Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Intel - 22-07-2011 18:14

Od razu komunikuję, że jako, że Kris1908 wyjechał i przez najbliższy miesiąc go nie będzie, najprawdopodobniej (o ile nie złapie jakiegoś internetu, wtedy da znać wcześniej) będę za Krzysia wybierał piłkarzy.


Re: Komentarze - Foster - 22-07-2011 18:47

Wybór lig
Angielska , Hiszpańska , Włoska , Niemiecka , Francuska , Polska , Holenderska , Portugalska, Turecka

Tylko z tych lig wybieramy zawodników. Dla przypomnienia podam, jeszcze dwie główne zasady obowiązujące w zabawie (są w regulaminie,który mam nadzieję wszyscy przeczytali).
1) w meczu ligowym każdy zawodnik musi być z innej ligi, tzn nie może być (Anglia, Anglia, Anglia) tylko musi być np. (Anglia, Włochy, Niemcy)
2) w meczu pucharowym (rozgrywany co drugą kolejkę, pod warunkiem, że gra co najmniej 6 lig) nie można wystawić zawodnika, którego w tym samy tygodniu desygnowaliśmy do gry w lidze.

Złamanie zasad = walkower (3-0)


Re: Komentarze - Jaroldz - 22-07-2011 21:00

Ja bym dodał jeszcze to, że w meczach pucharowych mogą grać chyba piłkarze z tej samej ligi np. Anglia, Anglia, Niemcy.

Dobrze pamiętam :?: Smile


Re: Komentarze - CyberMU - 22-07-2011 21:10

A ja mam pytanie jedno. Wink
Ten draft jest po to, żeby w kilku drużynach nie było tego samego piłkarza, tak? <gafa>
Chodzi mi o to, że jak, np.: Foster wezmie Berbe to ja już nie moge. Dobrze rozumuje? :oops:
Czytałem regulamin, ale tam nic nie wyczytałem odnosnie tego. Może to takie oczywiste dla wszystkich, a dla mnie nie? o_O


Re: Komentarze - Czary - 22-07-2011 21:40

Tak, właśnie o to chodzi. Jeden piłkarz może grać tylko w jednej drużynie. Czyli ten Twój przykładowy Berbatov tylko i wyłącznie u Twojego przykładowego Fostera Wink


Re: Komentarze - Mata - 28-07-2011 17:16

Jak tam kompletowanie listy na draft idzie? ja już prawie, ale jest cholernie ciężko ;]


Re: Komentarze - Adis - 28-07-2011 17:47

Pewnie masz Pepe Ćwielonga na pierwszym miejscu, zgadłem?


Re: Komentarze - Mata - 28-07-2011 17:49

Niet. Wybrałem Plizgę z Białegostoku, to taki odpowiednik <hahaha>


Re: Komentarze - rav10 - 28-07-2011 17:58

a ja nie zacząłem jeszcze.


Re: Komentarze - Jaroldz - 29-07-2011 10:52

Mata napisał(a):Jak tam kompletowanie listy na draft idzie? ja już prawie, ale jest cholernie ciężko ;]

U mnie słabo. Po prostu nie mam czasu. Może dzisiaj wieczorem uda mi się znaleźć z godzinkę, to zrobię sobie jakąś listę, a jak nie, to będę jechał z pamięci i wybierał piłkarzy.


Re: Komentarze - Foster - 29-07-2011 17:52

Posiada ktoś Was moze namiary na jakąś stronę ze statystykami? Bo jakoś trzeba określić przydatność zawodników, a tak szukać każdego gdzie to trochę roboty :/


Re: Komentarze - Jaroldz - 29-07-2011 19:19

Foster napisał(a):Posiada ktoś Was moze namiary na jakąś stronę ze statystykami? Bo jakoś trzeba określić przydatność zawodników, a tak szukać każdego gdzie to trochę roboty :/

<a class="postlink" href="http://www.soccerstats.com/">http://www.soccerstats.com/</a>

Ta strona powinna Ci pomóc Wink Wybierasz ligę, sezon 2010/2011 i zakładkę Top Scorers.


Re: Komentarze - Czary - 29-07-2011 19:54

Właśnie, może ustalmy oficjalną stronę jaką się będziemy sugerować co do pozycji piłkarzy? Jeśli chodzi o Ekstraklasę, to 90minut wydaje się pewniakiem, a reszta lig?


Re: Komentarze - Foster - 29-07-2011 19:58

Transfermarkt.de - Mata założył przecież nawet osobny temat Wink Ustalamy wszystko według tego.


Re: Komentarze - Czary - 29-07-2011 20:11

A to okej, jakoś mi to umknęło, dzięki.