dziękuję może bardziej za całą historię naszej zabawy, bo w tym sezonie wiadomo jak było z mojej strony. W każdym bądź razie oficjalnie i nieodwołalnie rozwiązuję mój klub. Buenos Aires państwu Smile


RE: Komentarze - allfanmu - 15-05-2016 20:07

Jak się przegrywa ze mną raz za razem to się już nie chce grać co robak? Big Grin

A tak poważnie, to również dzięki za fajną zabawę. Jestem zadowolony ze swojego występu, bo jak na debiutanta było dobrze chociaż kilka razy a to nie zczaiłem zasad a mogłem też wybierać lepiej w drafcie.

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i podziękowania dla organizatorów. Smile