Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Foster - 14-07-2011 13:09

A moze według tabeli wszechczasów? (tak wiem, bede dzięki temu wyżej) Można by ją wykorzystać, w końcu nie po to tyle czasu żeście poświęcili żeby ją zrobić. Wybierało by się w kolejności tak jak w tabeli, a nowi by dochodzili według zgłoszeń.


Re: Komentarze - kaka - 14-07-2011 14:35

Miało być według zeszłorocznej tabeli, a nowi mieli pójść pod losowanie...
Czemu mam być od razu degradowany na przed ostatnią pozycje? Dlatego, że zgłosiłem się parę minut po innych?
Trochę niesprawiedliwe.


Re: Komentarze - Mata - 14-07-2011 14:47

Można zrobić losowanie, żaden problem naprawdę Smile

Wydaje się, że będzie to lepsze rozwiązanie, ba zdecydowanie Wink

W głowie mam do przedyskutowania jeszcze byt żelaznych trójek, albo ograniczyć je np. do dwukrotnego użycia na rundę bądź też wywalić w pizdu. Mimo wszystko samo wystawianie składu oznacza, że kogoś choć trochę interesuje gra Wink


Re: Komentarze - Foster - 14-07-2011 14:56

Żelazna trójka musi być. Ja chce brać udział w zabawie, ale teraz wyjeżdżam do roboty i co? Nie będę tam miał neta i nie będę miał jak wystawiać składu.


Re: Komentarze - Jaroldz - 14-07-2011 15:20

Ja jestem za tym, aby wybierać skład według kolejności w tabeli minionego sezonu. Myślę, że to będzie najsprawiedliwsze rozwiązanie. Niech to będzie nagroda dla osób, które zajęły wysokie miejsce w tabeli. A nowe osoby według kolejności zgłoszeń.

Co Wy na to :?:


Re: Komentarze - RedLucas - 14-07-2011 15:25

Losowanie dla wszystkich, co będą się w to bawić w tej edycji :mrgreen:

Nie no, wiem, że troszkę nieuczciwie dla tych, co już się trochę bawią. Więc oni powinni wg tabeli, ale nowi koniecznie losowanie Wink


Re: Komentarze - Mata - 14-07-2011 15:29

Foster wiem dokładnie o Twoich planach, dlatego taki Redzio wystawiając swój skład mógłby robić,t o też za Ciebie. Jakiś tam kontakt byście mieli, centrum operacyjne FC Krowiarki w Niemczech, a wysłannik coacha pod Warszawą 8-)


<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://redcafe.pl/viewtopic.php?t=1925&p=110778#p110778">viewtopic.php?t=1925&p=110778#p110778</a><!-- l -->

zapoznać się, głosowac!


Re: Komentarze - Czary - 16-07-2011 08:05

Tabela wszechczasów jest tylko i wyłącznie do statystyk i nie widzę innej opcji jak wybieranie według kolejności z poprzedniego sezonu.


Re: Komentarze - Jaroldz - 16-07-2011 11:21

Tym bardziej, że byłoby to nieuczciwe wobec graczy, którzy przystąpili do zabawy dopiero w poprzedniej edycji lub dwie edycje temu, a zajęły w nich wysokie miejsca, a w tabeli wszech czasów byliby nisko.


Re: Komentarze - Mata - 17-07-2011 11:39

W głosowaniu czekamy jeszcze na rimasa i... Miko.

Wywalamy żelazne trójki (3)
Każdy gracz w rundzie może dwukrotnie użyć żelaznej trójki (4)
Wszystko zostaje bez zmian (10)

A więc żelazne zostają.


Kolejność na drafcie według tabeli wszechczasów (5)
Kolejność na drafcie według tabeli ostatniego sezonu (13)

Kolejność w drafcie będzie na podstawie miejsca w tabeli z ostatniego sezonu.


Gorzej jest z terminem, no ale damy radę Wink

1 sierpnia (poniedziałek) (10)
7 sierpnia (niedziala) (11)
8 sierpnia (poniedziałek) (9)
15 sierpnia (poniedziałek) (11)


Re: Komentarze - Intel - 17-07-2011 11:52

Skoro już zapadły rozstrzygnięcia, na podstawie czego ustalamy kolejność w drafcie (cóż, niestety absencja w jednej edycji czyni mniej prawdopodobnym sukces w kolejnej), można by rozlosować listę nowych graczy i dokoptować ją do zeszłorocznej tabeli. Mówię "rozlosować", bo ustalanie tego według kolejności zgłoszeń byłoby lekko niesprawiedliwe i mam nadzieję, że to ta opcja została zatwierdzona.


Re: Komentarze - Kosma - 17-07-2011 11:54

Mata napisał(a):Gorzej jest z terminem, no ale damy radę Wink

1 sierpnia (poniedziałek) (10)
7 sierpnia (niedziala) (11)
8 sierpnia (poniedziałek) (9)
15 sierpnia (poniedziałek) (11)

Najgorsze są nieproszone rady, ale zasugeruję rozwiązanie.
Jeśli dalej utrzyma się remis, można by dać jak najpóźniejszy termin, żeby więcej się wyjaśniło na rynku transferowym Smile


Re: Komentarze - Intel - 17-07-2011 12:20

Hmm... Naszedł mnie pewnie pomysł, jak mogłoby wyglądać ustalenie kolejności draftu dla graczy niewystępujących w poprzedniej edycji. Nie wiem, czy się spodoba, ale jest przynajmniej choć trochę sprawiedliwszy od robienia tego wedle kolejności zgłoszeń, a może nawet i od losowania. Wyglądałoby to tak.

Oczywiście, tak jak to zostało ustalone, pierwsi są gracze z ubiegłego sezonu według miejsc zajętych przez nich. Po nich 9 nowych graczy miało pójść pod losowanie. Można jednak w jakiś sposób skorzystać, tak jak to 5 osób chciało, z tabeli wszechczasów. Mianowicie - gracze, którzy nie byli klasyfikowani w ostatnim sezonie, ale znajdują się w tabeli wszechczasów, nie podlegają losowaniu, tylko na liście draftu znajdują się tuż za tymi grającymi rok temu, wedle swojej pozycji w tabeli wszechczasów. Natomiast ci gracze, którzy nie są sklasyfikowani w żadnej tabeli, podlegają losowaniu. Nie wiem, czy zorientowaliście się w moim poście, więc przedstawiam to w formie listy draftu.

Lista kolejności w drafcie do sezonu Piłkarzyków RedCafe 2011/2012 napisał(a):Sklasyfikowani w zeszłorocznej tabeli:
1. Czary (zdobywca pucharu, trzeci w tabeli, mistrz ligi, Paolo, nie gra w tegorocznej edycji)
2. Mata (wicemistrz)
3. Jaroldz (czwarte miejsce)
4. Wróg Arsenalu (piąte miejsce)
5. Buri (szóste miejsce)
6. Foster (siódme miejsce)
7. Lasq (dziewiąte miejsce, ósmy Adis nie gra w tegorocznej edycji)
8. Miko (jedenaste miejsce, dziesiąty Skower7 nie gra w tegorocznej edycji)
9. Zashi (czternaste miejsce, dwunasty ZasadKG i trzynasty Wronek nie grają w tegorocznej edycji)
10. Tomek91 (piętnaste miejsce)

Sklasyfikowani w tabeli wszechczasów, lecz nie w zeszłorocznej tabeli:
11. Intel (piętnaste miejsce, dwa sezony gry)
12. RedLucas (dwudzieste siódme miejsce, jeden sezon gry)

Niesklasyfikowani, podlegający losowaniu:
Robaldo
Kris1908
Kojot
Rav10
Rimas
Almatziol
Kaka
CyberMU
Tak więc by to wyglądało. Co o tym sądzicie?

Natomiast co do terminu draftu, popieram Krisa.


Re: Komentarze - Foster - 17-07-2011 12:39

Z draftem musimy się pospieszyć, bo inaczej będziemy musieli rozegrać kilka podwójnych kolejek, a to nie jest zbyt fajna opcja, bo jak jednego weekendu Twoi zagrają słabo to przegrywasz dwa mecze od razu.


Re: Komentarze - Mata - 17-07-2011 12:46

Będzie losowanie wszystkich którzy nie grali w poprzedniej edycji.