Redcafe.pl - Manchester United Forum
Komentarze - Wersja do druku

+- Redcafe.pl - Manchester United Forum (https://redcafe.pl)
+-- Dział: Na luzie (/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Piłkarzyki (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Komentarze (/showthread.php?tid=629)



Re: Komentarze - Czary - 01-08-2011 22:16

Ode mnie teraz taka prośba - niech każdy przejrzy swój skład i w razie gdy zauważy, że coś jest nie tak, niech pisze tutaj, bo jak ruszymy z ligą, a ktoś zobaczy, że coś się nie zgadza, to już będzie za późno.


Re: Komentarze - Mata - 01-08-2011 22:16

Dzięki ludzie.

Kogo nie było ma 2 dni na dobranie składu. Może wpisać go w tym temacie. Inaczej każdy poza Tomkiem otrzyma prezent.


Re: Komentarze - Czary - 01-08-2011 22:20

Także dzięki. Założyłem też tematy od żelaznych trójek. W miarę możliwości powpisujcie swoje przed startem nowego sezonu.


Re: Komentarze - buri - 01-08-2011 23:58

Dzięki Mata za wybór składu, tylko jedna sprawa: w mojej drużynie jest tylko 7 zawodników, mam dobrać jeszcze jednego czy po prostu przeoczyłeś go wpisując składy?

Są jeszcze 2 małe błędy: jest Toni Kroos (nie Kross), a Guiza ma na imię Daniel, ale to szczegóły.


Re: Komentarze - Czary - 02-08-2011 00:20

Buri = poprawiłem już.

CyberMU - na ligę i puchar musisz mieć 2 różne żelazne (składające się z innych zawodników czyli: a - b,c to w pucharze d-e,f).

I wybrałem Ci tak jak chciałeś.


Re: Komentarze - CyberMU - 02-08-2011 01:30

Czary napisał(a):Buri = poprawiłem już.

CyberMU - na ligę i puchar musisz mieć 2 różne żelazne (składające się z innych zawodników czyli: a - b,c to w pucharze d-e,f).

I wybrałem Ci tak jak chciałeś.


Dzięki. Big Grin

Zaraz poprawię.


Re: Komentarze - RedLucas - 02-08-2011 08:43

Z tego, co widzę, to na puchar i ligę trzeba mieć dwie inne żelazne trójki, ale mam pytanie. Czy potem, jak wystawiam skład przed weekendem, to może on być moim podstawowym, czyli żelazną trójką z ligi? Czy w pucharze grają rezerwy?

Tak poza tym w moim składzie brakuje Demby Ba.


Re: Komentarze - Czary - 02-08-2011 09:45

Już masz Dembe.

RedLucas napisał(a):Z tego, co widzę, to na puchar i ligę trzeba mieć dwie inne żelazne trójki, ale mam pytanie. Czy potem, jak wystawiam skład przed weekendem, to może on być moim podstawowym, czyli żelazną trójką z ligi? Czy w pucharze grają rezerwy?

W pucharze możesz dać nawet swoją najlepszą trójkę, ale wtedy w lidze grają ci słabsi. Wszystko zależy od taktyki. Od tego czy bardziej będzie zależeć Ci na pucharze czy na lidze. Jest tylko jedna zasada: w kolejce, w której jest puchar i liga muszą zagrać dwie różne trójki, a jakie one będą to już zależy wyłącznie od Ciebie.


Re: Komentarze - Almatziol - 02-08-2011 09:53

Ja chciałem napomknąć, że wg tej strony transfermarkt Grosicki to pomocnik a u nas w zabawie jest napastnikiem... Tak ma być czy to przeoczenie?


Re: Komentarze - Czary - 02-08-2011 09:55

Jeśli tak jest jak mówisz, to już poprawiam. Nie mam w głowie wszystkich pozycji na których grają nasi piłkarze, dlatego prosiłem o sprawdzenie.

Jest pomocnikiem, dlatego znów musisz edytować swoją żelazną Cyber.


Re: Komentarze - buri - 02-08-2011 09:57

To jak będzie z tym moim ósmym zawodnikiem?


Re: Komentarze - kaka - 02-08-2011 10:00

Willie Overtoom w moim składzie powinien być traktowany jako pomocnik.
Link dla szybkiego sprawdzenia: http://www.transfermarkt.de/de/willie-overtoom/profil/spieler_80709.html.


Re: Komentarze - Tomek91 - 02-08-2011 10:43

Dobra przygotowałem swój skład, jeśli któryś z piłkarzy jest już zajęty to krzyczeć, choć patrzyłem w wybranych z pomocą ctrl+F, więc powinno być ok.

Smile.jpg

pomocnicy- Josh Simpson (Manisaspor) i Tim Cahill (Everton)

napastnicy- Johan Voskamp (Śląsk), Francesco Totti (Roma), Theofanis Gekas (Eintracht Frankfurt), Modibo Maiga (Sochaux), Everton Ramos da Silva (Heracles) oraz Baba Diawara (Maritimo)


Re: Komentarze - Foster - 02-08-2011 10:45

Cytat:Theofanis Gekas (Eintracht Frankfurt)
Nie możesz go wziąć, bo jego kluby gra w drugiej lidze.


Re: Komentarze - Tomek91 - 02-08-2011 10:50

My bad, to zamiast niego Didier Ya Konan z Hannoveru. Reszta ok? Wink