Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Adis - 19-04-2010 15:58

Gratulacje. Tongue


Re: Komentarze - Lasq - 20-04-2010 10:24

Gratulacje Czary!

A co do ligi to wszystko jeszcze otwarte mimo, że została jedna kolejka. O mistrzostwo biją się Śledzie z Zimną Wódką. Tym pierwszym do tytułu wystarczy wygrana w ostatnim meczu, drudzy muszą wygrać (najlepiej jak najwyżej) i liczyć na minimum remis w meczu Śledzi. O 3 miejsce natomiast walczą aż 3 zespoły (teoretycznie 4 ale FM United żeby sięgnąć po 3 lokatę musiałby wygrać z 10:0 i liczyć na porażki pozostałych 3 zespołów Tongue), które mają kolejno 48,48 i 47 punktów.

Warto zauważyć, że w minionej kolejce czołowe 5 zespołów tabeli zdobyło łącznie jedynie 2 punkty (w meczu pomiędzy sobą notabene, dzieląc się punktami)! Nikt nie chce wygrać?

PS. Nmz nie wiem czemu odpuściłeś tą kolejkę i nie wystawiłeś pełnego składu (Szkocka nie grała) bo byś miał spore szanse na mistrza. No ale nie narzekam bo przez to zachowałem szanse na 3 miejsce Wink


Re: Komentarze - Intel - 20-04-2010 11:05

Gratulacje!


Re: Komentarze - Pawlak - 27-04-2010 19:56

Mistrzostwo dedykuję Macie, który oddał mi Messiego za jakąś łajzę z Analu. :*


Re: Komentarze - Czary - 27-04-2010 20:41

Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim za te gratulacje za puchar. Wink

Wielkie dzięki!


Re: Komentarze - Mata - 28-04-2010 00:41

Pawlak napisał(a):Mistrzostwo dedykuję Macie, który oddał mi Messiego za jakąś łajzę z Analu. :*

jakaś cząstka mnie z pucharem, dobre i to <cwaniak>


Re: Komentarze - Pawlak - 30-04-2010 15:51

Kurwa, myślałem, że w zeszłym tygodniu graliśmy... :?


Re: Komentarze - Lasq - 06-05-2010 04:22

Cytat:Endeavour - FC Nikaragua 0:0
(Balázs Dzsudzsák - Robbie Keane, Diego Milito<<-->>---)

Robbie Keane strzelił w weekend (1 maja) gola w spotkaniu z Motherwell:

<a class="postlink" href="http://www.livesports.pl/detail/soccer.php?match=370103&gmt_offset=-7200&tab=1">http://www.livesports.pl/detail/soccer. ... 7200&tab=1</a>


Re: Komentarze - Zashi - 08-05-2010 22:18

Na następny sezon zasady takie same odnośnie pozostawienia jednego zawodnika i wystawiania trójek w Lidze i w Pucharze?Smile Można by to wczesniej obgadać Wink


Re: Komentarze - Miko - 08-05-2010 22:26

Piłkarzyka nie pozostawiamy, a regulamin co do ligi i pucharu, bez zmian.


Re: Komentarze - Mata - 11-05-2010 12:15

Po burzliwych debatach ostatnimi czasy zarząd klubu FC Nikaragua na czele z Mateuszem Bieńko postanowił zmienić nazwę zespołu. Głównym argumentem przemawiającym za zmianą okazał się nowy sponsor, producent napoi wyskokowych - Beer Money!
Dzięki zastrzykowi gotówki zespół będzie miał fundusze na pozyskanie najlepszych zawodników przed zbliżającym się okienkiem transferowym.

Podczas obrad omówiono poprzedni sezon i przedstawiono najbliższe cele. Oficjale niebyli zadowoleni z postawy zespołu. Dolna część tabeli w rozgrywkach ligowych była dla nich koszmarem, czary goryczy przelało odpadnięcie w półfinale pucharu. Władze nie zrzucają całej winy na trenera, wiedzą dokładnie o licznych kontuzjach i niedyspozycjach zawodników.

Zarząd jest jednak zdania, iż managerowi Macie należy dać kolejną szansę. Każdy pamięta premierowy sezon i walkę do ostatniej kolejki o mistrzostwo. Ten fakt przechylił szalę na korzyść obecnego trenera.

Manger zadeklarował całkowite poświęcenie wobec klubu i wyciągnięcie wniosków z ostatnich niepowodzeń. Kompletowanie składu będzie kolejnym ważnym egzaminem, jeśli zda go pomyślnie i wyprowadzi zespół na prostą kibice będą wniebowzięci.

Po zamknięciu okienka transferowego zarząd spotka się jeszcze raz by ocenić poszczególnych zawodników i wyznaczyć cele przed zbliżającym się sezonem.


Re: Komentarze - Adis - 11-05-2010 12:30

Mata napisał(a):Władze nie zrzucają całej winy na trenera
A czy te władze wiedzą o sprzedaży Messiego? <niesforny>


Re: Komentarze - Mata - 11-05-2010 13:35

Cicho.

Zostały popełnione błędy w przygotowaniach między sezonowych.


Re: Komentarze - Miko - 15-06-2010 22:48

Mało tych zgłoszeń do nastepnego sezonu.


Re: Komentarze - Foster - 24-07-2010 14:48

12 zespołów troszkę mało, ale co tam... Może to i lepiej. Poczekamy do końca lipca, potem będzie trzeba się brać do roboty.